20. ledna 2015

Giullietto Chiesa: Třetí světová válka už začala


Giulietto Chiesa: Tretia svetová vojna sa začala

Slovenský překlad: http://www.magnificat.sk/giulietto-chiesa-tretia-svetova-vojna-sa-zacala/
English: https://politsource.wordpress.com/tag/giulietto-chiesa/
Slovensky vyšlo 9. 5. 2014

Milí priatelia, prinášame vám prednášku Giulietta Chiesa, talianskeho novinára, politológa a politika, o ktorom v slovenčine na webe informácie nenájdete. Prečo? Na túto otázku vám zodpovie sám Giulietto Chiesa svojimi názormi…

O tom, ako virtualizácia sveta zmenila náš život, hovoril v Jekaterinburgu známy taliansky novinár, autor mnohých kníh, bývalý člen Parlamentného zhromaždenia Rady Európy, Giulietto Chiesa. Verejný činiteľ prednášal prítomným o tom, ako sa dnes manipuluje vedomím, o náraste rusofóbie v európskom parlamente a o začiatku Tretej svetovej vojny.Súčasné štátne prevraty sa uskutočňujú vďaka manipulácii vedomím občanov

Teraz, na začiatku 21. storočia, sme vystavení veľkému vplyvu toku informácií a tento prúd je taký silný, že ho môžeme len ťažko kontrolovať. Nastúpila epocha, kedy je väčšina ľudí negramotných. O 50 rokov vaše deti už nebudú vedieť čítať. Máme pocit, že všetko dianie vidíme. No to, čo očami vidíme, kontrolovať nemôžeme. Hovoríme: “Videl som to na vlastné oči”. No čo som videl? Informácia sa podáva pomocou nového jazyka: jazyka pohyblivých záberov. V tomto jazyku niet bežného spájania slov do viet. Ak ľudia nechcú byť negramotnými, musia sa naučiť tento jazyk čítať. Existuje toľko ilúzii, že všetko vieš, no v skutočnosti – nevieš nič. V tom je problém.

Zoberme si, napríklad, 11. september 2001. Vtedy to 3,5 miliardy ľudí po celom svete videli v režime “live”.

Na všetkých pôsobili tie isté emócie, ktoré si zapamätajú navždy. Bola to bezprecedentná operácia v histórii ľudstva. Všetkých 3,5 miliardy ľudí si myslelo, že “oni videli”. No naozaj videli tie lietadlá? Ukazovali to, no kto to videl naozaj? Existujú len zábery. Aj to, ako sa zrútili veže “videli” svojimi očami všetci vedomí obyvatelia planéty, pretože ostatné 3 miliardy ľudí nemajú elektrinu, nemajú ani televízor, preto to nevideli.

Takýmto spôsobom sme na vlastné oči videli najväčšiu manipuláciu v histórii ľudstva, ktoré odvtedy do dnešných dní už 13 rokov verí tomu , čo videli. A čo sa odohrávalo v skutočnosti? Štátny prevrat zosnovaný malou skupinou ľudí, ktorí chceli zmeniť kurz svetovej histórie. Presne toto sa odohráva aj dnes. Myslíte si, že udalosti na Ukrajine s tým nesúvisia? Súvisia s tým bezprostredne – je to pokračovanie procesu.

11. september bol začiatkom vojny v Afganistane, potom sa začala vojna v Iraku, na to Líbyjská vojna, teraz vojna v Sýrii. A nakoniec – Ukrajina. Všetko toto je jedno a to isté. Je to operácia vedená s cieľom zmeniť kurz histórie. Akým smerom sa tento kurz zmení, to je už otázka politická, resp. geopolitická.


Tretia svetová vojna sa začne z dôvodu nedostatku zdrojov

Podstata diania je v tomto: alebo spoločne pochopíme veľkosť nebezpečenstva vlastnej manipulácie, alebo sa proste nebudeme schopní brániť. Niekto niekde bude pripravovať podmienky na vypuknutie vojny. A prečo vojny? Nemôžeme sa zaobísť aj bez vojny? Tu je potrebné si vyjasniť: vojna je nevyhnutná, pretože zdrojov nebude dosť pre všetkých už v polovici tohto storočia. Organizátori 11. septembra vedeli to, čo bude teraz, pretože oni mali informácie a my nie. Na konci 20. storočia nebol taký nárast populácie, teraz je nás viac ako 7 miliárd.

