16. června 2011

Škodlivé viry a bakterie neexistují

Doplnění článku Normální je být zdravý. Děkujeme.

Vírusy majú iba užitočné vlastnosti, strašiaka z nich neprávom robí súčasná medicína. Vírusy sú súčasti baktérií. Pomáhajú prenášať kyslík, alebo sú inak užitočné. Vo vyšších organizmoch vírusy takpovediac vyhynuli, pretože ich funkciu prebrali iné štruktúry, napríklad červené krvinky alebo lymfatický systém. Vírusy sú tak jednoduché, že nemajú vlastný metabolizmus a nemôžu fungovať mimo baktérie. Žiadne vírusmi spôsobené choroby neexistujú. Vymyslené sú choroby ako: HIV, žltačka, chrípka, HPV, hemoralgická horúčka, ebola, vírusový zápal pľúc, mozgu alebo mozgových blán. Elektrónové fotografie vírusov, ktoré sa dajú násjť na internete, sú iba fosfolipidy a bielkoviny pod mikroskopom, ktoré naaranžoval nejaký šikovný laboratórny technik. Škodlivosť vírusov ešte nebola nikdy dokázaná. Vychádza sa iba z tvrdení "významných osobností" v minulosti, ktoré si niečo vymysleli alebo sfalšovali záznamy pokusov. Je to niečo ako tradícia.

Baktérie majú 1 000 až 10 000 x menší objem ako ľudské bunky, čiže majú 10 až 20 x menší priemer. Baktérie vykonávajú v tele iba prospešné funkcie: zachytávajú jedy, odbúravajú odumreté tkanivo, vyrábajú užitočné látky. Škodlivých baktérií sa telo vie ľahko zbaviť, napríklad hnačkou alebo ich zabijú biele krvinky. Neexistujú baktérie ktoré by spôsobovali chorobu. Skoro neškodné sú baktérie ako: cholera, salmonela, antrax. Vymyslené sú aj choroby ako: besnota, TBC, mor, týfus, legionela.

Väčšina dnešných chorôb je otrava. Jedy prijímame z vonkajších zdrojov, ako sú amalgámy, očkovanie, postreky, jedlo, tabletky. Po prijatí jed spôsbí otravu, a tá vyzerá ako choroba. Časť jedu sa môže uložiť, napríklad ortuť v tuku, olovo v kostiach, flôr v mozgu. Človek môže mať v tele uložené obrovské množstvo jedu. Uložený jed je skoro neškodný a nevšimne si ho. Telo dokáže uložené jedy uvoľňovať. Napríklad v chlade spaľujeme tuky, pri osteoporóze alebo tehotenstve uvoľňujeme vápnik z kostí. Preto môžeme byť chorý pri stresovej sitácii, ako je chlad či nedostatok potravy. Telo vyrába lieky ktoré uvoľňujú uložené jedy samé, a môžeme byť chorý aj bez stresovej sitácie.

Kto chce byť zdravý, musí si vyčistiť telo. Detoxikácia trvá niekoľko rokov. Berú sa neškodné lieky a už po začatí brania je človek trvalo zdravý.

22 komentářů:

 1. No něco na tom bude, to jsem říkala, když jsem přijela z Indie, že žádný bacily nejsou, tam bylo tolik bordelu, že bych musela být dávno mrtvá. No a nebyl ani průjem. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. No je to dost strucne :) ja by som este doplnil, ze okrem otravy a zleho stravovanie existuju aj choroby z parazitov, vlastne kazdy oslabeny organizmus podlieha parazitom !!!

  http://rng.nazory.eu/parazity

  http://www.diacom-trnava.sk/Priznaky.html

  OdpovědětVymazat
 3. Pokud necháte na sebe působit vědomě parazity tak vás zlikvidují tím si můžete být jisti tím že jim to dovolíte v mysli a co je silnější ten parazit nebo myšlení?
  a ještě jedna myšlenka ,,vědomou toxikaci jedy -prášky nazýváme s morbidním humorem léky"

  OdpovědětVymazat
 4. Je dobré si najít informace o práci pánů Raymond Rife a Wilhelm Reich. Taky bych chtěl upozornit na knihu „Nežádoucí účinek smrt“ - John Vrapen, případně na videa z jeho přednášky. Myslím, že tyto zdroje vydají na hodně zajímavých článků. Momentálně se léčím z ne-boreliozy, tak doufám, že atb zabrala, ať už je to co je to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ATB jsou proti bakteriím- takže jste nakažen/a bakteríí. V laboratoři jsem viděla, jak testují bakterie na citlivost ATB. Biologický činitelé člověku vůbec neškodí? To je jako popírat holocaust.

   Vymazat
  2. neuroborieliozy - onemocneni spusobene boreliou burgdorferii sensu lato

   Vymazat
 5. Tuším, že práce a objevy rakouského vědce Wilhelma Reicha budou stejně zásadní jako ty Teslovy !!!

  OdpovědětVymazat
 6. To je pěkná blbost. Pohybuji se ve zdravotnictví a vysvětlete mi toto: Na venerologii doktor odebral vzorek z vředu z genitálu (jednalo se o syfilis- diagnostikuje se přímým průkazem patogena) a ejhle co jsem pak neviděla v mikroskopu- treponemu pallidum....Tohle zase napsal člověk, který o mikrobiologii a epidemiologii ví kulový.

  OdpovědětVymazat
 7. tak toto su take bludy...a ked uz tak, vola sa to hemoragicka horucka, nie hemoralgicka......

