7. května 2012

Lidstvo je likvidováno ve jménu podvodné "vědy"


Neberte prosím tento článek jako nahánění strachu, ale jako příležitost k prohlédnutí ... Fakta v něm obsažená nejsou pro většinu z nás nová, ale podání je pozoruhodné.


Lidská rasa je vyhlazována „vědeckou sebevraždou“

Mike Adams, 7. května 2012

Toto je bezesporu nejdůležitější článek, který jsem kdy napsal, protože rozebírá myšleku, že lidská rasa je likvidována ve jménu vědy.

Naší absolutní prioritou se musí stát zastavení těchto „vědců“ před likvidací našeho světa a naší civilizace, pokud máme mít nějakou naději na přežití.

Celá severní polokoule je nyní silně ohrožena masivním „globálně zabíjejícím“ radiačním únikem z reaktoru Fukušima 4. http://www.naturalnews.com/035789_Fukushima_Cesium-137_Plume-Gate.html Náš svět je nyní vzdálen pouze jedno zemětřesení od jaderné apokalypsy, a do této pozice jsme se dostali díky vědcům, kteří nám slíbili, že jaderná energie bude bezpečná a levná. (Pozn. Orgonet: Zde rádi věříme Plejáďanům, že jejich technologie nás od podobné katastrofy chrání.)

I když žijeme pod bezprostřední hrozbou vyhlazení radioaktivním césiem 137, další skupina genetických vědců ohrožuje budoucnost našeho světa genetickým znečištěním, které se samo replikuje.  Tito vědci pracují pro Monsanto, Dupont a další biotech firmy, které vydaly zkáze budoucnost našeho života na Zemi pro své vlastní sobecké zisky. Bill Gates a ostatní, kteří propagujeí GMO a umožňují, aby byly vpouštěny do našeho světa, jsou vinni ničím menším než zločiny jak proti lidstvu, tak proti samotné přírodě. Jsou hrozbou pokračování života na Zemi a musí být zastaveni.

V oblasti lidské biologie je naše existence široce ohrožena toxickými vakcínami. Ty jsou vždy propagovány ve jménu „vědy“, avšak ve skutečnosti zůsobují rozsáhlá neurologická poškození a rozsáhlou neplodnost, čímž ničí schopnost členů lidské rasy se reprodukovat.

A pokud jde o naše globální zásoby potravin, urychluje se rozpad včelstev, což je spjato s rozšířením chemických pesticidů vyráběných farmaceutickými společnostmi (http://www.naturalnews.com/034678_honey_bees_colony_collapse_pesticides.html ) Tyto pesticidy jsou samozřejmě propagovány ve jménu „vědy“! Pamatujete si, že život skrze chemikálie je lepší?

Je skutečností, že když se podíváte poctivě na to, čím je naše civilizace a planeta dnes ohrožena, je to vždycky něco, co se provádí ve jménu vědy!

Smrt prostřednictvím vědy

 • Toxické pesticidy, které zabíjejí půdu a řeky? „Věda!“
 • Toxické chemické léky, které zabíjejí lidi a znečišťují spodní vody? „Vědecké!“
 • Masová otrava populace toxickou kombinací průmyslových odpadních produktů zvaných „fluorid“? To vše se dělá ve jménu „vědy“!
 • Nukleární bomby, které již zdecimovaly civilní populace? „Věda!“
 • Mammogramy a další lékařské přístroje, které ve skutečnosti způsobují rakovinu? „Vědecké!“
 • Chemoterapeutické léky, „preventivní“ mastektomie, léčba rakoviny zářením? To vše je „vědecké“, samozřejmě.
 • Masová otrava dětí skrze zubní amalgámy? Tomu se říká „zubařina založená na vědě“!

Z toho je jasné, že lidská rasa je vražděna ve jménu vědy.

Ale za tímto uvědoměním stojí ještě jedno hlubší: většina téhle takzvané „vědy“ je pouze podvodnou vědou, která je překrucována, deformována a przněna korporacemi dychtivými po zisku.

