11. ledna 2017

Proč dnešní mediální štvanice na Trumpa? Zahájil činnost komise k vyšetření spojitosti vakcín a autismu.

Hlavy amerických médií „explodovaly“ poté, co se Trump zaměřil na vakcíny, které dle jeho názoru způsobují autismus
http://www.whatdoesitmean.com/index2204.htm
January 11, 2017
Heads Of US Media “Explode” After Trump Targets Vaccines He Believes Causes Autism
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers
Překlad: Orgonet


Udivující zpráva ruského Ministerstva zdravotnictví pro vnitřní potřeby Kremlu dnes praví, že do dvou hodin poté, co Rusko přijalo jménem Trumpova přípravného týmu (Great Again) žádost Roberta F. Kennedyho Jr. (syn a synovec zabitých amerických vůdců Roberta F. Kennedyho seniora a presidenta Johna F. Kennedyho), aby si směl prohlédnout ruské lékařské záznamy a statistiky o vývoji dětské neurovývojové choroby známé jako autismus, „hlavy/mozky“ establishmentu elitní americké mediální propagandy „lživých zpráv“ rozpoutaly nový mediální výbuch proti zvolenému presidentu Donaldu Trumpovi, a to s jednou z nejnechutnějších falešných historek, jaká kdy byla vyrobena proti americkému vůdci. Prohlašuje se v ní, že Rusko má o něm tajné kompromitující záznamy. Tiskový tajemník presidenta Dimitrij Peškov na to odpověděl přímo: „Kreml nemá žádné kompromitující informace o Trumpovi. Tato zpráva neodpovídá realitě a je to absolutní fikce. Je to totální lež, absolutní výmysl, naprostý nesmysl.“
Podle této zprávy byla žádost Roberta F. Kennedyho o informace o autismu adresovaná ruskému Ministerstvu zdravotnictví založena na tom, že byl zvoleným presidentem Trumpem jmenován, aby se stal předsedou nové Komise pro bezpečnost vakcín. Kennedy je americkou propagandou nenáviděn a pomlouván, protože publikoval manifest s názvem Rtuť a vakcíny ( MERCURY & VACCINES), kde je očkování dětí dáváno do souvislosti s autismem.


Názory zvoleného presidenta Trumpa na spojení dětských vakcín s autismem jsou již dlouho známy, přednesl je např. v interview pro CNN v květnu 2016.

„Autismus se stal epidemií … Protože, vezmou malé dítě ...  sám jsem zažil, že když mé starší děti byly malé, tak je očkovali až po 2 – 3 letech, stejným množstvím látky, ale postupně; ale teď dávají malému krásnému děťátku dávku jako pro koně. Viděl jsem tolik případů ve svém okolí, jak dali dvouletému, dvouapůlletému dítěti vakcínu, a o týden později dostalo obrovskou horečku a bylo velmi nemocné, a teď je autistické… Já jsem pro vakcíny, ale musejí se dávat v delším časovém rozpětí, stejné množství, ale v malých dávkách. Myslím, že by to mělo na autismus velký vliv.“

Zpráva uvádí i to, že je mnoho stále narůstajících zvěstí, že zvolený president Trump se rozhodl účastnit presidentských voleb kvůli svému nejmladšímu synu Barronovi, u něhož byl ihned po očkování diagnostikován autismus. Jeho žena Melania však pohrozila soudním procesem každému, kdo by roznášel zvěsti o synovu autismu, nicméně nebude se stěhovat se synem do Bílého domu, aby udržela své dítě mimo „mediální bublinu“, která obklopuje amerického presidenta a jeho rodinu.


"Kdybych byl presidentem, zasadil bych se o řádné očkováni, ale nedovolil bych obrovské dávky najednou, které malé dítě nemůže zvládnout - AUTISMUS."


Zpráva uvádí i další detaily o tom, jak fanatická a nečestná je americká mainstreamová mediální propaganda, která odmítá sdělovat Američanům, jak nebezpečné jsou tyto vakcíny způsobující autismus. V minulém týdnu například se síla elitních propagandistů obrátila proti jednomu z nejuznávanějších lékařů v USA, dr. Danielu Neidesovi, který je lékařským ředitelem a hlavním operátorem světově uznávaného Klinického institutu welness v Clevelandu, za to, že se odvážil napsat článek proti vakcínám. The Washington Post ho označil za „virální tlach“; dr. Neides byl donucen se za něj omluvit, a je možné, že bude propuštěn ze zaměstnání.


