6. ledna 2015

11. září 2001: Nukleární demolice

Díky čtenáři za tip na výborný článek.

11. září 2001: nukleární demolice

10. 12. 2014, Dan Novák 

21 komentářů:

 1. Stihačky nereagovaly, proč asi ?

  OdpovědětVymazat
 2. I bez téhle nové teorie jsem byl přesvědčen, že je to fake. O to však nejde, důležité je, že většina lidí si nenechá rozbít své "jistoty" ani atomovkou ....
  B.T.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to neni nova teorie, je nova jenom pro tebe
   na svete je uz hodne dlouho
   Nuklear.demolice (od 0:12:55) 9/11 dvojicky :
   http://www.youtube.com/watch?v=qZomMV4BVVU

   Vymazat
 3. Tento blog a jeho články mi dost pomohly poznat, jak se věci mají. Nicméně si neodpustím verš z Božího slova "Já jsem ta cesta, pravda a život. Žádný nepřichází k Otci, než skrze mne". Pokud máš, čtenáři, jistotu spasení v Kristu, je vše v pořádku, pokud ne, jsi na rozcestí a já Tě v dobrém vyzývám, odevzdej Ježíši svůj život, popros ho na kolenou o spásu své duše a znovuzrození ducha a také o odpuštění hříchů.
  Blíží se čas vytržení církve a chvíle nástupu vlády Antikrista, který bude mít moc 7 let. Vyzývám Tě, nech se jako křesťan vytrhnout do Nebe a nevystavuj se nutnosti čipování na pravou ruku, nebo čelo číslem šelmy 666.

  Jirka Holas

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od Maju: My jsme ti, na které jsme čekali!

   Vymazat
  2. Církev už je u vytržení dost dlouho :-D
   Toho soudruha, co ho píšeš s velkým A piš raději s malým ( je to totiž super ovlivňování reality, že jako z velkého děláš malé a né jako většina lidí naopak - s malým a na začátku má prostě a jednoduše malou sílu). Navíc jsme v období, kdy v rámci kvantových skoků nemusí vládnout 7 let, ale podle našehov vnitřního naladění taky jen 7 měsíců, nebo ještě lépe 7 týdnů, nebo mu to snížíme na 7 dní ....... a co 7 hodin??? I to je moc. 7 minut mu musí stačit. Nějakej čas mu tu totiž na naplnění už rozjeté věštby nechat musíme.
   Navíc všichni co chodíme na net máme na čele to praštěný číslo. Otázka je, jak tento nástroj použiješ. Všimni si, že pokud se "postavíš na hlavu" tak se ti ta číslice zmení na 999 a to už je něco. To umí třeba autor těchto stránek. Používa internetu postavením se na hlavu a tím v rámci 999 dává jinej úhel pohledu.
   Zkus se teď podívat do srdce, co s tímto novým pohledem na svět ( malinkatej antikristíček se sedmi minutama času své vlády ve tvém paradigmatu života) říká.
   Ohledně čipování - Japonci v tom už jedou ve velkým, takže to může být "rasová záležitos" . Stále jsme sice vyzýváni, ať nejsme rasisti, ale největší rasista je systém. V "emerice" ( schválné ji píšu s e a navíc malým) je třeba rasismus na bělouše. Tam afroameričan musí dostat praci. Třeba tohle bych teď docela zavedla do Čech - při představě, že Rom musí dostat práci - půjdu klidně na rok na pracák :-D a navíc - to by byl mazec ve společnosti :-D
   Náš pan farář mi nedávno řekl, že na svém ročním pobytu v ašrámu v Indii ( organizovala to křesťanská církev v rámci nějakejch výměnnejch mezicírkevních ponaučení či co) pochopil verše Božího slova nějak hlouběji a že mu to prohloubilo lásku k Bohu na úplně jiných úrovních ( a to byl hodně zanícenej duchovní - tedy s vážným obličejem a varovně vztyčeným prstem ). Podle mě prostě pochopil něco z kvantové fyziky a víc otevřel srdce. Takže teď je schopen tu "zkratku" ze 7 let na 7 minut přijmout. Tomu říkám spasení v Kristu.
   JW

   Vymazat
  3. Na každého posměváčka dojde, a věřte, že to pak už žádná taková bžunda, jakou tu předvádíte, rozhodně nebude. Kristus řekl jasně : střezte se, aby můj druhý příchod vám byl ke spáse, a nikoli ke zkáze. Kdo Mě miluje, nemá se čeho bát, kdo mě ze své vůle nenávidí, musí počítat s odsouzením a věčným zatracením.

   Vymazat
  4. Okno pokání, odpuštění a milosrdenství je ještě otevřeno pro všechny - spravedlivé i hříšníky. Nebude to už ale trvat dlouho, a ta šance, ta milost pomine, a pak již budete někteří z vás marně prosit o záchranu. To není výhrůžka, jen seznámení s fakty !