V priebehu 20. storočia sa mnohé štáty začali vyvíjať tak, že chceli žiť tak, ako tí na Západe. Západ vtedy ovládal všetky zdroje, diktoval podmienky celému svetu. Zoberme si napríklad Čínu, v ktorej žije 1,3 miliardy ľudí.

Im sa páči západný spôsob života, tiež chcú takto žiť. No ak Číňania začnú jesť toľko mäsa ako my, nebude na tejto planéte dostatok mäsa pre nich ani pre nás. Preto sa Číňania pozerajú dopredu – začínajú skupovať Afriku.

Rast Číny, Brazílie, Mexika, Indonézie spôsobí, že sa nám do 5-6 rokov vyrovnajú: budú vyrábať 50 miliónov áut, stavať cesty, rozvíjať infraštruktúru. Na to by sme potrebovali 3-4 planéty a máme len jednu, na ktorej nás žije 7 miliárd. To nie je vtip. Behom 50 rokov nás bude najmenej 8 miliárd.

Za týchto podmienok je vojna nevyhnutná. Pokiaľ zdroje nebudú stačiť pre všetkých, výsledok bude automatický taký, že najsilnejší použijú zbrane na ovládnutie zdrojov potrebných na prežitie. Nachádzame sa práve v tejto fáze vývoja. Nebezpečenstvo je obrovské. Existuje možnosť vzdorovať tomu? Máme aj iné riešenie? Ja si myslím, že jediným východiskom je vedome znížiť náš kvantitatívny i kvalitatívny rozvoj. Nemôžeme sa ďalej rozvíjať tak, ako sme sa rozvíjali počas 20. storočia, pretože nie je dosť zdrojov. Ak hovorím o zdrojoch, mám na mysli vodu, energiu, ropu, plyn, uhlie. Myslel niekto na to, že dnes nevyhnutné zdroje fosílnych energií sa vyčerpávajú? Budú autá, no nebudú môcť jazdiť. Jediným východiskom bude využívať napríklad slnečnú energiu. No na to je potrebný prechodný čas, počítam asi 120 rokov.

Nebezpečenstvo vojny je veľmi vysoké. Ako s manipuláciou začali, tak manipuláciou aj končia. Žijeme vo svete, v ktorom by sme v princípe mohli mať všetky informácie, všetky potrebné komunikačné toky, aby sme mohli žiť spokojne v dlhodobej perspektíve. Ale v skutočnosti je to naopak – sme ľuďmi celkom negramotnými: nevieme čítať, nič nechápeme, všetky procesy našich životov sa zvrhli na konzumovanie. Každú minútu nám hovoria, že musíme spotrebovať viac, než nám poskytujú naše zdroje.


Kto určuje náš osud?

Nachádzame sa vo virtuálnej spoločnosti, ktorú vytvorili nejakí ľudia. Kde sa títo ľudia nachádzajú? Kto sú to? V tejto spoločnosti niet žiadnej demokracie: týchto ľudí nikto nevolil.

Všeobecne sa predpokladá, že na Západe je ukážková demokracia. Tam ľudia hlasujú, no kto určuje, ako bude prebiehať toto hlasovanie? Títo ľudia sa schádzajú raz za mesiac na Manhattane a v priebehu pol hodiny rozhodnú, kam nasmerovať 3-5 biliónov dolárov. Mená týchto ľudí prakticky nepoznáme, no vieme, kto ich riadi – je to Merrill Lynch, J. P. Morgan, Bill Gates. Títo giganti ovládajú celé štáty. Oni sú skutoční vládcovia. To sú „Masters of Universe“ – Páni vesmíru. Oni majú všetky informácie, no systematicky ich skrývajú. Všetky médiá, ktoré nás informujú, vrátane ruských, sa nachádzajú v rukách týchto ľudí. V čase, keď prebieha štátny prevrat, oni okupujú všetky médiá.

