19. prosince 2011

Occupy z Notthingamu, UK

Děkujeme čtenáři P. K. za následující příspěvek:

Dobry den... Nakolko  som spravil par zaberov z protestov OCCUPY MOVEMENT konkretne v Nottinghame, UK chcel by som sa svami snimi podelit... Zabery su na YouTube a Flickr konkretne full HD video ako to tam vyzera so zabermy na textove dokumenty a obrazky na Flickr-y konkretne tie dokumenty.. spominaju sa tam bankary Bilderberg group atd... Dakujem za priestor...


Su tam GPS suradnice vsetko... Autorstvo je moje ale na licencii CC cize zdielajte atd.. ked uverejnite autora budem rad (ako hovori CC) ked nie tak nevadi aspon sa to siri....


P.S.Orgonet: Mail přišel z adresy Peter Kálóczy. youtube kanál je http://www.youtube.com/user/Peterkal1, tak teď přesně nevím, jak mám pojmenovat autora. Každopádně velký přínos, moc děkujeme.


P.P.S. Při vyvěšování tohoto postu se mi "sesypal počítač" - tak to někdy bývá - mají napíchnuté určité texty, a když na ně někdo sáhne, jeho počítač dostane pecku. Nebylo to poprvé, počítač přežil bez úhony (doufám), je to pro mě připomenutí, že musím zálohovat ...
Ne nadarmo se každou půlhodinu na Orgonet dívá  strojový scan z Guinejského zálivu ... (viz vpravo dole Globus) - zdravím jejich scanner!!! (Nebude to osoba, jak jsme si chvíli mysleli, když sem sice chodil často, ale ne tak často. Je to důkaz všudypřítomného špiclování internetu těmi, kteří nás chtějí ovládat.)

8 komentářů:

 1. http://www.youtube.com/watch?v=uW8vd7GSypk&skipcontrinter=1

  Egypt likvidacia tábora.

  OdpovědětVymazat
 2. Celé Occupy z Notthingamu tvoří 2 lidé ve stánku a pár stanů...?
  Prostudujte si prosím videa na následujících www:
  http://wellaware1.com/occupy/

  http://youtu.be/uiPb5inXCpc

  OdpovědětVymazat
 3. sleduje nas vsetkych, ideopolicia. ved sme na zozname a ked tu bude chaos tak prvy pojdu ludia na zozname :) takze ked sa vidime (snad nie) tak sa aspon mozme porozpravat o orgonitoch a tak

  OdpovědětVymazat
 4. Prave vtedy konkretne ked som robil tie zabery tam boli 2-ja... robil som to v sobotu...

  OdpovědětVymazat
 5. Mimochodom mail je moj sukromny a je to moje meno.. a YT kanal tiez moj... Dakujem za uverejnenie....

  OdpovědětVymazat
 6. Mocní zotročovatelé, kteří se musejí schovávat za tiskem a svinstvem, ti kteří znemožnují harmonii planety, jsou teď zastrašeny ve svém stínu. Přišli o to nejmocnější co měli. Přisluhovali a dostávali za to moc na této planetě.
  Mocní zotročovatelé této Země, přišli o své vládce vesmírné vetřelce. Byli zničeni a vyhnání z této planety.
  Planeta se může nyní transformovat na vyšší energie a tím znemožnit příští příchod těchto vesmírných vetřelců, jenž měli své města ukryty hodně hluboko pod našimi městy. Porušili zákon o nevměšování se do přirozeného vývoje jiných civilizací a planet.
  Byli za to vyhoštěni a zabyti. Uvidíme jak se teď bude dařit pánům přisluhovačům těchto vetřelců. Dostali za úkol, všechno své zlo napáchané napravit.
  Zorgan

  OdpovědětVymazat
 7. Dávejte si všichni velký pozor na podvodná videa, fotky a různá prohlášení. "False flags" jedou na infokanálech na plný výkon !!! Internet bude brzy tak zahlcen "sra.kami" všeho druhu, že se v tom prakticky nikdo nevyzná. Zálohujte, zálohujte, a stahujte vše,co je klíčové nebo upozorňujte na to, co je krajně podezřelé !!!

  OdpovědětVymazat
 8. Říkávalo se, že papír snese všechno, u internetu je to o to víc pravda... těžko rozeznávat, co je a není pravda, např.:

  http://wellaware1.com/fulford/

  http://www.bbsradio.com/cgi-bin/webbbs/webbbs_config.pl?md=read;id=1648

  http://www.youtube.com/watch?v=iHGUpxtfcoc

  Nechť nás naše srdce vedou správným směrem.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.