30. prosince 2011

SaLuSa: poselství 23. prosince 2011

Nevím jak vám, ale mně poselství SaLuSy hodně pomáhají přečkat poměrně náročné podmínky, v nichž teď musím fungovat. Ale zase si říkám, vesmír mi určitě dává přesně to, co právě potřebuju.... a už to brzy bude lepší.
Díky slovenským překladatelům za hbité překládání. O.

http://galacticchannelings.com/slovensky/mike23-12-11.html

SaLuSa, December 23, 2011
Chcete vidieť dôkazy postupu ktorý sme urobili, čo je pochopiteľné po tom čo ste dosť dlho čakali na niečo, čo ukáže do akej miery udalosti pokročili. Takéto dôkazy sú známe len úzkym spolupracovníkom, ktorí sú našimi spojencami, ktorých môžte nájsť v rôznych krajinách. Avšak väčšinou sú najmä v Spojených Štátoch, v krajine v ktorej sa uskutočnilo množstvo utajovaných operácií. Tam sa takisto nachádzajú Ilumináti a z tohoto dôvodu tu môžete očakávať aj prvé správy o ich chytení. Skutočne nič také dôležité nemôže začať bez prieniku informácií na verejnosť, takže čo môžete urobiť je zostať v kontakte so spoľahlivými zdrojmi na internete, ktoré majú prístup k takýmto správam. Touto cestou tí, ktorí šíria dezinformácie budú odstavení na vedľajšiu koľaj a neschopní zmiasť ľudí.

Ako ubiehajú týždne budete musieť byť ostražití a pamätať, že Sily temna sú stíhané bez ohľadu na to v ktorej krajine sa nachádzajú. V závislosti od výsledku sa ukáže kedy môžeme posunúť náš plán na vyššiu úroveň a dosiahnuť vytúžené výsledky, ktoré nám umožnia začať Odhalenie. Všetko je tak blízko k vyriešeniu a sme v stave veľkého očakávania. Všetci hráči v hre duality musia dodržiavať pravidlá a my najviac. My zo Svetla musíme udržiavať vysoké štandardy v rámci Lásky a Svetla v ktorom konáme. Najväčší tlak vyplýva z ponechania slobodnej vôle čo automaticky diktuje realitu, ktorú si ľudia sami vytvoria. Preto nemôžeme zasahovať aj keď vidíme, že ste si zvolili nežiadúcu cestu. Pravda musí byť objavená cez skúsenosti a my Vám nemôžeme odoprieť čo ste si vybrali.

Avšak netvrdíme, že ste stále držaní v hĺbkach nízkych energií. Naopak, prebúdzanie napreduje veľmi dobre a s odhaleniami, ktoré budú čoskoro nasledovať očakávame, že sa to bude diať ešte rýchlejšie. Nič sa nevyrovná pravde, ktorá ľudí nabáda konať a privedie ich na odlišnú cestu, ktorá vedie k vzostupu. Je to cesta do budúcnosti, ktorá nesie všetko čo ste si kedy mohli želať, pretože sa snažíte a predstavujete si aké to bude natrvalo sa presunúť do svetla. Pamätajte, že materiálna úroveň na ktorú ste boli zvyknutí je len slabým odrazom života aký skutočne môže byť. Vyššia úroveň sa bude tiež javiť celkom hmotne, ale energia bude jemnejšia a to čo vnímate ako hmotu bude mať vyšší stupeň vedomia a bude primerane reagovať. Niektorí ľudia napríklad už teraz hovoria so svojimi rastlinami, ale čo by ste povedali na schopnosť zaznamenať ich odpoveď a „rozprávať“ sa so všetkými formami života. To všetko príde v krátkom čase, ale až potom čo vzostúpite.

Vieme, že veľa ľudí jednoducho nedokáže pochopiť ako tieto zmeny môžu nastať v pomerne krátkom čase, ktorý zostal do konca roka 2012. S uzatvárajúcim sa cyklom duality a obrovským skokom v úrovniach vedomia budete rýchlo posunutí Vašimi vlastnými silami tvorenia a výhodami pokročilých technológií do Nového Veku. Vzostup ako taký nieje unikátny a je prirodzeným záverom pre postup hore z jednej úrovne do druhej. Preto každá duša, ktorá sa rozhodne zostať v súčasnej dimenzii dostane ďalšiu možnosť vzostúpiť keď skončí ďalší cyklus. Musíme však dodať, že každá duša môže vzostúpiť na základe vlastných snažení v akomkoľvek čase v prípade, že dosiahne potrebnú úroveň vedomia.

Drahí, nedostali ste sa tak ďaleko aby sme Vás sklamali a sľuby Vám dané budú naplnené. Zažijete hojnosť a budete vedieť aké to je stať sa Jedným a žiť v mieri a šťastí predtým ako vzostúpite. Bude to veľký krok hore z miesta kde sa teraz nachádzate a stane sa to veľmi rýchlo. Skutočne akonáhle Temní a ich vplyv bude odstránený z cesty nastane najvzrušujúcejší čas vo Vašich životoch. Pravda preváži a naberie iný odtieň ružovej farby lásky ktorá prenikne všetkým okolo Vás. Dokonca aj tí ktorí majú stále nižšie vibrácie budú cítiť zmeny a akékoľvek agresívne tendencie budú ukľudnené. Nikto nemôže v takýchto časoch zostať bez toho aby pocítil tento vplyv, čo pomôže tým, ktorí sa zobúdzajú neskôr. Svet naďalej zostane určitú dobu v chaose čo sa týka finančných problémov a problémy Eura nie sú ani zďaleka vyriešené. Zistíte, že výsledok bude mať veľký dopad na dianie v ostatných častiach sveta. Niektoré meny zaniknú a ďalšie sa stanú obeťou procesu návratu k zlatom krytej mene. Ohľadom výsledkov budú vydávané rôzne varovanie a zmiešané rady od tých, ktorí sú na tom zainteresovaní. Zjavne nie všetky môžu byť správne, ale buďte si istí, že naši spojenci sa na tom podieľajú a budú uskutočnené správne rozhodnutia.