Dr. Neides tedy pocítil plnou sílu a moc amerických propagandistickým mainstreamových médií, pokud jde o ochranu zájmů multimiliardového vakcinačního průmyslu, bez ohledu na to, kolik miliónů amerických dětí bude stiženo autismem. Zpráva dále praví, že to, že zvolený president Trump jmenoval známého vakcinačního skeptika Roberta F. Kennedyho Jr. Předsedou nové komise pro vyšetření, jakým způsobem vakcíny způsobují autismus u dětí, způsobilo u elit „ztrátu veškerého smyslu pro normálnost, hraničící se šíleností“.

Nakolik propagandisté amerických mainstreamových médií „lživých zpráv“ přišli o rozum, se ukázalo včera, kdy téměř okamžitě poté, co Trump jmenoval Kennedyho jak předsedu komise pro vyšetření spojení vakcín a autismu, začaly elity publikovat články a posílat kabelové zprávy tvrdící, že Trump byl přistižen v Rusku s prostitutkami, které na něj močily. Ve skutečnosti se jedná o „fan-fikci“, která byla vymyšlena na Redditu. (Pozn. Orgonet: ve skutečnosti na 4Chan, Reddit to převzal odtud.)

Z jakého důvodu byla tato lživá „fan-fikce“ vymyšlena? Zpráva vysvětluje, že skupina uživatelů fóra – fanoušků Trumpa se naštvala na protitrumpovského reportéra Ricka Wilsona, který označil Trumpovy příznivce za „bezdětné svobodné muže masturbující u porna“.

Poslali tedy tuto vymyšlenou fanouškovskou fikci o Trumpovi a jeho čurajících ruských prostitutkách Ricku Wilsonovi pod značkou „Anonymous“; Rick Wilson poskytl tuto story bývalému operativci CIA Evanu McMullinovi, ten ji poslal senátoru Johnu McCainovi, sponzorovanému Georgem Sorosem, a ten ji předal CIA. Ta ji včera nechala „uniknout“ pro web BuzzFedd, a odtud se článek rozšířil jako ozvěnou po celém světě.

Zpráva na závěr souhlasí se zvoleným presidentem Trumpem, že americká propaganda „lživých zpráv“ mainstreamových médií se stala nesmírně nízkou a nečestnou. Trump na svém Twitteru dnes zuřil:
Výzvědné agentury by nikdy neměly dopustit, aby taková falešná zpráva „unikla“ do médií. Ta poslední mířila na mě. Copak žijeme v nacistickém Německu?January 11, 2017 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.
[Note: Many governments and their intelligence services actively campaign against the information found in these reports so as not to alarm their citizens about the many catastrophic Earth changes and events to come, a stance that the Sisters of Sorcha Faal strongly disagree with in believing that it is every human beings right to know the truth. Due to our missions conflicts with that of those governments, the responses of their ‘agents’ has been a longstanding misinformation/misdirection campaign designed to discredit us, and others like us, that is exampled in numerous places, including HERE.]


5 komentářů:

 1. Očkování těhotných žen v Brasilii způsobilo poškození plodu a následné deformace, ale bylo to svedeno na virus Zika.

  OdpovědětVymazat
 2. Kazdy zdravy clovek je proti akymkolvek vakcinam:
  "Já jsem pro vakcíny, ale musejí se dávat v delším časovém rozpětí, stejné množství, ale v malých dávkách."

  OdpovědětVymazat
 3. Médiá ovládají služebníci ďábla, co k tomu víc dodat ?!

  OdpovědětVymazat
 4. Médiá ovládají služebníci ďábla, co k tomu víc dodat ?!

  OdpovědětVymazat
 5. PŘEJI DONALDU TRUMPOVI, PREZIDENTU SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH, ABY SE MU DAŘILO. NEMÁ TO LEHKÉ MEZI TOU SEBRANKOU, CO DOSUD VEDLA Z USA TENTO SVĚT. A JE TO OBĚT I OD JEHO ŽENY MELANIE, ŽE CHÁPE JEHO TĚŽKOU POZICI, NEBOŤ OBĚTÍ PRO NÁS JSOU OBA DVA. VZDALI SE MOŽNÁ TROCHU SVÉHO SOUKROMÍ A VZÁJEMNÉHO POROZUMĚNÍ, ABY MOHLI ZAŘÍDIT VÍCE VĚCÍ PRO NÁS A TENTO SVĚT. A OBĚTÍ TĚCH LOTRŮ JE TAKÉ JEJICH SYN BARRON. BĚDA VÁM, FARMACEUTIČTÍ KRIMINÁLNÍCI V USA, U NÁS I KDEKOLI NA SVĚTĚ. A DÍKY VŠEM, KTEŘÍ SE MODLÍTE ZA TUTO RODINU PANA PREZIDENTA SPOJENÝCH STÁTŮ.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.