4. března 2010

Zachraň planetu, zabij sebe

Argentinský pár zabil sebe i děti kvůli globálnímu oteplování
http://www.prisonplanet.com/argentinian-couple-shoot-kids-kill-themselves-over-global-warming.html
Steve Watson, 1. 3. 2010

Sedmiměsíční dítě zázračně přežilo s kulkou v těle poté, co jeho rodiče zabili sebe i jejich dvouletého syna. Jako důvod uvedli nedostatek vládní činnosti proti globálnímu oteplování.

Francesco Lotero, 56, a Miriam Coletti, 23, údajně střelili svého staršího syna do zad, zemřel ihned.
Sousedi zavolali policii kvůli zápachu vycházejícímu z domu.

Policie vnikla dovnitř a objevila hrůznou scénu tři dny po střelbě, jak oznámil Latin American Herald.

Dítě bylo ještě živé, krvácelo, a po okamžitém převozu do nemocnice se zjistilo, že kulka z pistole jeho otce minula všechny životně důležité orgány a zůstala vězet v hrudi.

V dopise na rozloučenou, který našla policie, uvedl pár jako důvod extrémní strach před účinky globálního oteplování.

Rovněž vyjádřil hněv na vládu, která dělá málo pro odvrácení světové krize životního prostředí.

Dítě je nyní na pozorování v nemocnici v městě Goya na severu Argentiny.

Lékaři řekli médiím, že dítě je mimo nebezpečí a mělo by se zcela uzdravit.

Tento tragický příběh je zajisté ojedinělým incidentem, ale přece ukazuje na strach, s nímž někteří lidé přijímají neustálé vytrubování o tom, že člověk způsobuje globální oteplování.

Zajisté to tomuto páru už velice vadilo, anebo byli tak vystrašeni, že ukončili svůj život v domnění, že přispívají ke zničení planety.

Není úplným překvapením, že došlo k takovému incidentu, zejména při intenzívním zájmu spojit globální klimatickou změnu s nadměrnou konzumací a přelidněním, a jako možné řešení nabízet politiku snižování populace.

Spojení environmentální politiky s různými zájmy otvírá dveře eugenice, a není divu, že těmito dveřmi začaly proudit spousty elitistického svinstva, snažící se být v první linii exterminační politiky.

Příkladem je veřejná politická skupina v Británii, zvaná Optimum Population Trust (OPT), která zahájila novou iniciativu, která má nabádat bohaté členy rozvinutého světa, aby se zúčastnili „uhlíkových kompenzací“, které zakládají programy pro omezení populace rozvojových států.

V r. 2007 publikovala tato skupina zprávu, že „děti jsou pro planetu zlem“ a že „by se mělo pohlížet s nevolí na velké rodiny, protože se jedná o prohřešek proti životnímu prostředí, podobně jako časté dlouhé lety letadly, řízení velkého auta a používání igelitek jenom jednou.“

Stejné téma opakují znovu a znovu různá veřejná politická seskupení  a environmentalisté, a také nejvlivnější vědci  v americké vládě.

I když vy si myslíte, že veřejnost nikdy nepřijme myšlenky na sterilizaci a snížení populace, tyto pojmy jsou nyní používány a popularizovány některými jako cesta vpřed pro lidstvo.

Kodaňský summit loni v prosinci dokonce uslyšel návrhy od čínských delegátů na globální program kontroly populace  k boji s globálním oteplováním.

Filmy Alexe Jonese Endgame a Fall of the Republic se zabývají detailněji tím, jak se environmentálního hnutí zmocnili elitní sociální darwinisté.

1 komentář:

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.