Tento odkaz bude posledným až do budúceho týždňa, takže Vám želáme všetko šťastie počas osláv tohto obdobia, kedy má veľa ľudí na Vianoce voľno. Môžete sa pýtať, či oslavujeme špeciálne príležitosti a našou odpoveďou je áno, ale zvyčajne sú to kozmické udalosti na ktorých sa môžeme zúčastniť a prispieť svojou energiou. Prirodzene Milujeme a vážime si Stvoriteľa a nikdy nezabúdame, že naša životná sila je jedna a tá istá. Dá sa povedať, že naše životy sú priebežnou meditáciou na počesť Stvoriteľa. Aj vy bezpochyby nakoniec uznáte Stvoriteľa ako Zdroj Všetkého Čo Je. Takéto zistenie privedie všetky duše oveľa bližšie k sebe a zmiznú snahy o povyšovanie jedného Boha nad iného. Pochopte, že každý Vesmír má svojho vlastného Boha v rámci ktorého existuje Vaša bytosť, takže Vaše hádky o to, ktorý Boh je najvyšší sú irelevantné a úplne zbytočné. Dovoľte nám ešte raz zopakovať, že Boh je Láska a len nižší Bohovia sú tí, ktorí podporujú vojnu a holdujú trestaniu.

Som SaLuSa zo Síria a verím, že dokážete pochopiť aké je dôležité aby každý bol pripravený prehodnotiť akékoľvek pevné presvedčenia v prípade, že sú konfrontované s pravdou, ktorá Vám bude čoskoro poskytnutá. My ktorí pochádzame z Galaktickej Federácie spolu s Majstrami nemáme žiadny zámer zavádzať Vás, ale pozdvihnúť Vás na našu úroveň kde existuje len Láska a Pravda, čo je Vašim ozajstným domovom.

Ďakujem SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a Danica

9 komentářů:

 1. jedineho iluminata a slobodomurara,co chytili je breivik,aj ten sa sam vzdal,lebo vedel ze mu nic nehrozi,ze uz je na takom vysokom stupni,inac super rozpravka,

  OdpovědětVymazat
 2. Niekde som cital, ze channellingy vymysleli prave spominani murari, aby ludi doplietli.

  Ale co spravia s udalostami kozmogonickych rozmerov, ako je pripadny posun polov alebo take nieco?

  OdpovědětVymazat
 3. channelingy = new age. nebrat.poslouchá se to hezky,ale zdá se mi to jako propaganda, co připravuje lidi na velký podvod a nabádá, jen hezky seďte a čekejte..až se TO stane. Nevěřte nikomu a ničemu. Rok 2012 bude rok velkých podvodů. Věřte sobě, pracujte na sobě, milujte. Víc není třeba.

  OdpovědětVymazat
 4. Presne tak..Verte iba sebe a robte veci , ktoré uznáte za vhodné.

  OdpovědětVymazat
 5. Rok 2012 bude rokem falešných proroků, kteří svedou miliardy lidí na zcestí k jejich zkáze !!! Pokud budou lidé nadále preferovat plné přežrané koryto, pohodlné trávení na podnosu podaných informací vylhanými médii, závist a nenávist vůči bližnímu svému, lakotu a bezednou chamtivost, nemohou očekávat změny k lepšímu natož tolik opěvovaný Zlatý věk bez nemocí, utrpení, smrti a válek !!!
  Z těchto příčin nebude transformace pro každého, ale jen pro vybrané, probuzené a s transformací oscilující jedince !!! A věřte, bohužel, že jich bude jako šafránu !!!

  OdpovědětVymazat
 6. Bible píše jen o 144 000 zachráněných !!! Je to možné, že jen tak málo ? Že by zbytek lidstva byla jen zavrženíhodná prašivá bestie ?

  OdpovědětVymazat
 7. Na základě videosdělení Benjamina Fulforda o tom, že KIM ČONG IL nezemřel přirozeně, ale že byl ZAVRAŽDĚN (!!!), napadá mě otázka, zda i Václav Havel mohl být rituálně sprovozen ze světa stejnými "lidmi" jako symbol, jako nový výstřel z Aurory, pro spuštění systému NWO ve světě...

  OdpovědětVymazat
 8. Luisa Muratori hovorí tiež o 144000 ľuďoch, ale v trochu inom kontexte. Nie o jediných zachránených, ale o prvých zachránených. Tých, ktorí nastolia zmenu, o kritickom množstve.
  Harmónia vo vesmíre a v nás:
  http://vimeo.com/29474863

  OdpovědětVymazat
 9. Jde zřejmě o to, že struktury vyšších světů/dimenzí mají pevně daná kriteria pro vstup do nich, a není tam myslitelná taková cochcárna jako tady na Zemi v 3D realitě. Proto ten, jenž nemá parametry pro vstup do vyšších sfér, tam nemůže prostě vstoupit, i kdyby se rozkrájel, a musí zůstat podroben destrukci/procesu Konce časů. Každý si za svůj profil vstupu nebo nevstupu výše mnůže sám !!! Všichni dostali dostatek příležitostí, šancí a vůbec všeho na to, aby se byli schopni transformovat. Kdo promrhal svou hřivnu, nemůže chtít další. Hřivny prostě nejsou nazbyt !!! :)

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.