21. prosince 2016

Útok kamionem v Berlíně: opět podvod, 100% inscenace, zranění jsou falešná


Útok kamionem v Berlíně: inscenace, podvod, falešná zranění, stejně jako v Nice
Zdroj: http://nodisinfo.com/fake-wounded-berlin-christmas-truck-attack-hoax/
20. 12. 2016
Překlad: OrgonetSatanští vládcové se opět projevili, tentokrát falešným útokem kamionu v Berlíně. Je to pouhá inscenace, stejně jako zcela předstíraný útok v Nice. Stejně jako v Nice neexistuje žádný záznam ukazující, že by auto někoho porazilo. Neexistence těchto záznamů dokazuje jeden fakt, a to, že šlo o cvičení a nic jiného než cvičení, plně organizované sionisty ovládanou německou vládou, stejně jako jsou ovládány všechny ostatní vlády.

Je snadné to dokázat. Například tímto videem od PressTV, kterké ukazuje muže s nalepenou falešnou plastovou ránou, jak to dělají v Hollywoodu. Ten člověk nemá žádnou skutečnou ránu, žádné tržné rány. Auto, které porazí člověka v jakékoli rychlosti, způsobí výrazná zranění, včetně rozdrcení, která bývají fatální. Na žádném člověku zde není vidět zranění vzniklé drcením. Je to čistě vykonstruované. Jelikož sionisté musejí nepřetržitě démonizovat islám. Je to součást jejich spiknutí za globální nadvládu.

Níže uvedené snímky jsou z videa https://youtu.be/NcidwSgKfSQ (video vloženo níže).

Tvrdí se, že bylo zabito a zraněno na 60 lidí. To je lež. Nikdo nebyl zabit, ani nikdo nebyl zraněn. Je to vidět zde. Zcela zřetelně to Němci hrají. Kdo je ten muž v tmavém kabátě? Co tam dělá: Nejsou snad záchranáři schopni sami zavést nitrožilní sondu? Pokud ten muž skutečně krvácí, proč ránu sterilně nepřekryjí? Nemohou překrýt, protože by se ztratila z dohledu kamery, bez efektu „šok a úžas“.

A co si tam ti dva prohlížejí? Bezpochyby je to póza pro kameru. I kdybychom skončili výklad touto jedinou fotkou, i tak máme zcela jasno, že jde o barvu a nic jiného. Žádné zranění hlavy, žádné odřeniny ani tržné rány. V žádném případě tu není opravdová krev. To musí uznat každý zdravotník. 

Další foto: Co tento povalující se muž pod termální fólií (oblíbená rekvizita těchto inscenací), údajně zraněný? Vypadá snad, že ho právě přejel obrovský náklaďák? Kde má zranění způsobená drcením? A kde má vůbec nějaká zranění, kromě těch minimálních nalepených?


Samozřejmě že nic není ani v nejmenším skutečné. 

Výše uvedené snímky jsou z videa https://youtu.be/NcidwSgKfSQ

Další "dokumenty":
Foto níže: Co má znamenat tahle bota? Takhle se zajišťuje raněný pacient? Která záchranná služba na světě by prováděla takovýto bordelářský transport? A je tam vůbec někdo, komu patří tahle bota? Kde je ksakru druhá noha??


Foto níže: Toto je falsifikátor rodných listů Obama, který zde údajně vyjadřuje soustrast Merkelové. Je to zjevně falešné, viz spiklenecké úsměvy a úšklebky a další...Na  následujícím „názorném“ videu s "hrůzným obsahem" uvidíte ještě více podvodů a arcipodvodníků. Mimochodem, zase tu chybí pracovníci záchranky? Proč se tu o „zraněné“ starají jenom obyčejní lidé? Jak jinak se dá tento jev vysvětlit, než že jde o divadlo? 

https://youtu.be/ZJq0-vaynKg


Jde opět o spiknutí sionistů, opět za účelem démonizace islámu. 

Poslední video bude ještě analyzováno, protože obsahuje řadu prvků dále dokazujících stupeň podvodu.