  OdpovědětVymazat
 8. Autor je skutečně velmi nevzdělaný. Pochybuji o ukončeném středoškolském vzdělání. I lidé studující v učilišti se nedopouštěli takových chyb v biologii a trumfly i studenty gymnázia.
  Permanentně si plete bakterie a viry, popírá morové rány. Neuvědomuje si, že mikroskopy jsou běžně dostupné a to i elektronické. Mimochodem, ať si zkusí dát pár virových částic pod kůži a též bakterií, které mají vyvolávat zmíněné choroby.

  OdpovědětVymazat
 9. Prosím Vás... tento článek je prdel že?? nemyslíte to vážně že??

  OdpovědětVymazat
 10. Najprv vo mne tento článok vyvolal zdesenie - ako môže niekto písať takéto hlúposti? Ale potom som si povedal.. OK, kto tomu verí, nech si verí, nelieči sa keď je chorý, umrie na banálny vírus, alebo baktériu. O jedného hlupáka menej.

  OdpovědětVymazat
 11. ano na elektronovych fotografiach su znazornene lipidy a bielkoviny pretoze tieto obaly ukryvaju geneticku informaciu virusov, ktora predstavuje DNA alebo RNA (co mame aj my a vsetky zive organizmy), ta sa po vstupe do bunky (nie len bakterialnej, ale aj zivocisnej ci rastlinnej, zalezi od tropizmu virusu)zacnu replikovat a vytvarat obalove bielkoviny (lipidovy obal je ukradnuty z bunky)a novovytvorene viriony opustaju bunku, popritom moduluju imunitny system hostitela ci signalne drahy prebiehajuce v bunke prostrednictvom svojich nestrukturnych proteinov. ale taketo nieco by ste si museli nastudovat. to je akoby si este niekto myslel ze zijeme na zemi, ktora je plocha a popiera vedecke fakty, pretoze si nevidi dalej ako na par metrov...

  OdpovědětVymazat
 12. Paci sa mi tento clanok. Vsetci ti mikroskopovy vedci si o sebe myslia ze su pani tvorstva ale denne ludia umieraju na rozne chorroby a vyliecit to nevedia. A preco to nevedia vyliecit? Z najjednoduchsieho dovodu na svete. Nechapu pricinu tej choroby a stale sa len babru v niecom co nema z pricinou choroby nic spolocne.kazdy trosku premyslajuci clovek si musi vsimnut ze alopatia kazdu jednu chorobu len na chvilku potlaci a po nej vyplavena povrch nieco horsie a tazsie.ale to moze pochopit len ten kto sa neboji pozriet pravde do oci...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. presne tak, ja som po vysetreniach kde mi hrozili hroznymi diagnozami zistila ze to bola len mononukleoza a hujajaaaaaaaaaa akoby sa nechumelilo nedavala som si dalej na seba pozor a musela som celit horsim veciam, v tomto pripade a su to vlastne vsetky pripady ktore su dokazom toho ze si na seba nedavame pozor v tom zmysle ako k sebe pristupujeme akoby sme si seba nevazili. nevazime si sami seba aj vtedy ked si nahovarame chorobu, lebo ako moze hocijaka mala ciastocka prevziat kontrolu nad celym vedomym clovekom ked mu to ten clovek nedovoli?

   Vymazat
  2. Pane boze. Ludska hlupost je fakt nekonecna....tento koment je toho dokonalym prikladom :)

   Vymazat
 13. http://www.lovcisarlatanov.sk/mikrobiologicka-katastrofa/

  OdpovědětVymazat
 14. Je to pravda pravdoucí. Cele to zaclo kdyz pan Pastor začal pozorovat mikroskopem bakterie a viry ve vzduchu. A zjistil ze způsobují nemoci Protoze do tela vnikaji u vnějšího prostředí a ze v tele žádné nejsou u zdravého člověka. Na smrtelné posteli se za svuj omyl omluvil a řekl ze se zmýlil. Toho si jeho učenci anj nevšimli a pokračovali dal v tom ze bakterie způsobují nemoci. Pravdou je ze bakterie ani virus nemůže do buňky vůbec vlézt ani ji nakazit. Nemá na to vyvinuté žádne způsoby. Když onemocnime stane se tk ze nase buňka je zabita nebo poškozena jedy jídlem léky chemtrails atd a az do poškozené buňky muže vlézt bakterie či virus a pak se začne tvořit zánět a infekce.

  OdpovědětVymazat
 15. Bohužel dnes tomu tak jen na dále. Dokonxe i doktoři předepisují antibiotika na chřipku což je šílenství. Antibiotika jsou proti bakteriím a ne virům a chřipku "způsobují" viry.. cele je tk to jedno Velké divadlo.

  OdpovědětVymazat
 16. Je to pravda pravdoucí. Cele to zaclo kdyz pan Pastor začal pozorovat mikroskopem bakterie a viry ve vzduchu. A zjistil ze způsobují nemoci Protoze do tela vnikaji u vnějšího prostředí a ze v tele žádné nejsou u zdravého člověka. Na smrtelné posteli se za svuj omyl omluvil a řekl ze se zmýlil. Toho si jeho učenci anj nevšimli a pokračovali dal v tom ze bakterie způsobují nemoci. Pravdou je ze bakterie ani virus nemůže do buňky vůbec vlézt ani ji nakazit. Nemá na to vyvinuté žádne způsoby. Když onemocnime stane se tk ze nase buňka je zabita nebo poškozena jedy jídlem léky chemtrails atd a az do poškozené buňky muže vlézt bakterie či virus a pak se začne tvořit zánět a infekce.

  OdpovědětVymazat
 17. Tak na tomto som sa dobre nasmial, pokracujte takto dalej a mozte si zalozit vlastnu Talkshow :D

  OdpovědětVymazat
 18. https://quantisana.ch/gesundheit-neu-denken/expertenberichte/der-bundesgerichtshof-laesst-den-glauben-an-die-viren-untergehen/

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.