5. srpna 2020

Bejrút zažil devastující teroristický útok na úrovni 9/11. Kdo ho provedl a proč?


Bejrút zažil devastující teroristický útok na úrovni 9/11. 

Kdo to udělal a proč?


Posted on August 4, 2020 by State of the Nation
Překlad: OrgoNet


Bejrút zažil devastující útok úrovně 9/11. Kdo ho provedl? Mossad. Proč? Izrael opakovaně vyhrožoval, že jakýmikoli prostředky odstraní z Libanonu Hezbollah. 


Ne jedna, ale dvě enormní exploze dnes otřásly Bejrútem. A když jsou to dva bombové útoky, stejně jako byly 9/11, víte, že v tomto teroristickém útoku má prsty Izrael. (Viz dvě exploze na fotografii níže.) 
Poznámka editora: Realistický obsah: Tato fotka ze 4. srpna 2020 ukazuje generální pohled na scénu exploze v přístavu hlavního města Libanonu, Bejrútu. Tímto městem otřásly dvě obří exploze, které zranily tucty lidí, otřásly budovami a vytvořily obrovské sloupy dýmu stoupajícího k obloze. Libanonská média přinesla fotografie lidí zavalených pod troskami po masívních explozích, jejichž příčina nebyla okamžitě známa. (Photo by STR / AFP) 

Následuje video jedné z obřích explozí, k nimž došlo 4. 8. 2020 v přístavu Bejrút, Libanon.


Tatáž exploze z jiné perspektivy: https://twitter.com/i/status/1290699305246953480
A ještě další videa:


Tento teroristický útok byl předpovězen o den dříve.

SOTN dostalo v pondělí 3. srpna email od zkušeného ruského badatele a historika bádajícího o Izraeli, kde stálo toto:
„Pozor: jeden novinář - izraelský občan nedávno prohlásil, že Izrael je připraven zahájit válku se dvěma zeměmi (Libanon a Írán). Izraelské vojsko přesunuje vojáky, tanky, atd. Premiér Benjamin Netanyahu je v současnosti obviněn ze tří zločinů a může být brzy uvězněn, bude-li shledán vinným. Chce začít novou válku, a doufá, že namísto do vězení se stane izraelským hrdinou – mesiášem, který skoncuje s Hezbollahem a dalšími „nepřáteli“ Izraele."

Týž email obsahoval i 32minutové video, které v podrobných detailech ukazuje, co má Izrael naplánováno pro Střední Východ mezi touto dobou a volbami v USA.


Izrael se začal hýbat: Israel started to move’ — Ariel (Video) Mossad: vždy věrohodná popiratelnost 

Jako vždy, izraelský Mossad provedl tuto bombovou operaci úrovně 9/11 takovým způsobem, aby se mohl před světovou komunitou států věrohodně obhajovat. V podstatě jsou sionisté, kteří kontrolují Moderní stát Izrael, odpovědni za každý velký teroristický útok na planetě Zemi od 11. září 2001.

Viz též: Nepopiratelné důkazy potvrzují, že 9/11 byl jak inside job, tak Mossad job.
INDISPUTABLE EVIDENCE CONFIRMS:
9/11 was both an “Inside Job” and “Mossad Job”


Zde je tweet prohlašující, že příčinou exploze byl dusičnan amonný (ledek). To mohl být velmi dobře materiál k explozi, ale skutečně důležité je to, jaká byla příčina zločinných explozí v tomto dějišti totální devastace. Fotky exploze

Různé fotografie jasně odhalují, že šlo o termonukleární explozi, která mohla být odpálena jen prostřednictvím expertně naplánované teroristické operace. Primárním explozívem mohl být ledek, ale počáteční detonace a exploze ve tvaru houby ukazují na jasný termonukleární výbuch.

Jak oblak bílého prachu, tak červený ohnivý výbuch odhalují, že byla použita komplexní zbraň. Vývoj exploze od počátku do konce rovněž dokazuje, že tato černá operace byla provedena vysoce profesionálními vojensky vycvičenými experty na exploze.

Například následující foto ukazuje počáteční vysoký, červený oblak, který jasně prozrazuje termonukleární explozi.

Tento hrůzný teroristický útok způsobil mimořádné škody, jak ukazují fotografie níže, které jsou jenom letmým pohledem na to, co se děje v tuto chvíli v Bejrútu. 


Závěr: 

Mossad provedl tento útok jako OBŘÍ varování Hezbollahu, aby neohrožoval Izrael stovkami raket, které byly instalovány v průběhu let nepříliš daleko od Tel Avivu.

Je to rovněž přímá výhružka Íránu. Pokud Izrael je tak nerozvážný, že vyhodí do vzduchu Bejrút, pak by podobnou operaci snadno provedl i v Teheránu. Faktem je, že Írán byl již v minulém měsíci terčem několika podezřelých požárů a explozí, v nichž ve všech má prsty Netanyahu.