Internet – je najvhodnejšie miesto činnosti tajných služieb. Iba veľmi vzdelaný človek je schopný rozlíšiť pravdu a nepravdu na internete, ak množstvo nepravdy absolútne očividne prevažuje. A 98% internetu – to je you tube, to znamená televízor. Najhoršie je, že mnohé videoklipy majú degeneratívny charakter a pozerajú ich deti! 8-10 ročný človiečik nedokáže povedať „mne sa to nepáči“, pretože to, čo vidí, je pre neho skutočnou realitou. Milióny detí sa na to pozerajú a dochádza k prerodu. Formovanie mozgu dnešného človeka sa deje prostredníctvom pôsobenia zábavy a reklamy – sú to základné dva elementy fundamentálnej manipulácie človekom. Môžeme sa my zapojiť do tohto procesu a zmeniť jeho smer a obsah? Je to otvorená otázka. Mám nádej, že sa nám podarí urobiť niekoľko krokov vpred, aby sme sa oslobodili od tejto tyranie, v ktorej žijeme.


O reakcii Parlamentného zhromaždenia Rady Európy (PZRE) v súvislosti s Ukrajinou

Európu, Amerikou a Západom sa teraz valí vlna rusofóbie. Vy ste Rusi. Hovorím vám otvorene, ja nie som Rus. Som však priateľ Ruska, čo Európania nikdy nepoznali. Vlna rusofóbie je znakom toho, že sa pripravuje vojna. Vojna proti vám. To sa nedá skryť.

Rozvíja sa skutočná rusofóbia v masovom meradle. PZRE dočasne vylúčilo Rusko zo svojej organizácie. Európska komisia a európske štruktúry organizovali prevrat v Kyjeve, oni sami ho organizovali a sami sa ho zúčastňovali spolu so Spojenými štátmi americkými. Útok bol úspešný: ovládli Ukrajinu. Hovorím rozhodne – všetky štruktúry plynovodu na Ukrajine sa teraz nachádzajú v rukách SŠA (USA). Začína sa vojna o plyn, o energiu. Prebieha proste naozajstný útok.

Pretože hovoríme o médiách, poviem vám jeden príbeh, ktorý som zažil doma v Taliansku. Bol som v bare, v Ríme a pil svoje kapučíno v čase, keď dva dni chýbali do dňa, kedy padol Janukovič, asi 20 februára. V bare boli piati ľudia, ktorí ma poznali plus barman. Vediac, že sa zaoberám medzinárodnou politikou, opýtali sa ma na môj názor na udalosti v Kyjeve. Začal som rozprávať a pochopil som, že sa veľmi divia tomu, čo hovorím. Zastavili ma a hovoria: „Prepáčte, pán Chiesa, vy hovoríte veci, ktoré protirečia všetkému, čo sme videli v televízore! My vieme, že Vladimír Putin okupuje Ukrajinu“. A všetci piati si do tohto momentu mysleli, že samotný Putin, nie Rusko, ale osobne Putin okupuje Ukrajinu. V tom momente ma osvietilo – toto je mienka všetkých 60 miliónov Talianov. Je to preto, že všetky noviny a všetky TV stanice zverejnili, že Rusko okupuje Ukrajinu. Na základe toho sa prijímajú rozhodnutia, podobné tým z PZRE, pretože poslanci parlamentu nič nevedia ani o Ukrajine, ani o Kryme. Dokonca ani nevedia, kde sa nachádzajú na mape. Všetci sa pozerajú na tie isté TV kanály, preto všetci jednotne hovoria, že Rusko okupuje Ukrajinu. Za takýchto podmienok oni môžu vyrobiť hocijakú provokáciu a čo môžete urobiť vy? Brániť sa. Hovorím obrazne, Putin zabral Krym, ale Amerika zabrala Ukrajinu. No nikto o tom nič nehovorí.