Hoax index: nekonečno ku jedné.14 komentářů:

 1. Ted jsem slyšela v TV rozhovor o obětech, Novinářka uvedla - mluví se jen v číslech,konkrétní oběti se neřeší, Nejsou známy informace ani o jejich rodinách ,,,

  OdpovědětVymazat
 2. Citace u posledního videa: "Poslední video bude ještě analyzováno, protože obsahuje řadu prvků dále dokazujících stupeň podvodu" - tak nebude, video zmizelo, teď nevím zda z Orgonetu, nebo i z ????
  Vypršel čas spojení
  Při pokusu kontaktovat server www.liveleak.com vypršel časový limit.
  Server je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu za chvíli. ► ale LikeLeak.com mi běží normiš?!???

  OdpovědětVymazat
 3. Už jsem to spravil, byl to zprostředkovaný odkaz, co nefungoval. Našel jsem totéž na youtube.

  OdpovědětVymazat
 4. A ejhle ... našli se i doklady ... https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/424319-nemecka-policie-ma-podezreleho-patra-po-mladem-tunisanovi.html

  OdpovědětVymazat
 5. Zdravim damy a pani, prosim okometnujte 1:10 až 1:11 kde jdu 2 (slovy: dva) hasiči za sebou s papirama (potrebuju navod?)!! Kua v akci s papirem? Jsu debilove ci čo? A v Německu? Co neni čas na cvičeni? Toš kua ani u nas na Slovensku nevidam hasiče s papirama! Dovčilka jsem myslel že orgonet blazni se symbolem a kua tu ho maš v plné parádě. Ale vo co jim jde? Babo raď.

  OdpovědětVymazat
 6. S tema dokladama je to stejne jako s pasem unosce 11.září, taky se nasel uprostred trosek neposkozeny pas unosce z letadla, to uz z nas delaji totalni pitomce...

  OdpovědětVymazat
 7. na některých fotkách je levá strana kabiny červená a na jiných černá????(možná tmavě modrá). A občanka se pochopitelně taky našla :D

  OdpovědětVymazat
 8. Je to jasný podvod. Videli ste niekedy poľský kamion s prívesom bez jediného písmenka, alebo reklamy na plachte ? Ja nie. Ale na vianočnom trhu je príves čistý ako voda v studni. Tak ako pri francúzskom kamione. Bernard

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy jste nikdy neviděl návěs bez reklamy? To se prosím dívejte častějš až budete na cestách, protože já jich viděl už mnoho. Jak kamion tak přívěs. Protože kamion nemusí být jen firemní, ale může být i v soukromých rukou a návěs si klidně můžete objednat bez reklam.. Pokud je to chudší nebo začínající firma, tak se snaží šetřit, např. tím, že si neudělají reklamu na návěs.

   Vymazat
 9. ... ta fotka těch pohodovejch záchranářů vezoucí vozík týpka s jednou botou, ptal jsem se zdravotníků, chytali se za hlavu, ale co vidím já je podvod s fotografií. To je "studiově" nasvícený. Zatímco všechna videa se topí v šeru, tady světel jako na Barrandově. Podívejte se na jednotlové stíny. Foceno dlouhým sklem, bez blesku !!! Toto není reportážní fotografie. A našlo by se toho víc.

  PP

  OdpovědětVymazat
 10. Nevím, ale místo činu do označení a odebrání všech vzorků, vyklizení, je vždy označen policejní páskou- pro veřejnost nedostupné území. Zde na videu nic, lidé brouzdají mezi otevřenými stánky jakoby v poklidu, očumují zblízka kaminon, nic se neděje. Je to divný, dle mě. Pokud by to byl takový masakr, jak uvádí media, celá ulice, nebo její část by byla neprodyšně uzavřena pro veřejnost do doby vyšetřování a odklizení. Lidé by byli v šoku někde mimo. Tady je klid a promenáda. Jako ano, dalo se čekat, že někde něco nepříjemného před a o svátích bude, ale tohle je prostě divný (video z místa činu)

  OdpovědětVymazat
 11. muehe a zase se na místě našli doklady. Jestli by si ty scénaře neměli už oprášit.

  OdpovědětVymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 13. Jak okecáš tohle koště?
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/424518-obeti-teroru-v-berline-byla-i-ceska.html

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.