9. října 2013

Zastřelená Miriam Careyová byla Obamovou milenkou

V minulém týdnu byla ve Washingtonu zastřelena policií 34letá Miriam Careyová, a to za zvláštních okolností. Zprávy proběhly i naším tiskem. Pěkné (alternativní) shrnutí je na ac24 http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2826-kongres-vyjadruje-policistum-z-washingtonu-oslavne-ovace-za-popravu-neozbrojene-matky

Stručně pro ty, co to třeba nesledovali: Miriam Careyová, zubní hygienistka z Connecticutu, přijela 3. 10. autem k Bílému domu ve Washingtonu. Tam byla zastavena policejní kontrolou, které se vzápětí pokusila ujet. Policie ji pronásledovala a na útěku zastřelila. Byla neozbrojena, v autě s ní byla její 18měsíční dcerka, které se nic nestalo.

Nejprve média hlásila, že se Careyová pokusila prorazit policejní bariéru a vniknout do Bílého domu. To ale dle publikovaných videí evidentně není pravda, takže další mediální verze byla ta, že Miriam byla bláznivá, a když ji zastavila policie, tak jednala zkratkovitě a pokusila se ujet, a při policejním zásahu byla zastřelena.

Americký kongres, když se dověděl, před jakým nebezpečím ho ochránili chrabří policisté, jim uspořádal ovace. Přes veškerou snahu médií však nevysvětlitelné zastřelení neozbrojené matky malého dítěte vyvolalo u Američanů značné rozhořčení. 

Ta záležitost byla od počátku podezřelá a konspirátoři ihned zavětřili "falešnou vlajku" a kladli si otázky (zdroj: články na Prison Planet), jako např.: 
 • Proč ji média vydávají za duševně chorou, když její rodina, spolupracovníci ani sousedé nic takového nepotvrzují? 
 • Proč vlastně chtěla vjet do Bílého domu se svou malou dcerkou, když nebyla bláznivá? 
 • Jak mohla mít zubní hygienistka luxusní Toyotu Infiniti? 
 • Proč se všechny střelby a atentáty v posledních letech odehrávají přesně v místě a době, kde se koná cvičení ozbrojených složek? 
 • Proč na předním sedadle jejího vozu je během honičky vidět silueta dospělé osoby (viz video)? 
 • Proč ve chvíli, kdy se auto Miriam rozjíždí pryč od policejní hlídky, je vidět silueta dospělé osoby i na zadním sedadle? 
 • Bylo to vůbec auto Miriam, byla v něm vůbec, anebo to vše bylo jen inscenováno tajnými službami?
Sorcha Faal nezklamal(a) a podává velice zajímavé vysvětlení celé akce. Tentokrát je to fakt hustý.
Věřte nevěřte. Já mám tendenci zprávám ruských tajných služeb spíše věřit.

P. S. Orgonet: 
Dítě bylo zabaveno, je pod "státní ochranou", ačkoli by bylo logické svěřit je prarodičům nebo některé z 5 tet. Někteří bloggeři, ještě před článkem Sorcha Faal, z toho usoudili, že by mohlo jít o otcovství, a požadují testy DNA na určení otcovství u všech mužů v Bílém domě, nejvyššího nevyjímaje ...
Kdoví jestli to dítě přežije ...


Matka Obamova „dítěte lásky“ zastřelena elitní zásahovou jednotkou
http://www.whatdoesitmean.com/index1712.htm

7. října 2013
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers
Překlad: OrgoNet

V Kremlu právě koluje nová zpráva, vypracovaná Hlavním ředitelstvím zpravodajských služeb Ruska (GRU), kde se praví, že neozbrojená 34letá žena jménem Miriam Careyová, která byla 3. října zastřelena ve Washingtonu, D.C., byla ve skutečnosti „záměrně zastřelena“ elitní zásahovou jednotkou. Ta měla rozkaz zavraždit ženu, o níž říkají pracovníci ruských výzvědných služeb, že byla matkou „dítěte lásky“ prezidenta Baracka Obamy.

Podle této zprávy se Obama poprvé setkal s Careyovou 18. května 2011, když cestoval do Nového Londýna v Connecticutu, aby přednesl slavnostní projev k novým kadetům Americké akademie pobřežních hlídek.http://coastguard.dodlive.mil/2011/05/president-obama-addresses-the-class-of-2011/

Americký tisk tehdy napsal, že se Obama na tuto řeč „značně opozdil“ http://www.wtnh.com/news/new-london-cty/families-react-to-obama-visit z důvodu špatného počasí, ale podle zdrojů GRU měl prezident Obama „závažný“ problém, když se mu do jednoho ze zadních zubů zasekla skořápka pistáciového oříšku, což jeho oblíbená pochoutka http://www.ivillage.com/president-obamas-favorite-recipes/3-b-319506 .

