14. května 2009

Akce proti chemtrails

Máme právo dýchat čerstvý vzduch!

Není to sice zatím u nás, nýbrž v USA, ale třeba by to mohlo být inspirací.
V USA jsou v mnoha městech tzv. skywatch, skupiny aktivistů, které sledují chemtrails, snaží se informovat lidi a získat od zákonných zástupců vysvětlení leteckých aktivit. (Ti jim tvrdí, že nic takového neexistuje, pokud vůbec reagují, jak taky jinak... )

Občas pořádají informační a zábavné akce, jako např. 16. května v Los Angeles, jste srdečně zváni: http://www.losangelesskywatch.com/action.html

Jako bonus přidávám video Jaké nebe se vám líbí? Umělé či přirozené? (9 min.) s titulky (vlastními) ze jejich stránek. Autorkou je známá badatelka o chemtrails, Rosalind Peterson. Vyhýbá se kulantně pojmu chemtrails, říká jim "přetrvávající stopy tryskových letadel". Obsah videa je pro zasvěcené standardní, pro nové zájemce poskytuje dobrý přehled, zajímavé jsou postřehy o černých chemtrails a lesních požárech...
http://www.overstream.net/view.php?oid=stlxavlnszrf

4 komentáře:

 1. mali by sme nasu nespokojnost vyjadrit napriklad nosenim trička nápisom STOP CHEMITRAILS,alebo do okien našich domov vylepiť plagát STOP CHEMIRAILS.

  OdpovědětVymazat
 2. ahoj, taky jsme udělali menší akci..zde jsou odkazy...(ps.chystame dalsí akci na 25.5. pochod prahou za pravdu o 9/11)

  http://www.nwoo.org/view.php?cisloclanku=2009050013

  http://www.nwoo.org/view.php?nazevclanku=protest-proti-chemtrails-ve-meste&cisloclanku=2009050016

  OdpovědětVymazat
 3. Hezkyyyyyy! Pěknej novej web, dávám odkaz.
  Škoda že u nás lidi nejsou ještě ani v prvním stádiu vývoje ohledně postoje k pravdě (viz citát v tomto blogu vpravo nahoře). Pravda u nás zatím není vůbec vnímána, takže úspěchem by bylo, kdyby byla aspoň zesměšňována ... to se už výjimečně děje ... tak fandím, ať se informace šíří všemi prostředky!!!

  OdpovědětVymazat
 4. http://www.holmestead.ca/chemtrails/shieldproject.html
  http://www.chemtrails.at/chemtrails/deep-shield-dt.htm

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.