8. ledna 2017

Komu věří Amerika? Pouze 1 ze 6 věří báchorkám o ruském hackingu voleb


Komu věří Amerika? Zde je odpověd z hlasování 84 000 lidí.
http://www.zerohedge.com/news/2017-01-07/who-does-america-believe-84000-votes-later-here-answer
Who Does America Believe? 84,000 Votes Later, Here Is The Answer
by Tyler Durden
Jan 7, 2017 7:30 PM
Překlad: Orgonet


V tomto týdnu zvolený president Donald Trump vystavil tweet, že „je na americkém lidu, aby si udělal úsudek, pokud jde o pravdu.“

A nyní máme odpověď.

Když John Harwood ze zpravodajství CNBS, který podlézá Podestovi a zavrhujeTrumpa, položil otázku „Komu věříš, Ameriko?“ [ohledně ruského hackingu: WikiLeaks nebo americkým tajným službám] domníváme se, že nečekal odpověď, kterou dostal od více než 84 000 amerických občanů... 84% věří Wikileaks, jen 17% věří "analýzám" oficiálních představitelů.Takže opět promluvil „hlas lidu“ a řekl, že jenom jeden občan ze šesti věří báchorkám, které pro něj vymýšlí elitami řízený establishment a vláda.


Totéž potvrzuje i průzkum Lou Dobbse, provedený počátkem týdně. Komu věříte ohledně tvrzení o ruském hackingu? 94% věří Julianu Assangeovi, 6% presidentu Obamovi.Establishment si opět nevzal absolutně žádné poučení z volební kampaně Donalda Trumpa, a odmítá naslouchat čemukoli, co přichází zvenčí do jejich pohodlné zvukotěsné komory, v níž si odžívají své životy jako křečkové běhající v kolotoči.

(Více na https://www.rt.com/usa/372847-wikileaks-us-intelligence-cnbc/)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, žádné urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností, minimálně 1x denně, proto se nedivte, když se váš komentář třeba neobjeví hned.