18. listopadu 2014

K 25. výročí


Díky čtenáři za prezentaci k 25. výročí Sametové revoluce.

https://docs.google.com/presentation/d/1Yn4G5Tq6LQq2JhrgB7BGQBmwrqBQFedimjaznQ35Tz0/edit?usp=sharing


Ukázka:


3 komentáře:

 1. Z inetu:

  Rád bych se podělil o pár zážitků z dnešní protizemanovské akce v Praze na Národní třídě a Albertově.
  Nebudu zdržovat podrobnostmi o tom, kdo a jakým způsobem demonstraci oficiálně svolal a jak ji propagovala Česká televize a další masmédia (to se dá dohledat). Jen doplním pohled člověka, co byl přímo na místě.
  Signifikantním momentem celé akce mělo být udělení červené karty prezidentu Zemanovi za jeho údajně pro-ruský postoj (resp. nedostatečnou kritiku Moskvy a Putina) ohladom Ukrajiny a za jeho nedávnou návštěvu Číny. Oficiálně to bylo kvůli jeho rozhlasovému interview Hovory z Lán (Slobodný vysielač o něm informoval, dokonce i část pouštěl v infovojně) v němž kritizoval Pussy Riot a pražskou kavárnu, tedy pravdoláskaře a Havloidy.
  Od pohledu bylo zajímavé, že si všichni (až na pár vyjímek co vzali do rukou a na sebe cokoli červeného) přinesli stejné karty, ve stejném odstínu červené o stejné velikosti a ze stejného materiálu. Bylo jich několik tisíc. Pak jsem si všiml několika žen, které je na křižovatce se Spálenou u stánku z přepravek rozdávaly. Jedna z nich hovořila s ostatními anglicky a tak jsem se jich zeptal, zda jsou organizátoři. Nikdo neodpovídal, tak jsem se zeptal, pro kterou důvěryhodnou neziskovou organizaci pracují. Opět bez odpovědi. Následně jsem se zeptal té anglicky hovořící, zda nepracuje pro US Embassy Prague. Otázku jsem zopakoval a chtěl jsem si dotyčné ženy vyfotit telefonem. To už se ke mě přihnali dva muži, kteří do mě začali strkat a sunout mě na chodník s tím, že jsem provokatér a zasranej komunista. Takhle mě zatlačili několik metrů od místa výdeje karet a pak ještě hlídali abych náhodou nezlobil.
  Kolem sebe jsem viděl zfanatizované pravdoláskaře a Karljugend, množství ukrajinských vlajek, tibetských vlajek, plakátů s Pussy Riot, mnoho nenávistných transparentů na téma Rusko a Zeman a k vidění byla i jedna černo-červená banderovská vlajka.
  Vzhledem k tomu, co se potom odehrálo na Albertově, kde byli kromě Zemana i prezidenti celé V4, to na mě působí dojmem, že Američané sesazují našeho prezidenta. Je to ostatně jejich styl. Nelze si nevšimnout, že se jedná o stejný scénář jako v Kyjevě. Sesadit demokraticky zvoleného presidenta, dosadit místo něj poslušného sudeťáka a národ poštvat proti sobě.
  Až budou posílat naše muže umírat na Ukrajinu, prosím, ať pošlou přednostně ty, kteří dnes mávali kartičkami na Národní třídě. Nebyly to Open Card. Byly to letenky na Ukrajinu. Tam totiž dnešní akce v krvi skončí. Válkou. Konec konců byl to právě Porošenko, kdo dnes prohlašoval, že je připraven na totální válku s Ruskem. Děkuji hloupým zmanipulovaných studentům.Otázka na pana Huďa: Existuje podle vás nějaký způsob, jak lze těmto organizovaným Majdanům a rozdmýchávání nenávisti mezi lidmi proti nepohodlným za podpory masmédií, čelit?
  Díky!
  S pozdravem,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. možná si to neuvědomujete ale tu nenávist šíříte vy , většina z vás co sem píše!! Útržky pravdy vydáváte za skutečnost, pouhým rozumem hodnotíte nějaké události a vůbec vám nevadí že ty zprávy které čtete, vycházejí z jednoho bodu , i ty zdánlivě pravdivé, nejste schopni rozeznat co je pravdivé a co ne !!Viz to co tu píšeš ..., správně by bylo ...myslím si to Já a le, nemusí to tak být !! Méně čtěte co se kde píše, a více se nořte do svého nitra , do Srdce, tam je pravda!!

   Vymazat
 2. Vypatlanost českého ovčanství má záchrannou švejkovskou brzdu. Je otázka, kdo za ni zatáhne, a zda-li vůbec

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.