29. ledna 2017

DémonizaceTrumpa je prvním krokem politických protivníků k ospravedlnění jeho násilného odstranění

Démonizace Trumpa je prvním krokem politických protivníků k ospravedlnění jeho násilného odstranění
http://stateofthenation2012.com/?p=64750
https://needtoknow.news/
TO DEMONIZE IS THE FIRST STEP
Edward Griffin
Překlad: Orgonet

(Pozn. Orgonet: Autor článku Edward Griffin je producentem filmů o chemtrails jako "What in the World Are They Spraying?" ("Co to k sakru na nás sprejují", s českými titulky zde.) 
V tomto týdnu se zprávy masových médií týkaly zejména Trumpových aktivit během prvního týdne úřadu. Není třeba k tomu mnoho říkat, kromě toho že: 
1) Trump dodržuje sliby, které dal ve své kampani, a 
2) jeho političtí protivníci dělají vše možné, aby podryli jeho popularitu. 

Je jedním ze základních axiomů politické války, že není moudré populárního protivníka rovnou zavraždit, pokud to není jediné řešení. Namísto toho je lepší ho démonizovat v mysli veřejnosti natolik, že když je nakonec použito násilí, veřejnost se domnívá, že bylo oprávněné.

Není lepší příklad tohoto jevu nežli to, co se stalo sektě Davidiánů ve Waco v Texasu v roce 1993. Ozbrojené složky Federální vlády a Národní gardy pod záminkou toho, že vůdce této náboženské skupiny skladuje neregistrované zbraně, oblehly jejich sídlo a zabily vůdce Davida Koreshe společně s 82 lidmi jeho kongregace, včetně žen a dětí.

Veřejnost tím nebyla pohoršena, jelikož byla předtím dlouhodobě mediálně bombardována množstvím „zpráv“ o sexuálním zneužívání dětí v jejich sídle – o nichž se o několik měsíců prokázalo, že byly naprosto lživé. Ale veřejnost v tu dobu nevěděla, že šlo o záminku k odstranění vůdce nepohodlného vládě, a většina lidí si myslela že je sice škoda dětí zabitých při útoku, ale že je to pouze vedlejší ztráta při oprávněné operaci policejních složek proti velmi zlým lidem. 

Obrázek: Tito nebezpeční zločinci byli bez soudu popraveni ve Waco, Texas, 19. dubna 1993.

Jestli chcete pochopit, co v dnešní Americe provádí levice, vzpomeňte si na Davidiány. Jestli se elitám podaří dostatečně zdémonizovat Donalda Trumpa a jeho příznivce coby rasisty či něco podobně odpudivého, pak veřejnost bude pokládat násilí - proti Trumpovi osobně či proti jeho příznivcům - za oprávněné.

Jediný způsob, jak zabránit této taktice v úspěchu, je uvědomit o ní veřejnost. Proto prosím toto sdílejte, posílejte přátelům, pozvěte je k odběru Need to Know News. Poděkují vám za to.

G. Edward Griffin

___
https://needtoknow.news/


9 komentářů:

 1. Ideologická diverze stokrát opakovných lží v hlavním proudu blbne zcela programově..Ovčas jsou vzáááácné výjimky https://www.youtube.com/watch?v=mDu8jVT1w1A

  OdpovědětVymazat
 2. Kdybyste nebyl sluníčkář a přízniveč eufašistů, tak byste věděl, že zdémonizovat Trumpa před veřejností se vašim kámošům nepovede stejně, jako se to nepovedlo u Putina a Ruska, vy naivní pomatenče.

  OdpovědětVymazat
 3. Dynamické mlčanie
  Techniku Dynamické mlčanie (Dynamic Silence) vynašiel rabín Feinberg z Amerického židovského výboru (American Jewish Committee) v roku 1947 a označuje metódu pri ktorej sa zatvoria všetky vstupy k verejným médiám a teda širokým vrstvám – ľuďom alebo organizáciám, ktoré sú považované za neakceptovateľné. Napriek malým zmenám, ktorými táto technika prešla, stále sa skladá z dvoch primárnych častí.
  V prvej je takýmto ľuďom odoprená akákoľvek publicita.
  V druhej časti sú v médiách oznamované len nepriaznivé udalosti a správy o takýchto ľuďoch či organizáciách. To naštartuje v očiach verejnosti špirálu delegimitizácie. (neakceptácie) Čím viac sa títo ľudia snažia získať vstup do médií a pozornosť verejnosti, tým negatívnejšie sa ich zobrazovanie stáva až nakoniec nikto nechce byť spájaný s myšlienkami alebo názormi týchto ľudí.

  OdpovědětVymazat
 4. Řekni mi, které z tvých předpovědí o zfalšování výsledků voleb a podobně vyšly?

  OdpovědětVymazat
 5. Kulturní uderka https://www.youtube.com/watch?v=LoU_ToDmsKQ

  OdpovědětVymazat
 6. https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/?multi_permalinks=1800632940179080%2C1800624306846610%2C1800621116846929&notif_t=group_activity&notif_id=1486114276419540 ahoj - co se to děje v rumunsku??? veronika

  OdpovědětVymazat
 7. Ano, to je velká pravda a takto to také uplatnují proti rusku, které válku NECHCE!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Dobrý deň, kedy budete pokračovať v uverejňovaní článkov, už sú to 3 týždne čo ste uverejnili posledy?

  OdpovědětVymazat
 9. Dnes 14.4.2017 muzeme s jistotou rici, ze Trump je podvodnik, lhar a valecny zlocinec.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.