Jak pokračuje zpráva, předtím, než jeho letadlo přistálo v Connecticutu, Obamova tajná služba kontaktovala „prověřeného“ místního zubaře, aby navštívil prezidenta ihned po přistání jeho osobního letadla za účelem ošetření.

Protože Obamovým osobním lékařem v Bílém domě byl tehdy kapitán amerického námořnictva dr. Jeffrey Kuhlman http://en.wikipedia.org/wiki/Physician_to_the_President , „prověřeným“ zubařem se stal dr. Brian Evans z Advanced Periodontics z Hamdenu v Connecticutu, s nímž se kpt. Kuhlman znal ze společné služby v námořnictvu.

Dr. Evans dříve působil v aktivní službě v americkém námořnictvu jako parodontolog v Norfolku, Virginia. V námořnictvu byl dr. Evans i parodontologickým poradcem programu Pokročilého vzdělávání všeobecné stomatologie v námořnictvu, a jako takový prošel bezpečnostními prověrkami ve stupni „přísně tajné“. Námořními silami byl za své služby vyznamenán medailí Za zásluhy.

Při ošetření prezidenta Obamy v letadle Air Force 1 18. května 2011 byla přítomna jeho tehdejší licencovaná zubní asistentka Careyová, která, jak praví zpráva GRU, „navázala téměř okamžitě přátelství s Obamou“.

Jak říká zpráva, je důležité i to, že poté, co byla Careyová zavražděna, dr. Evans byl citován v americkém tisku s prohlášením, že byla propuštěna ze svého místa v jeho ordinaci asi před rokem, ale neřekl proč. Dále dr. Evans uvedl http://www.huffingtonpost.com/2013/10/04/miriam-carey-sisters-dc_n_4047108.html , že Careyová nějakou dobu chyběla v zaměstnání poté, co spadla ze schodů a utrpěla zranění na hlavě, a pár týdnů po svém návratu do zaměstnání byla propuštěna.

Analytikové GRU však prohlašují, že nepřítomnost Careyové v práci byla „přímo spjata“ s aférou, kterou začala s Obamou v r. 2011, a která vyvrcholila narozením holčičky v srpnu 2012. Prezident, jak se zdá, se ji snažil přemluvit k potratu, ale Careyová odmítla z důvodu křesťanského náboženského přesvědčení.

Je obzvláště významné, jak praví zpráva, že pracovníci GRU analyzující signály (SIGNIT http://en.wikipedia.org/wiki/Signals_intelligence ), kteří monitorovali kódované elektronické komunikace ve Washingtonu 3. října, zaznamenali tentýž „kódovaný elektronický podpis“, který byl použit při zásahu elitní jednotky v Úřadu námořnictva 16. září http://www.whatdoesitmean.com/index1707.htm , při vraždě amerického novináře Michaela Hastingse 18. června http://www.whatdoesitmean.com/index1687.htm , a 25. června při útoku na policejní detektivy z Los Angeles, kteří vyšetřovali Hastingsovu vraždu http://www.whatdoesitmean.com/index1692.htm .Ze sledování tohoto unikátního „kódovaného elektronického podpisu“, který se vztahoval k jednání Careyové 3. října, jak pokračuje zpráva, je možno soudit, že byla „nalákána“ do Washingtonu D. C. pod záminkou, že Obama chce poprvé vidět svou nejmladší dceru.

Obamovy starosti ohledně Careyové, jak říká GRU, pramenily z toho, že se koncem minulého roku obrátila na místní policii v Connecticutu s tím, že je tajně sledována a tajně odposlouchávána americkou výzvědnou službou, a obávala se, že její život je v nebezpečí.

Tyto místní policejní úřady praví http://www.cbsnews.com/8301-201_162-57606111/miriam-carey-identified-capitol-hill-car-chase-driver-was-taken-for-mental-health-evaluation/ , že Careyová jim v prosinci řekla, že je věštkyní, že Obama prý celé město Stamford má pod kontrolou svých tajných služeb a že ji a její byt má pod elektronickým dohledem.

Když Careyová přijela 3. října do Bílého domu, říká zpráva, „uvědomila si“ past, do níž vjela, a při svém pokusu ujet do bezpečí byla brutálně pronásledována několika americkými tajnými službami a nakonec zavražděna čistým průstřelem na levé straně hlavy http://rt.com/usa/miriam-carey-police-capitol-733/ .Sestra Miriam Careyové, Amy Carey-Jonesová, řekla, že nebyly žádné náznaky, že by její sestra byla nestabilní, a že když s ní mluvila více než týden předtím, zdála se naprosto v pořádku http://www.cbsnews.com/8301-201_162-57606111/miriam-carey-identified-capitol-hill-car-chase-driver-was-taken-for-mental-health-evaluation/ . Druhá její sestra Valerie Carey, která je bývalou členkou newyorské policie, řekla, že „nebylo třeba používat zbraň“. Přesto propaganda v amerických médiích stále vykresluje tuto mladou matku jako bláznivou, trpící pravděpodobně poporodní depresí.Jinak se zachovala jedna z nejdlouhodobějších Obamových milenek jménem Vera Baker http://www.examiner.com/article/the-barack-obama-vera-baker-affair-truth-or-rumor-setting-the-record-straight . Ta sehnala pro Obamovy volební kampaně milióny dolarů, ale poté, co byla odhalena její aféra s americkým prezidentem, uprchla na karibský ostrov Martinik http://confederateyankee.mu.nu/archives/276853.php a dodnes se skrývá.