Skutečná věda je pátrání po porozumění, nikoliv honba za ziskem

Skutečná věda je dobrá věc, protože je založena na pátrání po poznání. Ale dnes se skoro nikde neprovádí moc skutečné vědy. Většina toho, co se odehrává, je věda prováděná korporacemi za účelem získání moci a zisku.

V medicíně například při hledání nových léků nejde o pomoc lidstvu, ale o pomoc ziskům kartelů. Ale to už všichni víte. Pouze nejnaivnější jedinci dnes ještě věří, že Big Pharma má starost o lidské bytosti.

Ve světě GMO (geneticky manipulované potraviny) nejde vůbec o „nakrmení světa“, jak je to směšně nazýváno zkaženými a zločinnými propagátory. Jde ve skutečnosti o „vlastnění světa“ a za účelem toho užití potravin jako zbraně proti lidem celého světa. Ten, kdo má pod kontrolou zásoby potravin, ve skutečnosti ovládá vše. Monsanto zatraceně pracuje na ovládnutí světa, ne na jeho výživě.

Vakcíny, u těch nejde o ochranu před nemocemi a o posílení zdraví veřejnosti. Prevence infekčních nemocí lze snadno dosáhnout zlepšením hygieny a nízkonákladovým doplňováním vitamínu D., U vakcín jde pouze o dvě věci: 1: Kontrola nad populací. 2: Opakovaný obchod lékového průmyslu, který vzniká díky poškození lidí vakcinací. (Vakcíny poškozují játra, ledviny, mozek, střeva, a další orgány.)

„Věda“ dnes praktikovaná je věda nadvlády a ovládání. Téměř nikdy není prováděna s humanitárními cíli, aby prospěla lidstvu. I celý systém intelektuálního „vlastnictví“ – patenty a chráněné značky, je nastaven tak, aby sloužil korporátním monopolům k inovaci, čili k tomu, aby zabránil lidem přístup k těmto inovacím. Zákony o intelektuálním vlastnictví jsou překrouveny a zneužívány korporátními obry, aby si přivlastnily proces inovací a zničily konkurenci. Všechny korporace se snaží o globální monopol nad svými jednotlivými průmyslovými sektory.

Univerzity, které kdysi prováděly výzkum k prospěchu lidstva, nyní využívají peněz daňových poplatníků, aby vyvinuly patentovatelné chemikálie a potom prodaly licence lékovým společnostem (či pesticidním společnostem) výměnou za peníze, které obohatí univerzitu.

Výsledkekem těchto trendů je, že „věda“ začala znamenat korupci, nečestnost, lakotu a smrt. „Vědci“ – lidé praktikující takovouto vědu – jsou inženýři smrti, jejichž inovace možná přinesou krátkodobý prospěch, ale nakonec vedou k dlouhodobé smrti a destrukci. Herbicid Roundup, například, zabíjí ornou půdů a podporuje vývoj „superplevelů“ odolných pesticidům. Na poli lidské biologie stejný výsledek smrti a zkázy vzniká při rozsáhlém používání antibiotik a alarmujícím vzrůstu MRSA a dalších „superbakterií“.

Takové „vědecké“ inovace byly samozřejmě vyvinuty lidmi s dobrým záměrem, kteří neměli v úmyslu způsobit rozsáhlé ničení úrody a stafylokokové infekce odolné antibiotiků, ale tím, že to udělali, stali se experty na dláždění cesty do pekla dobrými úmysly.

Věda nás zabíjí. Jako rasa pácháme sebevraždu tím, že dovolujeme vědě ovládnout naši medicínu, zemědělství a vojenský průmysl. Dovolujeme „vědcům“ vypouštět své nebezpečné experimenty do světa bez zákonného testování – ano, vakcíny proti chřipce nebyly nikdy vědecky testovány na dlouhodobou bezpečnostu – a tím pouze urychlujeme kopání svých vlastních hrobů. Když se nenaučíme omezit slepé ambice arogantních vědců, kteří jsou příliš snadno nalákáni šancí hrát hru „na Boha“ a necháme se slepě vést vědou bez moudrosti, povede to pouze k naší totální destrukci.