Predseda vlády Ukrajiny teraz hovorí, že oni budú privatizovať všetky plynovody, prvý návrh bol od Chevron Corporation, ktorá navrhovala kúpiť všetko. Po tejto operácii ventil od všetkého ruského a ukrajinského plynu bude v Amerike. Medzitým prišiel Obama do Európy a vyhlásil: „A teraz vám my poskytneme plyn, ktorý máme“. Majú, to áno, ale za oceánom. Bude zložité transportovať ho do Európy. Takáto operácia by stála odhadom niekoľko sto miliónov dolárov a sedem rokov času. V týchto rokoch sa budú riešiť veľké strategické problémy, pretože Američania počítajú s tým, že takýmto postupom môžu v každom prípade spôsobiť škodu Rusku vo výške 100 miliárd dolárov ročne, čo prestavuje zisk z ropy.

Vtedy som svojim udiveným spolubesedníkom povedal: Začala sa Tretia svetová vojna , priatelia. Toto je prvá epizóda Tretej svetovej vojny. No Rusko má veľkú pravdepodobnosť ubrániť sa. V tejto hre je ešte jeden veľký hráč – Čína. 1,3 miliardy ľudí potrebuje energiu, ktorú bude s určitými ťažkosťami, Rusko pravdepodobne prečerpávať z Európy do Číny. Rusko bude spolupracovať s Čínou. No problém je znova v tom, že je potrebných 7-8 rokov, aby sa postavil plynovod medzi Ruskom a Čínou. No táto možnosť existuje. Na jednej strane sa vytvorí spojenectvo medzi Ruskom a Čínou. Na druhej strane západní giganti – Amerika a Európa, budú bohužiaľ určovať smer nášho budúceho života.


Kde berie Amerika peniaze na sponzorovanie fašizmu?

Je očividné, že organizácie „Pravý sektor“, „Sloboda“, ktorí bojovali na Majdane, sú fašisti. No sami o sebe by nič neznamenali, ak by nebolo osôb, ktoré ich podporujú. Pani Viktória Nulandová, zástupkyňa ministra zahraničných vecí SŠA (USA) Johna Kerryho, v polovici decembra 2013 povedala: „Investovali sme 5 miliárd dolárov, aby sme ponúkli ukrajinskému národu budúcnosť, akú si zaslúži“. A čo oni robili s tými 5 miliardami? Kúpili objekty tajnej služby Ukrajiny v ktorých platili zriadenie výcvikových táborov. Tie neskôr zriadili aj v Poľsku a Lotyšsku.

Môj posledný objav: Odkiaľ sú všetky tie peniaze? Viem, že mesačne vytvárajú SŠA (USA) 85 mld. dolárov z ničoho. Vytvárajú ich počítače. Američania splácajú svoj dlh peniazmi, ktoré umelo vytvárajú z ničoho, z nuly. 100-dolárové bankovky sa však vyrábajú… …v Severnej Kórei! Existujú tri miesta, kde SŠA (USA) vyrábajú svoje peniaze: dve sú v Amerike a tretie je v Severnej Kórei neďaleko Pchjongjangu. Je tam celé mestečko obkľúčené tajnými službami 69. divízie Severnej Kórei. Je tam celá základňa výroby dolára. Sú to skutočné americké doláre. Pravda, nie celkom skutočné, existuje totiž jedna takáto riekanka: „same-same but different“. Nie sú falošné, no zároveň sú falošné. Vyrába sa ich v množstve desiatok miliárd každý mesiac. Prečo Američania vyrábajú peniaze práve tam? Pretože Severná Kórea – je najizolovanejším štátom sveta. Takto oni držia pri moci kórejských diktátorov. Najvážnejšie je, že oni týmto spôsobom vykonávajú tajné financovanie všetkých špeciálnych služieb SŠA – CIA, NSA a tak ďalej. Preto teraz nie je potrebné ísť do amerického senátu a žiadať zvýšenie výdavkov na tieto účely. Je možné, že o tomto nič nevie ani sám prezident SŠA (USA) Obama. Týmto spôsobom, mimo kontrolu kongresu, oni financujú CIA. Odkiaľ sú tie peniaze pre Ukrajinu? A odkiaľ na financovanie „slobodnej“ sýrskej armády? Nuž, odtiaľ, zo Severnej Kórei! Týmto spôsobom si oni môžu kúpiť celú armádu. A vy si ešte myslíte, že žijete v civilizovanom svete?! Sú to zločinci, ktorí sú pri moci a vlastnia peniaze. Zločinci, ktorí môžu zabíjať či kupovať celé vlády.