Pokud jde o to, proč by se Obama vůbec pouštěl do nebezpečných afér, uzavírá zpráva, narůstají důkazy, že jeho manželka a první dáma, Michelle Obamová, se narodila 17. ledna 1964 v Chicagu, Illinois, jako chlapec, Michael LaVaughn Robinson http://christwire.org/2011/06/shocking-new-revelation-about-michelle-obama-a-must-read-christwire-exclusive/ . Ten byl druhorozeným synem Frasera Robinsona III., dobře známého obchodníka s kokainem a gangstera, a Marian Shields Robinsonové, pouliční prostitutky, které byl v r. 1998 zjištěn virus HIV.

Michael si nechal úspěšně provést operativní změnu pohlaví. Později jako Michelle se seznámil(a) s Obamou, údajně keňským uprchlíkem, vzali se a adoptovali dvě dcery, Maliu a Sashu. I když se říká, že Michelle má „černou listinu“ http://www.dailymail.co.uk/news/article-2128435/Michelle-Obama-bans-actress-Kerry-Washington-White-House-flirts-Barack.html žen, které se nesmí přiblížit k jejímu prezidentskému manželu, ta však bohužel neobsahovala jméno Miriam Careyové.


October 7, 2013 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL. .


Další články na toto téma:
http://beforeitsnews.com/obama/2013/10/woman-executed-at-dc-mother-of-obama-love-child-gunned-down-by-elite-hit-squad-2456446.html
http://willyloman.wordpress.com/2013/10/05/miriam-carey-updates-obama-communicating-with-her-and-controlling-her-life-after-birth-of-child/
http://www.lewrockwell.com/2013/10/robert-wenzel/the-execution-of-miriam-carey/
http://beforeitsnews.com/alternative/2013/10/miriam-carey-executed-after-her-baby-was-removed-from-the-car-video-2787054.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter&utm_campaign=beforeitsnews
Policie nejprve vytáhla dítě z auta, pak provedla popravu Miriam:  svědectví http://youtu.be/cGHzE9ie-M8

21 komentářů:

 1. Uf, to jsou mi věci :/, ale majú sa radi nie ? Či som slepá ? B

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marylin Monroe nebo princezna Diana musely zemřít kvůli podobným skandálům. Jo prezidentské nebo královské milenky, pokud počaly nebo porodily s hlavami států nemanželsky, to mají vždycky nahnuté, a zvláště když se v tom začnou vrtat, a chtějí z toho vytřískat i něco pro sebe.

   Vymazat
  2. No je fakt, že Michelle opravdu vypadá jako chlap - tady upozorňují na to, jaké má bicepsy:
   http://blurbrain.com/sen-elizabeth-warren-d-mass-joked-about-michelle-obamas-man-arms/

   Tady je pro změnu vidět, že má ramena širší než její manžel:
   http://assets.nydailynews.com/polopoly_fs/1.1157363!/img/httpImage/image.jpg_gen/derivatives/landscape_635/dress12n-1-web.jpg

   I tzv. "ohryzek" (Adamovo jablko) má spíš mužské, a když si člověk odmyslí líčení... :-)))
   http://www.hdwallpapers3d.com/wp-content/uploads/2013/06/Michelle-Obama-2013.jpg

   Postoj jako fotbalista (i krok spíš mužský než ženský, když si vyhledáte nějaké video, abyste ji měli v pohybu):
   http://guestofaguest.com/wp-content/uploads/2013/01/1346814644_michelle-obama-zoom1.jpg

   Vymazat
 2. tedy, tak to je silná káva i pro mne

  Dita

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to je , protože je to nesmysl, no jo někdo se snaží o sto šest, Obamu..odstranit

   http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/silvia-suvadova-odkaz-cobra?xg_source=activity

   Vymazat
 3. Proč by to udělali takhle okatě ??? Kdyby tohle byl důvod, odstranili by ji tak, aby o tom nikdo nevěděl - autonehoda někde v zapadákově... myslím, že by to neplánoval udělat před Bílým domem...

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem ochotna uvažovat o všech variántách, ale toto je moc velké "sci-fi"!
  Pro pobavení dne je to dobré.... :-D D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono vás sci-fi obecně již brzy probere ze sna, až se ty vysmívané věci budou dít reálně a mezi námi.

