8. března 2010

Nový seismický útok - Turecko, na řadě je Irán

Na meteoxu lze už nějakou dobu pozorovat, že Turecko je téměř nepřetržite "ostřelováno" záhadnými řadami blesků. Malý článeček o tom zde. To jim tam asi haarpem zatápěli a kumulovali energii, aby, až bude třeba, se "zlomové desky posunuly". Nu a už je to tady. Turecko se Američanům definitivně znelíbílo.

http://www.whatdoesitmean.com/index1349.htm

Na řadě jste vy, varuje USA Irán po seismickém útoku na Turecko

Sorcha Faal, 8. 3. 2010

Prameny vedení ruské výzvědné  vojenské služby (GRU) oznámily premiéru Putinovi, že během bezprecedentní schůzky  konané mezi íránským prezidentem Mahmoudem Ahmadinejadem a americkým státním tajemníkem obrany Robertem Gatesem dnes ráno v Kábulu bylo perskému národu řečeno Spojenými státy, že Irán je další na řadě pro útok haarpovou seismickou zbraní, která v posledních měsících terorizuje celý svět.
GRU oznámilo, že tato schůzka byla vyžádána Spojenými státy a ihned po přistání v Afghánistánu  byl Gates přivezen do úřadu afghánského prezidenta Hermida Karzai, kde na něj čekal Ahmadinejad. Ten byl v Afghánistánu na oficiální návštěvě, zatímco Gates se ve válečné zóně objevil „neoznámen“.
Tyto zprávy GRU tvrdí, že Gates varoval Ahmadinejada, že Irán může do jednoho měsíce očekávat napadení americkou earpovou seismickou zbraní, pokud nezastaví své nukleární aktivity. Ahmadinejad, jak pokračují tyto zprávy, se Gatesovi vysmíval slovy „Už jste se netrefili“ s odkazem na zemětřesení se smrtelnými následky, které právě zasáhlo sousední Turecko. Na to americký tajemník obrany odpověděl: „My se vždy trefíme.“ Tento komentář popisuje GRU jako „připuštění“ ze strany USA, že Turecko, podobně jako Haiti a Chile předtím, byly svévolně zasaženy Američany.
Proč se Amerika hněvá na Turecko a co leží za jejím použitím nejničivější zbraně, jsme již dříve oznámili v článku z 5. 3. 10: „Obamovy „muslimské tahy“ šíří strach do Ruska, EU a Číny“ . Tam jsme pravili:
„Ruské diplomatické zprávy obíhající v Kremlu dnes varují, že tahy prezidenta Obamy (na fotografii vlevo nahoře s tureckým prezidentem Recepem Erdoganem) odcizit Turecko západu jsou nebezpečím pro celý svět, protože tento současný člen NATO a kandidát EU je Američany svévolně „tlačen“ do „války s Iránem“ jako „protiváha“ Izraele, když se Američané připravují na globální válku.
Poslední americký incident proti Turecku  nastal včera, když Obamova vládnoucí strana autorizovala rezoluci odsuzující Turky za „genocidu“ arménského lidu za 1. světové války. Již prezident Bush varoval, že toto opatření způsobí škody v obranném systému.
Turecký hněv vůči Obamovi se projevil v řádu minut od přijetí rezoluce, Turecko nařídilo svému velvyslanci, aby „okamžitě opustil“ Washington a vrátil se domů. Dále prohlásilo: „Odsuzujeme tuto rezoluci, která obviňuje turecký národ ze zločinu, který nespáchal.“
V předchozích článcích jsme vysvětlili americký vývoj, rozmístění a užití této kataklysmické zbraně, jak můžete číst v článcích: 14. února o zemětřesení na Haiti, 22. ledna o přípravě nového seizmického testu, 28. února o zemětřesení v Chile (české překlady).
Je důležité připomenout rostoucí hněv USA vůči Iránu, který se netýká pouze jeho nukleárního programu, ale též toho, že Irán nedávno zatkl jednoho z hlavních teroristů CIA, který, jak praví tyto zprávy, stále předává Peršanům ty nejcennější informace, jaké kdy získali, o pravdivých a brutálních plánech na totální hegemonii, jak jsme již dříve psali v článku „Irán zatkl vrcholového teroristu CIA při afghánské přehlídce amerického letectva“, 28. února.  
Zpráva GRU také praví, že Ahmadinejad se nedal zastrašit Gatesovými hrozbami a řekl americkému tajemníku obrany, že Irán „nikdy nebude přijímat rozkazy od jakéhokoli režimu, který svévolně vraždí své vlastní občany“, s odkazem na útoky v Americe 9/11, které íránský vůdce nazval „velkou lží“  a prohlásil, že to nebyl teroristický útok, ale „komplikovaný scénář a akce zpravodajských služeb“ použitý jako „záminka pro válku s terorismem a předehra k invazi do Afghánistánu“.
Nejzajímavější na obviněních z úst Ahmadinejada proti americkým válečným vůdcům, kteří při útoku 9/11 zabili své vlastní občany, je to, že ho podpořil jeden z nejmocnějších japonských politiků, Yukishita Fujita, který rovněž tento týden vznesl obvinění, že „temné síly s vrcholnou technikou spiknutí 9/11 hrály tak, aby z této události měla prospěch burza“, a řekl, že „osm z devatenácti únosců je naživu a v pořádku“.
Je důležité poznamenat k Fujitovým důrazným obvinění, že za útoky 9/11 stojí americká vláda, že Washington Post, „oficiální hlásná trouba“, vydala skryté varování japonskému premiéru Yukio Hatoyamaovi, jak můžeme číst:
„Pan Hatoyama, zvolený minulé léto, vyzývá k „zralejším“ vztahům s Washingtonem a těsnějšímu spojení mezi Japonskem a Čínou. I když potvrdil dlouhodobou doktrínu, že japonská aliance se Spojenými státy zůstává základním kamenem jeho bezpečnosti, jeho aktivity a aktivity vlády vedené DPJ vyvolávají otázky o jeho důvěryhodnosti. Je to sice klišé, ale je nicméně pravda, že americko-japonská aliance byla zásadní otázkou pro stabilitu ve Východní Asii po celá desetiletí. Tento vztah a jeho prospěšnost pro oblast bude vystaven vážné zkoušce, pokud bude pan Hatoyama tolerovat tak nezodpovědné a fakta obracející elementy ve vládě jako je pan Fujita.“
Bohužel, americký lid zůstává při těchto událostech naprosto nevědomý, pokud jde o chmurné následky, které se pro něj hromadí, protože americká vláda se vymkla kontrole a nemá nikde naprosto žádné hranice toho, co udělá, aby zajistila přežití občanů, a jako vždy v historii směřuje k bídě a smrti.

1 komentář:

  1. No, na haarpu je vidět hezká aktivita.
    http://137.229.36.30/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi

    OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.