Je očividné, že je potrebné sa brániť. Ak nie si schopný sa brániť, zabijú ťa. Mám obavy o osud 10 miliónov Rusov na Ukrajine. Najhorší scenár je ten, ak nikto nič neurobí.


Záchrana Ruska je v záchrane národných hodnôt

Je ťažko povedať, čo musia urobiť prostí ľudia. V prvom rade je potrebné sa myšlienkovo pripraviť na zmeny. Je potrebné sa sústrediť a začať myslieť inak. Veľmi dôležitý je dialóg medzi kultúrami. Je potrebné znásobiť možnosti zblíženia Ruska s ostatným svetom. Je dôležité, aby ruská prítomnosť na svete bola vnímaná ako pozitívny faktor. Žiaduca je nová vízia medzinárodných vzťahov. Z pohľadu štátu predpokladám, som presvedčený, že Vladimír Putin si počína bezchybne. Nič nemohol urobiť ináč, urobil to, čo bolo potrebné.

Akými strategickými, vojenskými, vedecko-výskumnými nástrojmi disponuje Rusko dnes? Mám dojem, že v časoch Jeľcina došlo k ohromnej strate poznania a samostatnosti. Hovorím otvorene, Jeľcin zradil a zapredal vašu vlasť Američanom. Napísal som knihu „Prepáč Rusko“ potom, keď som videl, čo sa dialo za desať rokov počas Jeľcyna. No teraz sa dejú iné veci: dochádza k zrodu myšlienky záchrany vašich hodnôt. Myslím, že téma záchrany vlastných hodnôt, histórie, jazyka, je veľmi vážnym elementom obrany. Preto všetko, čo robíte v tomto smere, je veľmi vážny vklad. Vaše pokolenie sa musí formovať v duchu obrany svojich hodnôt pred vplyvmi Západu, kde už dávno nič demokratické neexistuje.

27 komentářů:

 1. Pan Giulietto Chiesa asi zapomíná na to, že by primárním zájmem světových mocností mělo být ukončení všech válek, a válečné prostředky transformovat do průzkumu planet ve Sluneční soustavě, kde by se daly založit těžařské kolonie, a suroviny na Zem dovážet odtud. Poodbně by se daly vybudovat automatické hutní stanice na oběžné dráze Země, a ingoty, granule, plechy, dráty apod.dopravovat na Zem k dalšímu zpracování. Podobně by se dala "těžit" i voda a různé plyny schopné zkapalnění. Koneckonců, existují již technologie na volnou energii (první ji použil již N.Tesla na experimnetální automobily v USA ve 20.letech 20.stol.Není vyloučeno, že se též experimentovalo s mobilní telefonií !!!), díky čemuž nepotřebujeme elektrárny a jejich elektrické sítě, ropu a ropovody, plyn a plynovody. Vše by fungovalo na elektřinu, elektromagnetismus a magnetismus - tedy žádné fosilie a podobné nesmysly. Jenže to by se museli změnit mocipáni světa, aby takový model světa vůbec přijali, natož podporovali. Pro ně je jednodušší vymlátit 6,5 miliard lidí, aby vše zůstalo status quo na věky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. anonymní 10:54
   Proč expandovat do vesmíru a drancovat ho? Proč? Netřeba! Země jako planeta v pohodě "nakrmí" až 22 miliard lidí. Jenže má to to "jenže". Nesměli bychom se chovat jako neandrtálci, a bezohlední hlupáci. Máme už patenty co rozvíjel A.Tesla a nejen on. Zdroje na energii je Slunce, vítr a voda (země) aniž bychom je zneužili- pouze využijeme jejich zdroje, které jsou tady volně, ale ekonomičtěji, než nějaké solární elektrárny na úrodné půdě- tj, zničení půdního fondu určeného k obživě. Za vším, co dnešní člověk dělá, jsou viděny jen a jen prachy, tj, zbohatnutí jedinců na úkor společenství, na úkor planety. Jak krátkozraké! Kdybychom se chovali nesobecky, lze pěstovat plodiny bez chemie, nemuselo by se topit obilím!! Jak to již někde dělají :-( Jistě i nadprodukce masa je zbytečná, nebo si myslíte, že se vyžere regál s masem v marketu?! Kam jde to "nekoupené" ? A kolik pak ho je! Jistě by vědci vynalezli i druhy materiálů např, stavebního, kdy by domy byly energeticky naprosto soběstačné- tj, využívaly by energii slunce, ale i obyč. denního světla. Vůbec bychom nemuseli ničit vodu znečištěním, kácet ve velkém pralesy, drancovat podzemní zdroje fosilních paliv, lomy. Jenže jsme primitivové.A ti, co jsou nemocní bohatstvím a mocí, nedovolí tento druh rozkvětu na Zemi. Proto asi přijde další, jiná civilizace, po nás, která třeba to bude umět. Proč? Protože si říkáme Homo sapiens a přitom jsme stále Homo avarus. Je mi to líto. Jedinec neudělá nic s tímto. Snad v příštím životě...
   Přeji pohodové dny. Aby jich bylo co nejvíce. Ty pomnožíme jen svým probuzením. Jinak bude jen už tma.

