10. listopadu 2014

Protesty zemědělců ve Francii

Nějak nevidím, že by naše média, která informují důkladně o různých nepodstatnostech, přinesla i zprávy o silných protestech zemědělců v celé Francii, které proběhly v minulých dnech. (Ostatně i francouzská média jsou o tom dosti mlčenlivá.)

Francouzští zemědělci si stěžují, že sankce proti Rusku kvůli pokračující ukrajinské krizi vedou ke kolapsu cen zemědělských produktů, a vyhlašují kampaň "Jezme francouzsky".

Stovky tun brambor navezené do středu Paříže, hnůj a močůvka před zemědělskými úřady v mnoha městech, traktory blokující dálnice, zapálené barikády z pneumatik a neprodejného obilí, atd., atd.Více informací, fotografie a videa z protestů zde: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2822120/French-farmers-dump-hundreds-tonnes-manure-streets-spray-city-building-slurry-day-protest.html

1 komentář:

  1. AMERICKÝ BRATR na věčné časy a nikdy jinak nevydal povolení americké ČT vysílat tuto reportáž , protože sankce proti Rusku jsou přece dobře. Satan z USA zřejmě uhradí zemědělcům ztráty , žééééééé?????????...Americká demokracie v praxi!!

    OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.