Netanyahu je nyní ústřední postavou sio-anglo-americké osy na Středním Východě. Je nyní obviněn ve třech separátních kauzách s jasným cílem – donutit ho, aby zahájil plný útok na Írán. Ale jeho skrytí vodiči chtějí, aby nejprve neutralizoval Hezbollah v Libanonu. A proto se svět dočkal tohoto horentního teroristického útoku … proti nevinným, kteří nemají nic společného s nepřáteli Izraele.

Tento typ teroristické operace je typický – Izrael vždy jde po nevinných mužích, ženách a dětech, aby donutil cílový stát podřídit se jeho ohavným požadavkům. (Vzpomeňme na 9/11!) Avšak za těmito nekončícími hrůzami nikdy nestojí lid Izraele, nýbrž neoconší sionisté, kteří jsou strategicky rozmístění po sio-anglo-americké ose.

Viz též: Exploze v Bejrútu: Částečné jaderné exploze: BEIRUT BOMBING: Partial Nuclear Detonation (Videos)

State of the Nation
August 4, 20207 komentářů:

 1. Můj subjektivní (pouze) názor: Vše, co je v článku popsané o Izraeli a Mossad sedí. A ještě včera byl i můj názor takový, že to je akce Izraelu zvlášť po té sérii bombových útoků v Iránu. Dneska už si to nemyslím, resp. 50 na 50. Vzhledem k rozvrácenosti a kolapsu Libanonské vlády a hospodářství to mohl být klidně flase flag, aby zdůvodnil bankrot státu a hladomor, který libanonce čeká. Proto to silo s pšenicí. O jaderný výbuch se rozhodně nejednalo. Podívejte se na známé video z Jemenu. https://www.youtube.com/watch?v=TueGsI2GXbw Vidíte ty rozdíly? Ty třpytky kolem epicentra jsou u jaderného výbuchu pokaždé. Tam byl jaderný výbuch a tak vypadá jaderný výbuch malého kalibru řádově v jednotkách kt. Navíc nikdo se nezmiňuje ani o zvýšené radiaci.
  Věřím, že se časem dopátráme skutečné pravdy. Náhoda to rozhodně nebyla.
  Shrnutí: 50/50 buď false flag nebo Izrael. Nejaderný výbuch.

  OdpovědětVymazat
 2. Achjo, prosím zjistit si nejdříve co a jak a pak pisát ;) takže potupně, ten červený oblak je ledek, a ne nebyl to termojaderný výbuch ale na podobném principu - vidět na průběhu výbuchu, měla to být termobarická puma - je menší a stačínadělat dost problémů - je pouze 3 druhy zbraní u kterých při výbuchu zkondenzuje voda - bílý oblak kolem (tlaková koule) kdy je tlaková vlna velmi silná a rychlejší kde se na tomto rozhraní stlačením vzduchu voda zkondenzuje do mlhy, výbuch je v několika fázích, vidět je záblesk - první fáze a pak vznícení a ničivá tlaková vlna, přitom temný oranžový dým je ledek ale ten v sudech takto silně bouchout neumí, hlavně by nebyla viditelná žádná tlaková koule s vodní mlhou - musel by být ještě smíchán s další chemií a uložen ideálně v jedné nádobě. Dobré je se kouknout na záběry po výbuchu, prostě kráter začínajíc na hraně mola nikoliv podél původní haly a dále, kdo viděl skladovat 2700tun chemie? to je 100 kamionů! no jsou tu spekulace pro a jak ale pak jsou tu viditelné důkazy co a jak. Milan

  OdpovědětVymazat
 3. Hned som si pomyslel,že je za tými teroristickími výbuchmi Izrael a nemýlil som sa !

  OdpovědětVymazat
 4. Pokud by se jednalo o termonuklearni nebo jaderny vybuch, bylo by do okoli rozmetany ruzne radioaktivni izotopy a u lidi, nachazejicich se v blizkosti epicentra vybuchu, by se zacinaly objevovat ruzne symptomy nemoci z ozareni. Slyseli jste snad nekdo, o necem takovem?

  Myslim si, ze hoaxum ktere zde meta jakysi VK, mohou duverovat uz jen ty nejprostsi existence. Zamerne neuvadim "lide", protoze clovek byl stvoren k obrazu bozimu, tedy dostal 3 zakladni bozi atributy: "rozum, cit a svedomi".

  OdpovědětVymazat
 5. https://www.youtube.com/watch?v=t2SqYKxIH1s

  OdpovědětVymazat
 6. Irefutable proof a MINI NUKE was used as a blast in Bejrut Lebanon !!!
  https://www.veteranstoday.com/2020/08/09/breathtaking-case-closed-infrared-video-reveals-details-of-israeli-nuclear-missile/

  OdpovědětVymazat
 7. Negative image of Bejrut blast, how missile hit the port !!
  https://www.youtube.com/watch?v=kZ-aWjcy7x4

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.