   Vymazat
  2. A to mě sere, že s tím jedinec nic neudělá! To potom absolutně demotivuje, staví do role loutky, která se musí akorát podřizovat a všemu se přizpůsobit, takže podporovat to, co se ti vlastně nelíbí. A když nesouhlasíš? Tak můžeš bejt akorát bezďák nebo se zabít. Kdo se narodí ve městě, tak asi těžko přežije v divočině mezi zvířatama, kde by nepotřeboval nic "civilizovanýho" jako jsou všechny různý sračky, ale hlavně prachy na život. Všude je to stejný - nezaplatíš, tak běž do hajzlu! Furt nevím, co mám tady dělat, když se tomu všemu nechci podřizovat. Normální prací si stejně cash na vlastní byt či dům nevyděláš ani za 100 let a nejsem schopnej dělat zlo, protože nejsem zlej. A jak mám žít ve světě, kde zlí vládnou a všichni ostatní zlí mají +++++?

   Vymazat
 2. Přesně takhle to cítím a vnímám i já, byť tele-vizi nevlastním a noviny nečtu, ale možná právě proto... A pracujmepředevším na tomto, co autor uvádí v závěru: "No teraz sa dejú iné veci: dochádza k zrodu myšlienky záchrany vašich hodnôt. Myslím, že téma záchrany vlastných hodnôt, histórie, jazyka, je veľmi vážnym elementom obrany. Preto všetko, čo robíte v tomto smere, je veľmi vážny vklad. Vaše pokolenie sa musí formovať v duchu obrany svojich hodnôt pred vplyvmi Západu, kde už dávno nič demokratické neexistuje." Jinak nám naše děti nepoděkují a budoucí pokolení na nás nebudou v dobrém vzpomínat. Je nejvyšší čas nastavit kormidlo správným směrem..

  OdpovědětVymazat
 3. evangelium https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=lXUCqXGebdY&app=desktop

  OdpovědětVymazat
 4. Média hlásí: Charlie Hebdo v prosinci 2014 převzala rodina Rothschildů

  http://www.nwoo.org/2015/01/20/media-hlasi-charlie-hebdo-v-prosinci-2014-prevzala-rodina-rothschildu/#more-17966

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nevěnujte pozornost vědomí nikomu/ničemu krom Sebe

   Vymazat
  2. Opravdu hluboké vědění . Ale právě přes tu logickou jednoduchost to nikdo nepochopí . Bohužel :-(

   Vymazat
 5. David Icke a Credo Mutva:
  Samozrejme,odporúčam pozrieť celé video,ale ak z časových dôvodov nemožno pozrieť celé,pozri aspoň od 1:24:00,kde sa hovorí o ďalšej rovine nepriaznivých účinkov očkovania a to úmyselné zablokovanie určitých potenciálnych schopností ľudstva.

