4. března 2010

Španělsko nebude pouští - orgonit pomáhá

(Obrázek od Je z EW: Odvracení atlantických front od Španělska. Kliknutím zvětšíte.)

Na tomto blogu se už párkrát psalo o dlouhodobém suchu ve Španělsku, které mělo být novým světovým řádem určeno k dezertifikaci. Dokonce mám o tom pár vlastnoručně slepených videí ze satelitních snímků, jak jsou odtud jakoby zázračně odpuzovány mraky, třeba tohle:

Španělský gifter Je (to je ten, co říká orgonitu elektronit) psal na EW o tom, jak meteorologické zbraně na Azorských ostrovech odvracejí dešťové fronty z Atlantiku na sever.
Pilně giftoval a žádal o pomoc ty, kteří se mohou dostat na atlantické ostrovy a ogiftovat tamější vojenská zařízení.
Zdá se, že se povedlo: Španělsko má v letošní zimě nejvyšší srážky za celá desetiletí, kolem trojnásobku normálu. Kraje, které již byly pokládány za pouště, jsou zality vodou. 

Co říká Je na EW: http://www.ethericwarriors.com/ip/viewtopic.php?p=6505#p6505

1. 3. 2010
Píšu, abych poděkoval. Chci poděkovat všem lidem, kteří vyslyšeli mou prosbu a pracovali v Severní Americe na tom, aby dešťové fronty mohly vstoupit do jižní Evropy. Tím, že ogiftovali elektronitem velké vojenské radarové stanice a velké telekomunikační věže, způsobili, že dešťové fronty nemohou být radikálně odvraceny na sever. Nemohou být zachycovány radary z Grónska, Islandu a Evropy.
Děkuji gifterům. kteří provedli práci na Azorských a Kanárských ostrovech. Falešná a umělá azorská tlaková výše nemůže dále odvracet tyto fronty. Moje země je plná vody. Každý týden přijde nová fronta a v ogiftovaných oblastech hojně prší. Ve Španělsku a Portugalsku jsou ogiftované všechny velké radary (kromě několika na severovýchodě) a vzduchové masy nemohou být řízeny.
Jediným problémem jsou teď radarová letadla AVACS patřící NATO a radarové lodě XBAND v oceáně, a satelity (nevím), které odvracejí fronty na sever, i když naše aktivita je trochu zastavila, jak si všimli.
Ještě jednou velice děkuji všem.
Španělská zpravodajství říkají, že déšť je velmi špatný. Televize dává obrázky přetékajících řek a zaplavených domů. To je lež. Je tomu tak jenom na místech, kde byly postaveny domy na přirozených vodních cestách.
Podívejte se na video z mého rodného kraje. (Tyto oblasti byly suché a označeny za poušť. ) Na jihu Španělska, v Andalusii a Murice, jsou jezera plná na 100%.
http://www.youtube.com/watch?v=hTkIGOf82tk

3. 3. 2010:
Chtěl bych uvést zajímavé tvrzení prezidenta španělské meteorologické asociace, jímž je José Antonio Maldonado. Řekl, že nad Azorami byla odblokována tlaková výše. Neuvěřitelné! Azorská anticyklóna byla umělá! Článek ve španělštině: http://www.libertaddigital.com/ciencia/maldonado-este-temporal-contradice-la-teoria-del-cambio-climatico-en-espana-1276386225/
Takže slavná azorská tlaková výše je pryč, díky práci odvážného giftera, který obložil elektronitem tamější radary a věže (prosím, Portugalci, tahle práce se musí opakovat každých 6 měsíců, protože tajní agenti hledají a odstraňují orgonit. Ve Španělsku to tak je.) Také díky odvážným gifterům v Severní Americe, kteří pracují s orgonitem, a fronty nemohou být odvraceny do Grónska.
Podívejte se na animaci, jak v letech 2008 a 2009 umělá azorská tlaková výše zastavovala a odvracela atlantické fronty k severu.
(Orgonet: podívejte se z původního odkazu, mně nejde dát animace na blog.)

3 komentáře:

 1. Práce, kterou dělá gifter co si říká Je, je velmi motivující.
  viz zde: http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=23&t=22&p=172&hilit=motiva%C4%8Dn%C3%AD+video#p172

  OdpovědětVymazat
 2. Španielsko je mi blízké, v tomto roku sa tam presťahovala moja rodina.
  Syn povedal, že búrka akú tam zažili bola bucchhh, nedá sa s ničím porovnať. Myslela som,že preháňa, teraz myslím, že to bolo ono veľké odblokovanie.ˇ
  Sranda mi je, lebo "chudáčci" Angličania čo si tam pokúpili domy, kde budú chodiť na dovolenku z upršaného Anglicka ???

  OdpovědětVymazat
 3. aj ja som momentálne v Španielsku, v jednej z najsuchších cestrálnych oblastí. Toto už v podstate JE púšť, okrem severu.. trpela som tými suchami, a minuloročná zima a jar s dažďami mi prišli ako dar z nebies! bodaj by dažde naozaj pokračovali, leto bolo znova suché.. tieto informácie o vedomom odvracaní sucha sa ku mne dostali prvý krát a znejú veľmi pravdepodobne.. Starší 2udia z týchto miest spomínajú na plné rieky a úrodnú krajinu, nie púšte.. ĎAKUJEM za túto krajinu! mala som intuitívny pocit nechať tu v zemi orgonit kroý som dostala, vidím že to aj naozaj urobím :-)

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.