16. ledna 2015

Pozoruhodné sluneční halo z Nového Mexika a ledové koláče

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2904959/Rare-ice-halo-seen-sky-New-Mexico-arctic-blast-continues-sweep-chill-expected-Thursday.html

V souvislosti s novou vlnou extrémního chladu  vUSA je se objevily zajímavé snímky.

Velice vzácný jev: mnohonásobné sluneční halo vyfotografované údajně v Novém Mexiku na Červené řece, 6. 1. 2015:
(Pozn. Orgonet: Ještě včera byla původní fotka na spaceweather, ale dnes ji už nemůžu najít. Ale je tam spousta jiných pěkných fotek: http://spaceweathergallery.com/index.php )Výklad NOAA: mají ty linie pojmenované... ... ale neříkají, že vznik tohoto pozoruhodného vzácného jevu je podmíněn vysokou koncentrací chemických či kovových částic v ovzduší, které tam byly nasypány leteckými sypači chemtrails...

Snímky od zamrzlého Michiganského jezera, kde údajný tzv. "jezerní efekt" vyvolal mimořádně intenzívní sněženi. Ledová pokrývka na jezerech je rovněž extrémní. (Zajisté to neproběhlo samo od sebe, nýbrž pod kontrolou haarpů a chemie.): Zvláštní jev - "ledové koláče".13 komentářů:

 1. http://uloz.to/live/x2F2cvjJ/watching-a-ufo-from-my-roof-ufo-releasing-glowing-orbs-into-a-formation-mp4
  Netřeba ztahovat, přehraje se samo- na jutubu rychle smazáno!!!
  Vašek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God! Oh my God!

   Vypatlaní američani...

   Vymazat
  2. To je přesné: Vypatlaní Američani.
   Ale oni bývají vypatlaní i Češi. Nedávno se mi zdál sen, že z mraků visely dlouhé bílé rampouchy- tak nějak podobně to vypadalo jako na tom třetím snímku. Stála jsem na zastávce a řekla lidem kolem sebe: Vidíte to? Už věříte tomu, že počasí je dlouhodobě manipulováno? Koukli se na mne jako na blázna, čímž mi dali najevo, že oni na tom počasí nevidí nic divného. Když jsem se probudila, hned mne napadlo: Ano, přesně tak by se spoluobčané chovali. Rampouchy visící z mraků by jim připadly zcela přirozené.:)

   Vymazat
  3. video je stale na youtube a ide o HOAX! https://www.youtube.com/watch?v=xaUBxLW1XsM


   asgard

   Vymazat
  4. Je to možné, že jde o hoax. Mně to taky tak připadalo. Možná proto to odstranili ze spaceweather.

   Vymazat
  5. Nieco na tom bude :-) aj ked chceme zazraky treba vzdy pouzivat hlavu


   asgard

   Vymazat
 2. Zřejmě byl spuštěn tolik diskutovaný projekt BlueBeam (Modrý paprsek) neboli holografické projekce na obloze velmi realisticky podané. Podobně mají temnáři v plánu holograficky napadnout Zemi mimozemšťany. Lodě a různé stroje budou sice holografické, ale střely skutečné, vysílané z bojových satelitů z orbity Země.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, to jsem taky slysela. Mame si na to dat pozor, neverit. Bude to manipulovano, mame zachovat klid.

   Vymazat
  2. Ano, dnes bylo v tv TV na ZOOM o manipulaci a zastrašování ohledně ufo. Mají tento holograficky projekt a už byl spuštěn před několika lety. Např. r. 2013 UFO ve tvaru diamantů atd...

   Vymazat
 3. Nádhera, nádhera Boží !!..Jen si pořád nemůžu vzpomenout, kdeže jsem to viděla. Takové to křížení se a lámání paprsků..Každopádně , Věkovitý klepe na dveře

  dan.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zaklepe,až nám z toho bude horko, dusno a ouzko. Tak se na to dobře připravme. Co má přijít, to nás nemine !

   Vymazat
 4. Temnáři se snaží dělat všelijaké zdržující překážky a házet klacky pod nohy. Nebude jim to nic platné a půjdou konečně od válu. Trollové a jiní poskoci najednou nebudou mít pro koho pracovat.

  OdpovědětVymazat
 5. Dnes sa podobny svetelny efekt objavil aj v Rusku...

  Halo Effect Creates Appearance of Three Suns Over Russia
  http://sputniknews.com/russia/20150217/1018373066.html#ixzz3S0O0blJz

  Aj tam u nich im veselo rozprasuju vitaminy?

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, žádné urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností, minimálně 1x denně, proto se nedivte, když se váš komentář třeba neobjeví hned.