  www.youtube.com/watch?v=zYHaHVJ5Mig

  OdpovědětVymazat
 6. Z definice Wiki co je to "válka" jasně vyplívá, cituji: /Válka je stav organizovaného násilí mezi dvěma nebo více skupinami lidí. Násilí je ve válce použito válčícími stranami jako mocenský prostředek k prosazení politických, náboženských, ideologických, ekonomických nebo jiných cílů. Válka je opakem míru. V mezinárodní politice se jedná o extrémní nástroj prosazení cílů vojenskými prostředky a vojenskou silou./ pak dále je důležitý tento odstavec: /V některých případech může dojít k eufemistickému zastírání podstaty věci a nazývání konfliktu, který bezpochyby splňuje parametry války, např. jako policejní akce, zajištění bezpečnosti či udržování míru./
  Tedy podle těchto definic vlastně ani mír na zemi nikdy nenastal, pořád někdo s někým válčí, ostatně po druhé světové válce byl možná na chvilku klid a mír ale opravdu jen na chvilku, takže z této definice je více než-li jasné, že už nějaké to desetiletí probíhá světová válka ať už na některých územích vedená vojenskou silou nebo pouze politickou silou... nepočítám drobné války mezi křováky či etnickými skupinami...

  Proto je smutné uvědomění, že mír na zemi nikdy nebyl, není a nikdy nebude, zkrátka není možné a není to ani v našem lidském DNA zakódováno, aby se všichni bez vyjímek inteligentní tvorové naráz stejně probudili, vzhlédli a prozřeli do stejných vybrací stejného vědění, toto není na této planetě v tomto období zapotřebí. Války se vedly, vedou a budou vést, jen ti opravdu s vyššími vybracemi vědomí žádného nepřítele nenají a už vůbec nepřítele nepotřebují... Tedy klid a mír v duši všem přeje Milan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-) V našem DNA není zakódovaná válka. Bohužel máme jen zakódované mozky,a srdce (duši) mohu-li to tak nazvat.
   Jistě, jsme tu lidé na různé úrovni Vědomí, jsme směsice vývoje " odevšad". Jsme tu v tzv. Očistci.(planeta Země, planeta Kříže). Peklo není, to si tu děláme sami svojí tupostí a pohodlností se rozvíjet v Duchu, bohužel. Je tu odedávna boj o moc nad ostatními, protože "hloupost" ve smyslu "bezvědomí" je infekční v daných podmínkách. Žijeme v posledních staletích PROTI přirozenosti, tj, proti přírodě a Vesmíru. Jistě, i ve Vesmíru jsou "bojovníci", neb co nahoře, co samé dole, jak řekl jeden moudrý pán. Jde o to, že lze to tu mít lepší. Nedělat si peklo, ale "čistit se" (od slova očistec)

   Vymazat
 7. Tak tady je něco pro francouštináře: http://www.nouvelordremondial.cc/2015/01/17/philippines-le-pape-fait-un-signe-satanique-illuminati-et-dit-quil-frapperait-celui-qui-insulte-sa-mere/
  Ostatní se mohou podívat na fotografii, co z ní vlastně vyplývá?
  To už začalo být zřejmé před lety, že temnáři vsadili hlavně na spojené státy a na církevní stát!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale prosim ta tam papez ukazoval ze bude ako cert preto ten znak ked na jeho matku bi nadaval niekto ze bi ho udrel nie som ziadni svetusik ale povedal aj v telke ze nikto nema pravo zosmiesnovat vieru druhich asi tak majte sa krasne orgonaci

   Vymazat
  2. Dnes jsem v lidovkách zahlédl tu fotku s papežem jak dělá rukou bafometův (pozdrav pro satana) pozdrav, a pod tím bylo připsáno, že k "rohatému"(?!) gestu přidal vztyčený palec, což prý ve znakové řeči má znamenat - miluji vás. Je to možné takto chápat jako skrytý satanský symbol, neboť satanael syn satanův vítá své ovečky větou - milujte mě jako já vás nenávidím. Proto velký pozor na řeč a sílu symbolů. O síle symbolů molokdo ví, a v tom je pro nás zakopaný pes !

