Může se takovýhle mrak vytvořit přirozeným způsobem? Tento snímek je vypůjčený z aktuálně.cz a zobrazuje údajně včerejší bouřkový mrak v Praze. Typické dvě vrstvy, spodní je dokonce evidentně žlutá, tak jako je na satelitních snímcích místně odpařená oblačnost, možná i s nějakou chemickou přísadou. Horní bílá - chemií vydatně ovládaná. To celé prošleháváno EM vlněním vytvoří vydatný oblak do velké výšky, a když není v okolí dost orgonitu, tak spadne hodně vody/krup.
Včera jsme cestou z Vysočiny měli možnost pozorovat umělé vytváření bouřkové oblačnosti - ze strany, ze vzdálenosti několika (asi desítek) km. Z jasné oblohy se náhle vytvořila přes celý obzor obrovská hradba mraků dosahujících zřejmě mnoho kilometrů vysoko, kovadliny, td., vše se rychlým tempem vařilo a přibývalo. Žádný normální povětrnostní důvod pro to nebyl.
Normálně to nedělám, ale situace sváděla namířit tam power wand a trochu jim to překazit. Povedlo se, bouřka byla šlehaná zřejmě pro Pelhřimov a okolí, a když jsme tam dojeli, byla už scvrklá na zanedbatelné cáry, ani nekáplo.
Jinak, ani JČ ani Vysočina v dnešním hororovém bouřkovém zpravodajství opět nefigurovaly.
Gifteři, nespoléhejte na to, že máte ogiftované věže ve svém okolí. To nestačí. Aby byla krajina chráněna před extrémy umělého počasí, potřebuje orgonitovou síť, i tam, kde žádné věže nejsou. Moje teorie je, že když se dostane DOR sloužící k šlehání umělé oblačnosti do dosahu orgonitu, tak orgonit zabere a nedovolí našlehat tu hustotu ani tu výšky, prostě ji rozpouští.
Dokud ta šílenost světa nepomine, jiná ochrana před povodněmi není.
Autore, měl jsi někdy ve škole předmět, kterému se nadává Fyzika? Kromě kapitoly Mechanika kapalin a plynů Ti zjevně nic neříká ani Optika. Jistě se shodneme na tom, že včerejší bouřky se vyskytovaly pozdě večer, kdy již bylo Slunce nízko nad obzorem. No a na uvedeném snímku je Slunce už tak nízko, že spodní část kumulonimbu osvětlují již paprsky lámající se průchodem přes velkou část atmosféry a tedy oranžové/červené (jako při západu Slunce), kdežto vrchní část (někde v 10 - 13 km) osvětlují ještě paprsky nelomené, tudíž bílé/žluté. Občas se vyplatí nehledat záhady tam kde nejsou, na důvěryhodnosti to jistě nepřidá....
OdpovědětVymazatAnonym 16. srpna 2010 16:36
OdpovědětVymazatVzpamatuj se ty kovanej Ilumináte!
Vem si prášky a vrať se zpátky do svýho Matrixu,kterej se nezadržitelnš rozpadá!
http://www.facebook.com/group.php?gid=212973089061
OdpovědětVymazat