4. srpna 2012

Klimateror namířený proti Číně a Koreji vyvolal záplavy v Rusku


Meteorologická válka, vedená silami NATO-USA, se vymyká kontrole

Sorcha Faal, 31. 7. 2012
(Překlad OrgoNet, mírně zkráceno).

Šokující zpráva, kterou pro prezidenta Putina připravilo Ministerstvo pro naléhavé situace (EMERCOM) o katastrofální povodni ze 7. července 2012, která zničila jihoruské  kavkazské město Krymsk, zabila 171 lidí a poškodila více než 4000 domů, praví, že před touto pohromou nebylo vydáno žádné včasné varování, protože její příčinou byla, jak uvedl ministr obrany Anatolij Serdjukov „extrémní a kontrole se vymknuvší událost meteorologické války, kterou provádí NATO-USA“.

Podle této zprávy až dosud nejsou „žádné aktivní komunikační systémy“ mezi ministerstvy, když dojde k takovéto události, protože mise ministerstva pro naléhavé záležitosti a ministerstva obrany byly v konfliktu kvůli radarovým snímkům této extrémní bouře, která dostala nejvyšší klasifikační level „Nejvyšší závažnosti“, vztahující se na události, jejichž zveřejnění by způsobilo škodu celé Ruské federaci.

Zmíněná „škoda“, jíž se obávalo ministerstvo obrany, kdyby tyto radarové snímky byly zveřejněny a veřejnost varována před bouří, jak říká zpráva, by spočívala v tom, že NATO a USA by se dozvěděly o schopnosti Ruska monitorovat a sledovat tyto „válečné meteorologické události“ předtím, než k nim dojde, vzhledem k jejich jedinečným „geomagnetickým znakům“.

A co se jeví ještě více jako science-fiction, je fakt, že tato zpráva varuje, že NATO-USA válečné meteorologické experimenty byly tento rok provedeny poprvé, a že to, co způsobilo katastrofální povodeň v Krymsku, zahrnuje vytváření „elektromagnetických přehrad“, které blokují zemské „atmosférické řeky“, což způsobuje vznik masívních záplav nebo sucha v nepřátelských zemích.

Atmosférická řeka http://en.wikipedia.org/wiki/Atmospheric_river je úzký koridor či soubor vláken koncentrované vlhkosti v atmosféře. Atmosférické řeky se sestávají z úzkých svazků zvýšeného transportu vody, typicky podél rozmezí mezi rozsáhlými oblastmi odchylujícího se povrchového proudění vzduchu, a zahrnují i některé frontální zóny ve spojení s extratropickými cyklónami, které se formují nad oceány.
Tento termín vytvořili původně badatelé Reginald Newell a Yong Zhu u Massachusettského Institutu technologií počátkem 90. let, aby zachycoval úzký tvar v něm obsažených per vlhkosti. Atmosférické řeky jsou typicky dlouhé několik tisíc kilometrů a široké pouze několik set kilometrů, a jediná z nich může nést více vody než největší pozemská řeka Amazonka. Na jedné polokouli je typicky současně 3-5 takových úzkých per.  

Naneštěstí pro celý svět, jak pokračuje zpráva, NATO a USA začaly naplňovat nejhorší plány naznačené v srpnu 1996 v dokumentu amerického letectva „Počasí jako multiplikátor síly: Vlastnit počasí v roce 2025“ (link na oficiální US Air Force v PDF http://csat.au.af.mil/2025/volume3/vol3ch15.pdf ), kde se v resumé praví:
„Vysoce riskantní, vysoce účinný podnik, modifikace počasí, obsahuje dilema ne nepodobné štěpení atomu. Protože některé segmenty společnosti budou vždy odmítat zkoumat kontroverzní témata jako modifikace počasí, ohromné vojenské možnosti, které by mohly vzniknout využitím tohoto pole, tak zůstanou pro ně vždy neznámé. Od podpory přátelských operací či rozložení nepřátelských operací přizpůsobováním místních přirozených vzorců počasí až po nadvládu nad globálním komunikacemi a kontrolu prostoru nabízí modifíkace počasí válečníkům širokou škálu možností k porážce či zkrocení nepřítele.