Protože dále můžeme počítat s tím, že ve jménu vědy se rozšíří robotické drony – nová rasa strojů Terminátorů (bezpilotní drony) se schopností bezmyšlenkovitě vypouštět bomby a kulky na civilní populaci. Tyto drony byly vyvinuty samozřejmě ve jménu „vědy“, k níž přistoupily veškeré možné egem poháněné fantazie jejich vynálezců poháněných hrabivostí, kteří přes svůj vysoký intelekt nikdy nestudovali lidskou historii.

A i když nás nedostanou drony, ještě nám může přivodit skon nanotechnologie. Vědci již provozují nebezpečné experimenty s nanotechnologií, a pokud pouze jeden pokus vyústí ve vznik sebereplikujícího nanotechnologického „grey goo“ (šedého slizu), celý náš svět bude nevyhnutelně pohlcen sebereplikujícími se mikroskopickými přístroji, ve srovnání s nimiž jsou GMO ještě krotké. Viz http://en.wikipedia.org/wiki/Grey_goo

Máme-li přežít, musíme donutit vědu, aby se řídila Principem opatrnosti

Pokud máme přežít tu nekonečnou chamtivost, aroganci a ambicióznost dnešních vědců – jejichž činy se silně podobají dětem, které si hrají se zápalkami, než činům dospělých zralých jedinců – musíme donutit vědu, aby se podrobila Principu opatrnosti. 

(Pokračování - snad bude.)


5 komentářů:

 1. Pravda jen částečně..naši přátelé z Vesmíru dělají co mohou aby vyčistili co jde , viz nedávno ..kdosi sprejoval oblohu a za pár dní byla jako vymetená , i když to většinou trvá týden než to zcela zmizí !!

  A tak by jsme mohli psát pořád...

  OdpovědětVymazat
 2. milé děti si hrají,vždy již několikrát skoro došlo ke katastrofě,kdy ONI zasáhli a genetickou upravou provedli vývojovou forsáž.To pískoviště,zvané Gaia dostavá na frak,slušně řečeno, díky nevědomé ignoranci následku příčin.Kdo se nadřel sám se sebou,prochází tím kadlubem nevědomosti bez poskvrnky,at pije vodu z řeky,nebo jí z nouze amarony z BLILY.

  OdpovědětVymazat
 3. S těmi drony, roboty, nanosvinstvem atd. je to skrytá hrozba. I já mám neblhé tušení, že nás mocipáni tohoto světa postaví do války strojů proti lidem, a budou se u toho náramně bavit. Jen bych rád, až budou všichni "venku" roboty vybiti, aby se pak pustili i do podzemních elitářských sídel a jejich úkrytů ve vesmíru. Ať si svých smrtonosných strojů bezhlavě užijou plnými doušky vlastní krve !!!

  OdpovědětVymazat
 4. dobrý den me jmeno je Bohdan a moje myšlenka je takova , že toto vše je pravda , ale my jsme lidi a proto mužem používat jeden excelentní orgán , který nazýváme mozek . Ptate se co tim asi myslím tak ja vam to vysvětlím : dnešní situace je taková , že většině lidi jde v životě jenom o penize a k vladě se dostava mnoho odlišných lidi mim nazorem by bylo dobre pro naši dobu vytvořit diktátora ( samozřejmě s dobrými smysly ) , který by všechno srovnal , protože když se do vlady dastava hromada lidi tak každý chce kousek moci jen pro sebe a jde mu jedině o penize a tak využiva všech možných zdroju zisku . Bohužel takový dokonalý diktetor , který by vzal vše pod svoji kontrolu a manipuloval se světem sprvně neexistuje ( jakmile někdo z těchto vudcu se dostane na vysokou uroveň najednou spyšní a mohl by vytvořit misto raje peklo . Ptate se co tedy mame dělat musime sami vzi t svuj osud do hrsti a vest sam sebe .

  OdpovědětVymazat
 5. Jestli opravdu tkzv.elity chteji vyhubit velkou cast lidstva,musim se nutne ptat,co za tim jeste navic stoji?Vzdyt i ta elita dycha nas vzduch,ledaze by vedouci tribunal velkych firem jako Big Pharma nebo Monsanto nebyli lidskeho puvodu,ale...?

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.