   Vymazat
 8. Ale ono je to stejně úplně jinak. Stačí se postavit za šporhelt a dělat si dobré jídlo :D

  OdpovědětVymazat
 9. počteníčko de luxe,zejména poslední odstavec..http://www.literarky.cz/tema/87-tema-na-tento-tyden/19100-sveraz-ruske-narodni-povahy

  OdpovědětVymazat
 10. jenom aby jsme byli v obraze - MY jsme VĚDOMí a manipulovat se múže pouze s naší myslí tak, že se podsouvají nesprávne informace a upřednostňují se krvavé hrúzy vyvolávající scénáře. Každé vědomímá schopnost uvédomovat si sebe samo i předměty kolem sebenapř. své tělo, mysl,...

  OdpovědětVymazat
 11. Ziadne nedostatky zdrojov neexistujú! Vsetko je to umelo vytvorené. Tí ktorí nám chceli dávat energetické zdroje zadarmo, tých odstavili. Nedostatoj je ilúzia, hojnost je skutocnost!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a když si báječnou ženskou vezme báječnej chlap, v tom mám taky jasno... :D

   Vymazat
  2. presne tak

   Vymazat
 12. Je zaujímavé ako sa za všetko bojuje :bojujeme za mier , boj proti drogám, boj za lepší zajtrajšok, bojujeme proti fašizmu, komunizmu, náboženstvu. ... Bojom nikdy nepríde Mier lebo Mier ani nevieme čo je. Pár Magorov sa rozhodne že bude vojna a ľudia v mene koho a čoho bežia zabíjať v mene mieru? Celé je to šialenstvo ako sa dajú ľudia zmanipulovať.

  ASGARD

  OdpovědětVymazat
 13. Tereza Spencerová v Hyde Parku, http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hydepark/20.1.2015/
  ten Klepetko je ubožáček, bože to je ale karma..
  Dita

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nekarmujte ve všem, VŠECHNO A VŠECHNY, NEBO VÁM TO ZAKROUTÍ KRKEM, ANI SE NENADĚJETE.

   Vymazat
 14. Má to vůbec smysl přispívat do těchto diskuzí? Vždyť jak uvedl renesanční zasvěcenec Leonardo da Vinci: "Nikdy nevysvětlujete. Přátelé to nepotřebují a nepřátelé vám stejně neuvěří"...Dnes je den, kdy mají být zahájeny speciální terraformingové lety. Bylo to uvedeno v čl. ze dne 15.12.2014 zde na orgu ("Pilot chem. letounu promluvil"). Terraformingová armáda nespí a nově prý chtějí sprejovat extrémně toxickou směs, snad někde v americe (?). Mj. z toho důvodu připojuji odkaz na stránky (www.2012portal.blogspot.cz), kde je i překladač a aktuálně tam jsou uvedeny stručné návody, jak se bránit proti útokům temnářů na naše těla (a to nejen fyzická, ale i jemnohmotná), proti zatemňování lidského uvědomění. Z tohoto webu známý Aolian zde svého času popisoval některé způsoby ochrany. Ale kdo se tím vlastně zabýval? .... Temňáci vyvádějí, ale nemohou to dotáhnout tam, kam by chtěli. A to díky mimozemcům, kteří jsou nám nakloněni a neméně vyspělým bytostem z vnitřní země (díky jejich a naší spřízněnosti se Světlem jsme vlastně příbuzní). Boj mezi silami Světla a Temnoty pro nás probíhá do značné míry skrytě. Kdyby si temňáci mohli dělat, co by chtěli, tak by po první a druhé přišla třetí světová a temno nového světového pořádku v plné síle. Neboť bránit průlomu a návratu Světla, bránit vzestupu lidského vědomí temnáři musejí. Držet zemi pod zámkem taky musejí, protože jinak nemají, kde by parazitovali a cvičili si otroky a poskoky. Tož se zajímejme i o jiné blogy, nejen o jídlo, módu a krásu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. SKUHRY,SKUHRY,SKUHRY...kdy člověče dospějete ?

   Vymazat
 15. Paní Terezo už to nejde otevřít,nevíte jak na to?Dík

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.