7. listopadu 2014

Bin Ladina prý zabil Rob O'Neill: Další falešná historka americké vlády


Další falešná historka o Bin Ladinovi

Paul Craig Roberts
Prison Planet.com http://www.prisonplanet.com/another-fake-bin-laden-story.html
7. listopad, 2014
Překlad: Orgonet


RT, jeden z mých oblíbených zpravodajských zdrojů, se nechal nachytat Pentagonem na falešnou historku podporující falešnou story o tom, že tým SEAL zabil bin Ladina, který tak podruhé zemřel v Abbottabadu v Pákistánu, deset let po svém prvním úmrtí v důsledku choroby. http://rt.com/usa/202895-navy-seal-shot-binladen/
(Česky viz např. http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/352742-sejmul-bin-ladina-ted-vystoupil-z-anonymity.html)

Tato falešná historka společně s falešným filmem a falešnou knihou od údajného člena týmu SEAL je cestou, jak udržovat v povědomí falešnou historku o zabití bin Ladina. Jeho údajné padnutí do rukou týmu SEAL bylo propagandistickou inscenací, jejímž účelem bylo ozdobit Obamou hrdinskými vavříny a zabránit povídačkám mezi demokraty, že jeho nominace na druhé období je ohrožena.

Osama bin Ladin zemřel v prosinci 2001 na selhání ledvin a další zdravotní problémy; ve svém posledním videozáznamu popřel veškerou odpovědnost za 11. září, a řekl, aby se místo toho Američané podívali do nitra své vlastní vlády. Sama FBI konstatovala, že není žádný důkaz, že by Osama bin Ladin byl odpovědný za 11. 9. Bin Ladinovo úmrtní oznámení vyšlo mnohokrát v zahraničním a arabském tisku, a také na Fox News. Nikdo nemůže přežít selhání ledvin o deset let, a v údajném úkrytu v Abbottabadu, kde byl bin Ladin údajně zabit týmem SEAL, se deset let po vydání jeho úmrtního oznámení nenašel žádný dialyzační přístroj.

Navíc, z posádky lodi, z níž, jak oznámil Bílý dům, byl bin Ladin pohřben do moře, nikdo neviděl žádný takový pohřeb, a námořníci o tom poslali domů vzkazy. Ten pohřeb jaksi proběhl na palubě lodi, kde jsou stálé hlídky a posádka v pohotovosti v kteroukoli hodinu, ale nikdo si toho nevšiml.

Navíc, historka Bílého domu o údajném zabití bin Ladina se během 24 hodin dvakrát změnila. Prohlášení, že Obama a jeho vláda sledovali tuto akci živě z kamer na helmách příslušníků SEAL, bylo rychle opuštěno, i když byla vydána fotografie, jak Obamův režim soustředěně hledí na televizní přístoj a údajně pozoruje živě akci. Nikdy nebylo vydáno žádné video z akce. Až dosud není žádný důkaz, který by dokazoval prohlášení Obamova režimu. Ani maličký střípek. Jen neopodstatněná prohlášení.

Navíc, jak jsem zveřejnil na svém webu, svědkové v rozhovoru pro pákistánskou televizi řekli, že v Abbottabadu přistála pouze jedna helikoptéra, a že když se osazenstvo helikoptéry vrátilo z údajného bin Ladinova úkrytu, helikoptéra při startu explodovala a nikdo to nepřežil. Jinými slovy, nebylo žádné bin Ladinovo tělo, které by se mohlo převézt na loď, na níž nikdo neviděl žádný pohřeb ani návrat žádného hrdiny ze SEAL, který údajně zabil neozbrojeného bin Ladina. Navíc, BBC dělala rozhovory s místními lidmi v Abbottabadu, včetně sousedů bydících hned vedle údajného „bin Ladinova úkrytu“, a všichni řekli, že osobu, která tam bydlela, znali, a že to nebyl bin Ladin. (Viz rozhovory pákistánské televize: s bzprostředním sousedem Ladinovy rezidnce (angl. titulky) : http://youtu.be/MfE82qooXZI , další svědkové - Ladin tady určitě nebydlel http://youtu.be/7Fvooj3hPhk )

Každý SEAL, který by byl tak totálně hloupý, aby zabil neozbrojeného „Mistra Terorismu“, by byl okamžitě odsouzen pro neschopnost. Podívejte se na usměvavý obličej Muže, Který Zabil Bin Ladina. Myslí si, že prohlášení, že zabil člověka, z něj dělá hrdinu, což je mocný doklad morální degenerace Američanů.