V nejširším smyslu může být modifikace počasí rozdělena na dvě hlavní kategorie: potlačení a intenzifikace vzorců počasí. V extrémních případech může obsahovat vytvoření zcela nových vzorců počasí, zmírnění či kontrolu nad extrémními bouřemi, i změnu globálního klimatu a dalekosáhlém a dlouhodobém měřítku.“

Jak praví dále zpráva, je důležité si povšimnout, že „válečná meteorologická událost“, která zničila Krymsk, byla silami NATO a USA namířena proti Číně, Severní Koreji a Íránu, z nich dva první státy byly postiženy bezprecedentními zabíjejícími dešti a záplavami, a poslední postižen katastrofálním suchem.

Íránský viceprezident Hassan Mousavi se 17. července stal prvním světovým vůdcem, který veřejně promluvil o těchto „meteorologických válkách“ vedených NATO a USA: „Světová arogance a kolonista (termíny užívané v Íránu k označení západu) ovlivňují klimatické podmínky v Íránu za použití technologie .. Sucho je akutním problémem a soft válka je zde evidentní ... Takový stupeň sucha není normální.“ http://www.dailystar.com.lb/News/Middle-East/2012/Jul-17/180896-iran-drought-part-of-soft-war-by-west-vp.ashx#axzz22B3Wu3NU

Nejenže toto sucho v Íránu není normální, říká zpráva, ale i sucho v Americké obilné oblasti, které se  bezprecedentním způsobem prohlubuje http://news.yahoo.com/us-drought-woes-deepen-205015591.html , je způsobováno těmito „meteorologickými válkami“, které naprosto ničí normální toky zemských atmosférických řek, jevících se nyní jako „totálně mimo kontrolu“, a může trvat roky, možná desetiletí, než se obnoví.

Bezprostřední následek tohoto historického sucha v USA, které se dále zhoršuje a postihuje již 2/3 USA, vyvolává obavy z katastrofální globální potravinové krize. Takové sucho bývá jednou či dvakrát za století, ale závažnější je, že nikdo se nepřipravuje... http://www.rferl.org/content/united-states-drought-global-food-prices-crisis/24661895.html

Není tak docela pravda, že se nikdo nepřipravuje, protože americké vojenské síly a ministerstvo obrany vydaly „urgentní objednávky“ na vybavení proti masovým nepokojům.

Bohužel to se nedá říci o lidech na Západě, kteří jako vždy nadále ignorují brutální pravdy a dále žijí v pohádkové zemi lží mainstreamových médií, které jsou přijímány navzdory veškeré logice a zdravému rozumu ... a k čemu je jim vlastně pravda, když už to vzdali?

July 31, 2012 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.


6 komentářů:

 1. Ani nevíš, jak jsem šťastná, že jsi zpátky!
  DÍKY!
  Ali

  OdpovědětVymazat
 2. Pekny den, konecne Vas tu mame, uz sme sa bali o Vas a konspiracne teorie rastli. Nadherny clanok, konecne sa zacina verejne hovorit o meteoterorizme amikov. Vdaka, ze ste tu, uz sme skoro nedufali.

  OdpovědětVymazat
 3. Je to mam radost ze jste zpatky,moc sme se o Vas strachovali- Ludva

  OdpovědětVymazat
 4. Taky jsem moc ráda, že proběhl návrat ztracené dcery/syna. Konečně se to tu zase trošku hýbe. SUPER! Jana

  OdpovědětVymazat
 5. bychom se měli strachovat o přežití, protože, co se každý den objevuje na whatdoesitmean.com moc pozitivně nevypadá...

  OdpovědětVymazat
 6. DĚKUJI Ti Orgonete, že jsi zpět! Moc Tě zdravím a mám z toho velkou radost.
  Věra

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.