21. května 2012

Pozvánka na odlévání orgonitu

Zveme Vás na odpoledne v sobotu 26.5.2012 odlít si orgonit ve Valticích se Štěpánkou a Oldřichem.Workshop spojený s přednáškou začne ve 14.00 hodin.Všechny další podrobnosti naleznete v přiložené pozvánce.Nutná je rezervace účasti na email: vila.L@seznam.cznebo tel.             608 953 874      .

Pozor, reagujte co nejdříve,akce se koná již tuto sobotu.Dopoledne budeme vyrábět také cloudbuster- přijďte podpořit suchem a mrazy těžce zkoušenou jižní Moravu!

5 komentářů:

 1. Štěpánka s Oldou jsou fajn lidi....

  OdpovědětVymazat
 2. milí rodáci,do řady....netlačte se tolik..http://www.youtube.com/watch?v=zHdrTiPcQ3g

  OdpovědětVymazat
 3. Zdravím :), něco mě napadlo. Asi tak před rokem se začali prodávat takovyty projektory do škol. Napadlo mě, jestli to není náhodou nějakej vysílač něčeho, protože když je to i vyplí tak jde slišet vysokofrekvenční stálí zvuk (sliším to docela dobře, sliším třeba pískání netopírů, nebo když se někde v domě zapne televize). Není to třeba něco takovího? Je to teď ve všech školách a to by bylo pro ty zlí docela dobrý útočiště. Pavel J. 15

  OdpovědětVymazat
 4. Zezacatku pro Pavla: Naucte se psat a pak predvadejte svuj verejny, pisemny projev.

  Pro Orgonitaky - vstup 250 + 70 za orgoni? :) A lidi porad veri, ze "ti zli" z nas tahnou penize.

  Kdyz pro dobro vsech, dejte lidem orgonit zadarmo a pustte sve moudro a rozsirte ho mezui lidi zadarmo. Rozhodne si nebudu platit nekomu do kapsy 250,- + 70 za orgonit. Ty penize to nestoji.

  OdpovědětVymazat
 5. Moc se omlouvam, jestli tam mam nějaky chyby a někomu to vadi. Myslel jsem si že se lidi, kteři chodi na tenhle blog, se zajimaji spiš o smysl a obsah toho co se sem píše, ne o trvdy y. Jinak "díki" za odpověď nebo aspoň váš názor (na obsah). :) Pavel J. 15

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.