6. listopadu 2008

Podzimní manipulace


Na fotce: perihelion neboli sundog neboli ještě jedno slunce při západu na obloze plné chemického postřiku (normální západ je od něj vpravo. Snímek z Wikipedie, ale mám i vlastní).

Jak to vidím na podzim:

Na rozdíl od léta, kdy cílem manipulací je vytvářet sucho zastírané občasnými prudkými bouřemi se srážkami, které bez užitku odtečou (pomocí tzv. "konvektivní oblačnosti"), je cílem podzimních manipulací vytvářet sucho zastírané mlhou a chemtrailsovou oblačností nastříkanou nad normální mlhu či mraky, která vytváří "inverzi" a zřejmě má také bránit ve spadu srážek. Na satelitních fotkách je dobře vidět žlutou inverzní oblačnost, a když si kliknete na další snímky třeba b1 nebo další, co snímají oblačnost v různé výšce, vidíte známé čárování... takže původ té inverze je tím jasný. Jasně, ona by stejně byla nějaká, ale ne tak hustá a nedržela by tak pevně... (Fotky nedávám, protože se vymažou - dívejte se radši na aktuální.)

Mlhové chemtrails: jednoho nedávného říjnového rána bylo u nás zcela jasno, slunce krásně svítilo. Obloha čistá, bez chemtrails. Pak přeletěla dvě stříkající letadla blízko sebe, a hle, během pár minut padla slušná mlha. Naštěstí slunce již mělo sílu a powerwand se přidal, takže se to během chvíle rozpustilo. Myslím, že je to určitý důkaz, že mají speciální složení chemtrails pro výrobu mlhy. Když taková "náhodou" padne třeba na pražské letiště, tak je tam potěš...

Pokud je silnější proudění, přechod fronty apod., všimněte si nad ním vždy podlouhlých bílých mračen ve formě per (feather clouds), dosahujících i několika set kilometrů. Ty jsou vyrobené nějakou mrakovou technologií, která může zasahovat na libovolném místě na zeměkouli, a podle mě mají bránit srážkám, eventuelně nasměrovat proudění podle přání tvůrců počasí.

Psina je, když se jim to neplánovaně začne rozpouštět a místo inverze se udělá jasno. To je zřejmě tehdy, když tvůrci uvedou do provozu (nebo zapomenou vypnout) nějaké silné zařízení na výrobu DOR: mobilní věž, vysílač ... který, obložen orgonitem, okamžitě vše transformuje v životní energii a vyčistí oblohu do tmavě modra. (Taky tomu pravděpodobně pomůže nově vyrobený orgonit ve spojení s PW... )

To pak začne celodenní letecká bitva, sprejují v šestistupech, důstojně velmi pomalu a velmi nízko prolétá obrovské letadlo (kontrolní Boeing z Open Skies??) a lítá helikoptéra ... viditelná panika.

Navečer, když už slunce ztrácí sílu a bílý povlak pomalu svírá modrou bublinu, se vytvoří perihelion, neboli sundog, vlastně ještě jedno slunce vedle toho zapadajícího ...

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.