5. září 2016

Proč odmítla Čína přivítat Obamu jako hlavu státu? Dal zničit jejich satelit.


Vnoučata opět nastoupila do školy, a já se pomalu budu snažit vpravit do pracovního módu (:-))). Čemu se nejprve věnovat?

Alternativní blogosférou právě proběhly hypotézy o UFO (UFO neznamená, že jde o mimozemšťany, je to prostě neidentifikovaný létající objekt, nejpravděpodobnějí utajená zbraň pozemského původu), které 1. září zničilo raketu na odpalovací rampě mysu Canaveral na Floridě (viz video níže v článku). Porovnáním zdrojů zjišťuji, že dobrý smysl dávají informace od Sorcha, a něco doplňuji z jiných zdrojů.

Povšimněme si při této příležitosti, že Izrael hraje (zřejmě) jednu z nejdůležitějších světových rolí i v komunikačních/špionážních technologiích...

=Orgonet=Čína zuří: Obama dal na Floridě zničit raketu SpaceX

September 4, 2016
China Enraged After Obama Orders SpaceX Rocket Destroyed On Florida Launch Pad
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers
Překlad: Orgonet
Odkazy vedou na články v angličtině.


Nová zpráva pro vnitřní potřeby Kremlu připravená Bezpečnostní radou (SC) a obsahující informace od Ministerstva obrany (MoD) praví, že Čínu tolik rozzuřilo, že president Obama nařídil destrukci rakety SpaceX na Floridě ve čtvrtek 1. září, že ho odmítla přivítat jako hlavu státu při jeho příletu na mezinárodní letiště Hangzhou Xiaoshan (HGH) a přinutila amerického vůdce, aby ze svého presidentského speciálu Air Force One vylezl „řití“, a jeden z čínských představitelů napadl jeho nejvyšší poradkyni pro státní bezpečnost Susan Riceovou voláním, že „toto je naše země a naše letiště“.

3. září 2016: President Obama vylézá z Air Force One zadem, když mu Čína odmítla přistavit schody. 


Proč Číňané s presidentem Obamou jednali tak neuctivě? Zpráva vysvětluje, že to bylo kvůli svévolnému a vykalkulovanému vojenskému zásahu Spojených států do legitimní mezinárodní obchodní dohody mezi Čínou a Izraelem, zvané Spacecom.

Spacecom je dle zprávy izraelský operátor komunikačních satelitů na Středním východě, Evropské unii a Severní Americe, s hlavním sídlem v městě Ramat Gan v Izraeli, a 24. srpna 2016 se dohodl o prodeji své společnosti čínské soukromé společnosti Beijing Xinwei Techology Group.

Beijing Xinwei Technology Group je dle zprávy jednou z největších telekomunikačních společností v Číně, a dle zjištění analytiků ruského ministerstva obrany je ve skutečnosti vlastněna a řízena Čínskou lidovou osvobozeneckou armádou (PLA).

Součástí prodeje Spacecomu čínské společnosti Beijing Xinwei byla dohoda o vypuštění satelitu AMOS-6 z floridského mysu Canaveral 3. září 2016. Zpráva ruského ministerstva uvádí, že Obamův režim nepochybně usoudil, že by nebylo v zájmu USA, aby došlo k tak obrovskému transferu technologií, avšak protože nemohl žádnou legální cestou zabránit prodeji, prostě se rozhodl satelit zničit.Doplňující info: 
Zdroj: http://stopmensonges.com/ovni-detruit-satellite-secret-israelien-sur-la-rampe-de-lancement-au-sommet-de-la-fusee-spacex-falcon-9/190 miliónů eur se proměnilo v kouř
AMOS 6 měl nahradit satelit AMOS 2, vypuštěný z Bajkonuru v Kazachstánu v roce 2003.
Jelikož k tomu nedojde, izraelští experti doufají, že AMOS 2 ještě pár let vydrží, i když jeho schopnosti jsou omezené.
„Ať se stane cokoli, nemůžeme si dovolit být odříznuti od veškerého satelitního spojení“, prohlásil president Vesmírné agentury Izraele Issac Ben Israel. „Budeme z něj muset dostat, co se dá.“
Bylo by logické, aby se o vypuštění svého malého zázraku za 190 miliónů euro postaral sám hebrejský stát, ale nemá na to kapacity. Jeho odpalovací základna Palmachim na jihu země není srovnatelná s mezinárodními zařízeními jako je mys Canaveral.
Během několika hodin akcie vlastníka AMOSU 6, izraelské společnosti Spacecom, klesly na telavivské burze o 8,8%.
Zničení jejich nové hračky připraví společnost i o zisk 300 miliónů euro, který měly generovat služby poskytované Facebooku, Eutelsatu a izraelskému vojenskobezpečnostnímu aparátu