   Vymazat
 4. 11.9.2001 přelom v dějinách lidstva....kdosi tenkráte jasně řekl: " Pamatujte, Svět se po tomto datu změní a nikdy už nebude tím, čím byl". Vždy si na ta slova vzpomenu i teď, po přečtení článku, při chemtrails, při barevných revolucích, současných válkách,vedení celosvětové politiky, hospodářství, jak moc a rychle se svět mění....tak moc, a směrem co nechceme..Likvidují se lidi, příroda, celé národy a území.. Bůh nám buď milostiv. (A to jsem stále ještě optimistou).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem si již v roce 1999 v rámci legendárního zatmění vyhotovil horoskop, a vyšlo mi, že svět čekají války na mnoha místech Země, uprchlictví a táborový život plný strádání, bolesti a smrti. A ejhle, ono se to už delší dobu skutečně děje. A ten stav má trvat přibližně 30 let !!!

   Vymazat
 5. V článku je plno nepřesností, zamlčených faktů, chybných interpretací a dedukcí z neznalosti. Ale asi nemá smysl je blíže rozebírat. Lidé, co nechtějí slyšet neuslyší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V tomto komentáři je plno nepřesností, zamlčených faktů, chybných interpretací a dedukcí z neznalosti. Ale asi nemá smysl je blíže rozebírat. Lidé, co nechtějí slyšet neuslyší.

   Vymazat
 6. Orgonete,
  tento článek http://aeronet.cz/news/sedm-zemi-do-peti-let-a-americky-dolar-vstava-z-mrtvych-ukrajina-splnila-ucel-isil-dobyva-irak-a-syrii-prave-dobyva-strategickou-kobani-turecko-dela-mrtveho-brouka-kurdistan-se-raduje-jeste-mu/
  ze široka vysvětluje všechno, co se ve světě děje od pádu komunismu a dá se z něho pochopit proč došlo k 11. září. Odkaz tady dávám už potřetí a myslím, že bys článek měl vložit, protože to by se mělo šířit.

  OdpovědětVymazat
 7. letadélku před dopadem do budovy jaksi zmizelo křidélko,nějak se kejklířum nepodařila ta satelitní projekce...jinak počteníčko o kupování lidských dobytku na trhu US ambasády http://aeronet.cz/news/jak-funguji-americke-vyzvedne-sluzby-v-cesku-jak-americane-ziskavaji-spolupracovniky-v-nasi-zemi-proc-ma-bis-svazane-ruce-svedectvi-byvaleho-prislusnika-vojenske-kontrarozvedky-vkr-exkluzivne-pro/

  OdpovědětVymazat
 8. Prosím vás, toho 11.září jsem přišla domů, kde byla puštěná televize. Koukám, a co vidím....demolice v přímém přenosu. Jen jsem nepochopila, proč to musela přenášet televize. Vlastně jsem se domnívala v ten moment, že mám vidět, jak ta Amerika je vyspělá.
  Až druhý den byly zprávy, že to spáchali blízkovýchodní břídilové. A vedoucí v práci významně začala dávat nejevo, že jde o terorismus. Co jsem viděla, to jsem viděla a již žádný další výklad nepotřebuji.

  OdpovědětVymazat
 9. http://www.mojevideo.sk/video/2070a/11_september_zhrnuty_do_5_minut_.html
  https://www.youtube.com/watch?v=uQ_RLf2pxnE (Robert Stein - Megaritual 911)

  OdpovědětVymazat
 10. Samozřejmě to 11. září bylo cosi strašlivého, když v objektech bylo na tři tisíce lidí.
  Nicméně si někdo dal práci a různá oficiálně uváděná fakta shrnul do jakési logické zkratky: Zkrácený zářijový příběh :
  http://www.youtube.com/watch?v=dIdJuAtGU54

  OdpovědětVymazat
 11. A co role bojových satelitů na orbitě Země. Ty v 11/9 "prsty" neměly ?
  Ovšem ten jaderný výbuch má něco do sebe - pokud se vypařilo podloží stavby, vůbec se nedivím, že do takto vzniklé díry zajela jak vlak do tunelu. A nahoře vpodstatě zbyly trosky možná dvou tří posledních horních pater, co se do té díry již nevešly.

  OdpovědětVymazat
 12. No, ale co se týče kvality takové profesionální provedené práce, tak klobouk dolů! Ve školních učebnicích stavebních fakult by to mělo být v kapitole - Demolice mrakodrapů do 600m. Až na bezpečnostní předpisy přípravy - vyhnání osazenstva, obehnání páskami a stráží, vyhlášení rozhlasem, veřejné odpočítaní, atd.. - tak tohle ve videu US office chybí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajímavé, že nikde jinde ve světě se žádná další demolice mrakodrapu pomocí neukleárního výbuchu neuskutečnila. Jistě, náklady na takovou demolici si může dovolit jen vláda u-ss-a a její chamtiví, věčně nenažraní banksteři.

   Vymazat
 13. pro mě zcela jasné a pro zajímavost se zamyslete nad důvody vstupu Spojených států do obou světových válek ! Jaké to byly záminky , kterými přes nechuť amerických občanů vstoupit do války odůvodnili svoji účast v nich ! A 11. září to byl vrchol co může proti svým občanům nějaký stát udělat !!!!!

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.