15. prosince 2008

Podvod s globálním oteplováním: John Coleman

http://media.kusi.com/documents/Comments+on+Global+Warming02.pdfhttp://

Na výše uvedeném odkazu najdete internetovou publikaci Johna Colemana, amerického vědce -meteorologa, zakladatele kanálu Weather Channel, obsahující komentáře a vědecké důkazy o neexistenci globálního oteplování. (přednášky z let 2007 a 2008). Toto je překlad úvodního textu.


Komentář ke globálnímu oteplování (napsal John Coleman, zakladatel meteorologického kanálu Weather Channel)
ICECAP ^ Nov 07, 2007 John Coleman
7. 11. 2007


Je to největší podfuk v historii. Žasnu nad tím, jsem tím zděšen a vysoce pohoršen. Globální oteplování: JE TO PODFUK. Nějací zbabělci z řad vědců s environmentalistickou a politickou motivací zmanipulovali dlohodobá vědecká data, aby vytvořili iluzi rychlého globálního oteplování. Další vědci stejného praštěného environmentalistického typu se k nim rychle přidali, aby podpořili a rozšířili "výzkum" a dále posilovali zcela tendenční, padělaná tvrzení o globálním oteplování. Jejich přátelé ve vládě k nim nasměrovali obrovské výzkumné granty, aby hnutí dále pokračovalo. Brzy prohlásili, že je mezi nimi shoda.

Extrémisté globálního oteplování, včetně známých politiků, se pak spojili s filmem, médii a dalšími liberálními, environmentalistickými novináři, aby vytvořili tento divoký "vědecký" scénář o tom, že civilizace je ohrožena důsledky globálního oteplování, pokud nepřistoupíme na jejich radikální program. Nyní jejich směšná zmanipulovaná věda byla přijata jako fakt a stala se základním kamenem a námětem pro CNN, CBS, NBC (americké televize), Demokratickou politickou stranu, guvernéra Kalifornie, učitele ve školách a v mnoha případech i pro dobře informované, avšak naivní občany s enviromentálním povědomím. Pouze jedinému reportérovi na ABC bylo dovoleno čelit šílenství s globálním oteplování v jednom patnáctiminutovém dokumentárním pořadu.

Nejsem proti vědě o životním prostředí. Nejsem proti politickému postavení jakékoli strany. Avšak globální oteplování, to jest změna klimatu, není o životním protředí nebo politice. Není to náboženství. Není to něco, v co "věříte". Je to věda; meteorologická věda. To je mé pole celoživotních zkušeností. A já vám říkám, že globální oteplování je neskutečnost, uměle vytvořená krize a totální podfuk. Říkám to s vědomím, že pravděpodobně nebudete věřit mně, pouhému televiznímu meteorologovi, který zpochybňuje nositele Nobelovy ceny, Ceny Akademie a Ceny Emmy, bývalého vicepresidenta Spojených států. Tak dobrá.

Přednesl jsem tucty vědeckých přednášek. Hovořil jsem s mnoha vědci. Studoval jsem. Přemýšlel jsem o tom. Vím, že mám pravdu. Není žádná klimatická změna, před kterou je třeba utíkat. Vliv lidí na klima není katastrofický. Naše planeta není v nebezpečí. Jsem rozzloben neuvěřitelnou mediální slávou, politicky korektní pitomostí a hrubým odmítání protiargumentů ze strany nejvyššího kněze Globálního Oteplování.

Za nějaký čas, za deset dvacet let, vyjde odporný podfuk najevo. Protože vzestup teploty, tání polárního ledu, pobřežní záplavy a vzorce superbouří se neprojeví, jak je předpovídáno, všichni si uvědomí, že byli oklamáni. Obloha nám nepadá na hlavu. A přirozené cykly a posuny v klimatu jsou právě tak, nebo ještě více odpovědné za veškeré probíhající klimatické změny. Pevně věřím, že v příštích dvaceti letech je právě tak pravděpodobné, že se projeví tendence k ochlazení, jako tendence k oteplování.

Na youtube najdete také dosti videozáznamů s vystoupením Johna Colemana v televizi (v angl.), viz např. následující odkazy (další videa i na téma Al Gore najdete v jejich blízkosti):

http://www.youtube.com/watch?v=Lk8SSqc7ekM
http://www.youtube.com/watch?v=7PuyvDCF95U&feature=related
Video v angl. : Al Gore obviněn z podvodu 30 000 vědci

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.