Pokud jde o způsob zničení satelitu AMOS-6, dle zprávy byla použita střela z moderní laserové zbraně z paluby bezpilotního bojového dronu (UCAV) vypuštěného z letadlové lodi US Navy operující ve vodách v blízkosti východního pobřeží USA.

Konkrétně šlo o letadlovou superloď US Navy USS George Washington s nukleárním pohonem (CVN 73), která dle zpráv operovala minulý týden v těchto vodách, aby otestovala bojové schopnosti letadla F-35C Lightning II, avšak namísto toho prováděla tajné letové testy dronu Northrop Grumman X-47B, vybaveného vysokovýkonnostní laserovou zbraní od výrobce General Atomic Aeronautical Systems , Inc.; jak již dříve Pentagon oznámil, tato zbraň má být připravena k použití v roce 2017.

Dle zprávy ruského ministerstva obrany ruské špionážní satelity zjistily odlet dronu X-47B z lodi George Washington k mysu Canaveral na Floridě, kde tento laserem vybavený dron náhle sestoupil z vysoké letové výšky a obletěl raketu Falcon 9 (jejímž vlastníkem je SpaceX) stojící na startovací rampě; okamžitě poté raketa explodovala a zničila satelit AMOS-6 Spacecomu, což bylo zaznamenáno na videonahrávceX-47B: bezpilotní letoun US Navy (UCAV)


Tato udivující ruská zpráva na závěr poznamenává, že Čína nanejvýš pravděpodobně oplatí Obamovu režimu to, že zastavil prodej Spacecomu čínské společnosti Beijing Xinwei Technology Group, ale uvádí i to, že Číňané sice neutrpěli žádnou finanční ztrátu, ale utrpěli ránu na své prestiži, což může být ještě nebezpečnější.

A jako vždy se americký lid nikdy nedoví o tomto všem pravdu.


September 4, 2016 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BYand GFDL.
[Note: Many governments and their intelligence services actively campaign against the information found in these reports so as not to alarm their citizens about the many catastrophic Earth changes and events to come, a stance that the Sisters of Sorcha Faal strongly disagree with in believing that it is every human beings right to know the truth. Due to our missions conflicts with that of those governments, the responses of their ‘agents’ has been a longstanding misinformation/misdirection campaign designed to discredit us, and others like us, that is exampled in numerous places, includingHERE.]
[Note: The WhatDoesItMean.com website was created for and donated to the Sisters of Sorcha Faal in 2003 by a small group of American computer experts led by the late global technology guruWayne Green (1922-2013) to counter the propaganda being used by the West to promote their illegal 2003 invasion of Iraq.]
[Note: The word Kremlin (fortress inside a city) as used in this report refers to Russian citadels, including in Moscow, having cathedrals wherein female Schema monks (Orthodox nuns) reside, many of whom are devoted to the mission of the Sisters of Sorcha Faal.]


4 komentáře:

 1. Ono to moc nevypada jak nejaky dron...

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. Tam byl přeci nějaký stříbrný disk "přilepený" na stěnu WTC. A když ho zpozorovala spoluletkyně ve vrtulníku, ihned vystřelilo někam pryč, poněvadž pilot vrtulníku po něm vystřelil raketu.

   Vymazat
 3. http://cestyksobe.cz/rozhovor-s-americkou-kongresmankou-nejen-o-11-zari-2001-dnes-uz-kazdy-vi-ze-je-to-lez/14781

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.