15. června 2009

Orgonise Africa: Vězňové jsou volní


Nová zpráva z Orgonise Africa: Georg a jeho tři přátelé uvěznění v Mozambiku za gifting byli 12. 6. 09 propuštěni. (Předchozí informace o uvěznění v tomto článku.)

Zde je dopis od Friederike: http://www.ethericwarriors.com/ip/viewtopic.php?p=5153#p5153


Milí přátelé,

konečně jsou volní! Čtyři vězňové orgonu byli propuštěni.

Po znepokojivém telefonátu s Georgem v pátek ráno (Carlos chěl začít hladovku, byla zostřena bezpečnostní opatření po nezdařeném útěku jiného vězně) přišla dnes v pozdním odpoledni ulehčující zpráva. Všichni čtyři jsou v bytě právníka, ještě poněkud šokováni, ale volní.

Takže se dr. Nhantumbovi nakonec podařilo dostat je ven. Protože obžalobou bylo upuštěno od všech vážných obvinění, kauce nebyla ani nutná, a nyní jde jen o administrativní pokutu za znečišťování a pašování orgonitu do státu. Prokuratura se prostě chtěla vyhnout stání, naplánovanému na pondělí. Bylo by tam mohlo dojít k mnoha nepohodlným otázkám.

Teď ještě musejí získat zpět auto, člun a cennosti z policejní úschovy. Všichni čtyři by měli co nejdříve odletět z Mozambiku, protože jsou náznaky, že okolní státy by mohly dělat nějaké problémy. Takže budeme muset dovézt auto i člun zpět na nákladním autě, protože nemohu požádat žádné přátele, aby řídili skrze nepřátelské území. Riziko, že se dostanou do potíží, je příliš vysoké.

A pak je tady ten problém s placením právníka, samozřejmě; ten zřetelně odvedl dobrou práci, ale chce za své služby obrovské peníze.

Protože potřebujeme spoustu peněz na výlohy s tímto nepodařeným dobrodružstvím, ocenili bychom jakékoli dary na http://orgoniseafrica.com/shop/index.php?main_page=index&cPath=14&sort=20a

Georg, Tino, Carlos a Prophet jsou dnes pozváni na grilování s právníkem a jeho rodinou. Georg mi řekl dnes ráno, že si jen pomalu uvědomují, v jakém nebezpečí byli a jak jsou traumatizováni tím, že museli téměř dva měsíce pobývat v takové díře. Naštěstí víme, jak se vypořádat s následnými zdravotními problémy, ale šok ještě chvíli asi potrvá. Pokud jde o gifting v Jižní Africe, budeme asi muset vymyslet novou strategii.

Dovolte, abych vám všem poděkovala za úžasnou podporu, kterou jste nám věnovali. Velmi mi to pomohlo, abych si udržela pozitivní myšlení a naději na dobrý výsledek.

Lásku vám všem.

Friederike

Zde je zpráva z afrických novin.

1 komentář:

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.