   Vymazat
 5. Proč by to udělali takhle okatě?
  1) protože mohou
  2)protože je potřebné veřejnost šokovat
  Při řízené demolici „dvojčat“ byla taky veřejnost tak šokovaná, že zcela paralyzovaná. Dlouho se nikdo na nic neptal. Nebyl v tom šoku schopen logicky uvažovat. Když se lidi probrali byly všechny stopy perfektně zametené. Veřejné mínění zpracováno a naprogramováno. A o to šlo. Naprogramovat miliardy lidí. Rozdáváním knížek se vám to nepovede.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fenomén 9/11 byl především satanský megarituál Illuminátů s lidskými oběťmi (přes 3.000 !). Všechno ostatní, co se na to nabalilo, byly jen zástěrky, manipulace vedoucí investigativce po falešných stopách. Nakonec byl však skutečný účel 9/11 odhalen, a pár lidí, co se dostalo k pravdě tak velmi blízko, za to zaplatilo životem !
   Další podobný megarituál proběhl nedávno v Egyptě (vybíjení křesťanů muslimy) a v Sýrii (podobná situace jako v Egyptě). Tyto dvě země budou stát u zrodu posledního světového konfliktu !

   Vymazat
  2. Pozor.Konspirace je dávána na úroveň terorismu.
   Tak jako je nejlepší krást veřejně v pravé poledne.Jaký je v tom rozdíl.

   Vymazat
 6. Nic není nemožné a nedivil bych se ani tomuto .

  OdpovědětVymazat
 7. Na tej fotke, kde ma byt Obamova manzelka v drese c. 44.... Orgonet, to je prvy april ?????? Ved je to cista FOTOMONTAZ....

  OdpovědětVymazat
 8. No taky mi to připadne jako sci-fi. My konspirátoři máme problém, že mezi námi je příliš mnoho lidí, co příliš fantazírují nebo se chytají příliš mnoha předhozených zpravodajských falešných drobků. Skepticismus ve velkém by neškodil. Možná to je ale úmysl od elit... Nechytal bych se tedy všeho. Podívejme se na to takto: 1. Kdyby ta nebohá žena byla tak nepohodlná, nešlo by se jí zbavit elegantněji? Možná to byl ale úmysl udělat to takto - pro zastrašení dalších..., ale i to by přeci šlo udělat jinak..., nebo že by tajné služby USA byli diletanti? 2. Jestli šlo o milenku Obamy, kde jsou nějací Kenneth Stárové, aby jej honili po soudech jako Clintona blahé paměti? Nehodila by se taková kauza Republikánům?Proč by mlčeli? Nebo, že by moc Obamy byla již tak veliká, že si to nikdo nedovolí, či to není třeba, protože je velmi ochotnou loutkou v rukou elit? 3. Faktem je, že to je hooodně divné, policisté jsou trénováni na profi úrovni na to jak zastavit ujíždějící auto bez střelby...

  OdpovědětVymazat
 9. škoda energie na takúto "pučačinu" - radšej si Orgo mohol ísť na pivo....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D nebo na slivovicku. U nas se letos svestek celkem urodilo. Tak dopijime stare zasoby :-D

   Vymazat
 10. A treba se chystala vyjit s pravdou ven primo prede vsemy v tom jejich Bylem Domecku. A vzala hned s sebou to decko. A v tom ji samozrejme zabranili. Pochybuji, ze jela jen tak kolem nakoupit sunar a plenky.
  Myslim si take, ze by se ji zbavili radeji nekde za rohem beze svedku. Cert a Barak jen vedi, jak to bylo..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čert ani Barack nemusí vědět vůbec nic. Zapomínáte, že to může být jen účelová konspirace proti Obamovi - neboli vymyšlená kachna, které dala média život !

   Vymazat
 11. Ako sa v jednej slovenskej ľudovej rozprávke hovorí - čo by ani na um slušnému človeku nezišlo -
  Jordan Maxwell to predpovedal už dávno. http://youtu.be/uZjiGFKXU0M

  OdpovědětVymazat
 12. Co si budeme povídat...... vždycky jsem chtěla být prezidentovou milenkou :-D stíhala bych věkově i soudruha Gustava Husáka :-D Nicméně od té doby,co jsem přečetla a vyposlechla pana Ickeho už chápu, že nepatřím mezi ženy co si schovávaji sunkě se sparmatem nebo jiné zajímavosti a tak se milenkou prezidenta nejspíše nikdy nestanu. Ja se teď jdu vybrečet :-D :-D :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdy není pozdě ! Milošek má přítulný holky celkem rád, tak kdybyste s ním vyžahla nejednoho becherovýho paňáčka, tak by si dal snad říct.

   Vymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.