Takže, o čem svědčí prohlášení Roba O´Neilla? Je prezentován jako „motivační řečník“ pro hledání klientů. Jaký lepší fígl pro důvěřivé Američany než prohlásit „Já jsem ten, co zastřelil bin Ladina.“ Jaký je lepší způsob, který by dal větší váhu prohlášení Roba O´Neilla, než že Pentagon odsoudil jeho odhalení pro porušení slibu mlčení. Pentagon prohlašuje, že O´Neill svým prohlášením namaloval na naše dveře velký cíl a požádal ISIS „pojďte si pro nás“. Jaký neuvěřitelný nesmysl. ISIS a každý, kdo věřil Obamovu prohlášení, že je skoncováno s bin Ladinem, i tak věděl, pokud té lži věřil, že odpovědnost za zabití neozbrojeného bin Ladina má Obamův režim. Důvod, proč tým SEAL nesměl mluvit, byl ten, že žádný jeho člen na oné údajné misi nebyl.

Stejně tak jako loď, z níž byl bin Laden údajn pohřben, nemá žádné svědky této skutečnosti, jednotka SEAL, jejíž členové tvořili tým, který údajně poslal na onen svět neozbrojeného Mistra Terorismu, místo aby ho zajal za účelem vyšetřování, záhadně zemřela při havárii helikoptéry, když předtím byli v rozporu s bezpečnostním pravidlům naloženi do nezabezpečené historické helikoptéry z 60. let a posláni do bojové zóny v Afghánistánu, krátce po údajném zátahu na „bin Ladinův úkryt“.

Na chviličku se objevily zprávy, že rodiny těchto mrtvých členů SEAL nevěří ani slovu z této vládní historky. Navíc rodiny mluvily o tom, že dostaly od svých blízkých vzkazy, že se cítí ohroženi, a nevěděly proč. Členové SEAL se ptali jeden druhého: „To ty jsi byl na té misi za bin Ladinem?“ Zjevně tam nebyl nikdo. A aby se to udrželo v tajnosti, SEALové byli posláni na smrt.

Každý, kdo věří čemukoli, co říká americká vláda, je naivní prosťáček (a to je slabý výraz).

Odkazy na příbuzné články anglicky:
Česky na Orgonetu: 

8 komentářů:

 1. Mám technický dotaz. Samozřejmě US pohádkám pro dospělé nevěřím, ale v tomto příběhu mi také něco nesedí. Kolik týmů SEAL při "dopadení" Aladina bylo či mělo být? Protože ten jeden, co při odletu bouchl i s helikoptérou, již asi nebylo podruhé nutné zabíjet v Afganistánu.

  Každopádně jim tam ta helikoptéra spadla, což sami přiznali. Viděl bych to tak, že ten druhý tým co tam vyslali na "záchranu" pak spadl v Afgánu, ev. pokud tam byly společně týmy dva, tak by to taky sedělo, protože svědky nikdo nepotřebuje. Ofic. verzi jsem nesledoval, takže moje mínus. Ale na pohádky už jsem trochu velký. :o)

  Díky za upřesnění. Pepé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Americké politické zahraniční pravidlo : zatloukat a lhát, zatloukat a mlžit, zatloukat a tajit .,., ať si tvrdí kdo chce, co chce !

   Vymazat
  2. Upřesnění najdeš v článcích z odkazů.

   Vymazat
  3. http://www.prisonplanet.com/dead-men-don%E2%80%99t-talk-us-navy-seals-destroyed-to-cover-up-washington%E2%80%99s-bin-laden-execution-hoax.html

   Vymazat
  4. Díky. Pepé.

   Vymazat
 2. Ještě bych k tomu připomněla, že premiérka Pákistánu Benazir Bhutto veřejně před celým světem řekla, že Bin Ládin zemřel již před několika lety v nemocnici, a že tuhle pravdu zná kdekdo. Ovšem tohle veřejné prohlášení jí stalo život, byla CIA zavražděna.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže vlastně nic neřekla ... obvyklý způsob temnářů tajit skutečnosti

   Vymazat
 3. Krmí nás těmito zavádějícími nesmysly už velmi dlouho, zkrátka už ničemu nevěřit !!!!
  Orgo, díky , že jsi zpátky, nevím kam bych měla zařadit tento odkaz na zajímavé video,jsou tam i české titulky !!!


  https://www.youtube.com/watch?v=YMdq5M20Y1o

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.