2. září 2010

Gardasil, Silgard, Cervarix: chraňte proti nim své dcery!

Ve světě se již dosti mluví o nebezpečnosti vakcín proti rakovině děložního čípku. Z celého světa je hlášeno mnoho úmrtí i závažných neurologických poškození. Ovšem že tyto informace se šíří neoficiálně, na alternativních webech, a hlavně samy postižené rodiny se snaží šířit informace na webu a varovat ... Můžete si tam přečíst svědectví, vidět postižené dívky na videu ... Big Pharma vše popírá a snaží se zákeřně šířit vakcinace do rozvojových zemí, vlády to podporují.
V Česku zatím rodiče jásají, že mohou udělat něco pro své děti, neváhají platit horentní sumy ... není divu, při veškeré mediální propagaci. 
I já znám bohužel jednu holčinu, co byla aktivní veselou dívkou. Nechali ji očkovat, a teď je z ní troska, která nemůže ani chodit do školy, stále je nemocná, má křeče a nevím co ještě, občas v nemocnici ... Rodiče si neumějí zdravotní stav dítěte vysvětlit, s vakcínou ho nespojují, ta je přece "zdravá".
Pokud máte rádi své dcery, chraňte je jak můžete před trojicí zločinců Cervarix, Gardasil a Silgard, i když naše média je vychvalují! Přečtěte si podrobnější informace a varování česky zde a zde.

Z posledních zpráv o těchto vakcínách:

Indie zastavila zkoušky vakcíny proti HPV po smrti 6 dívek. 
V USA jich zemřelo 67, vláda nedělá nic.

http://www.prisonplanet.com/india-halts-hpv-vaccine-trial-after-six-girls-die-us-does-nothing-in-response-to-67-deaths-and-counting.html
Ethan A. Huff, Natural News, 2. září 2010
Přel. OrgoNet.

Hrůzy způsobené vakcínou Gardasil vyráběnou společností Merx and Comp., a vakcínou Cervarix od výrobce GlaxoSmithCline (GSK) pokračují  -  v Indii během pokusného očkování nedávno zemřelo na jeho následky šest mladých dívek. Tyto dvě vakcíny proti lidskému papilomaviru (HPV) měly v USA podíl na úmrtí nejméně 67 dívek, avšak u amerických úřadů to nevyvolalo žádnou jinou reakci než tajit to před veřejností.  Ale v Indii 6 úmrtí donutilo vládu, aby okamžitě zastavila pokusy s vakcínami.

„V Indii byly povoleny klinické zkoušky (Fáze III) dvou vakcín proti lidskému papilomaviru (HPV), jmenovitě Gardasilu a Cervarixu, než bude uděleno povolení k dovozu a k prodeji,“ řekl státní ministr pro zdraví a rodinu S. Gandhiselvan ve zprávě pro indický parlament. Avšak z důvodu úmrtí doporučil všem státům, aby okamžitě zastavily vakcinace.

Podle zpráv byly zkoušky naprosto neetické a nezákonné, a nebyly ničím jiným než zneužitím znevýhodněných lidí z rozvojového státu ze strany farmaceutických společností. Protože mnoho žen v industrializovaném světě se dovídá o nebezpečích očkování proti HPV a odmítá je, Big Pharma se obrátila do jiných států a snaží se naočkovat celý svět svými nebezpečnými injekcemi.

Webové stránky TruthAboutGardasil.org věnované odhalování skutečných nebezpečí spojených s očkováním proti HPV také praví, že farmaceutické společnosti provádějí klamnou reklamu v jiných zemích, a jdou dokonce tak daleko, že lživě prohlašují, že tyto vakcíny jsou povinné v USA, Francii a Austrálii.
„Toto považujeme za porušení lidských práv a žádáme USA, aby se ujaly vedoucí role v ochraně základních lidských práv a žádaly projednání v kongresu, řekla Rosemary Mathis z organizace TruthAboutVaccines.org.

Nicméně Systém oznamující  nepříznivé účinky vakcín (VAERS) v USA dosud oznámil 67 úmrtí na očkování proti HPV, a existuje velké množství zpráv o závažných, život ohrožujících vedlejších účincích, ale úřady s tím nic nedělají. Takže je nepravděpodobné, že by USA udělaly cokoli, co by zabránilo prodeji  tohoto jedu  jako léčiva po celém světě.


Související články anglicky:
http://truthaboutgardasil.org/breaking-news-india-halts-hpv-vaccine-program/response-to-hpv-vaccine-travesty-in-india/
http://www.thaindian.com/newsportal/health1/after-deaths-cervical-cancer-vaccine-trials-stopped_100348969.html
http://www.prisonplanet.com/india-rejects-h1n1-shots-after-vaccines-kill-children.html

5 komentářů:

 1. Ať žije středověk! Tehdy moh aspoň člověk svobodně umřít a nikdo ho nějakým očkováním nevotravoval !

  OdpovědětVymazat
 2. FAKTA o GARDASILU ( SILGARDU) A CERVARIXU
  Manažeři z firmy Merck podporovaní ve svém úsilí mnoha lékaři se snaží přesvědčit matky, aby daly své dcery očkovat vakcínou proti lidskému papiloma viru (HPV) nazvanou Gardasil/Silgard. Reklamy na tuto vakcínu se šíří v časopisech i billboardech. Je inzerována jako vakcína, která ochrání dívky ve věku 9-15 let a mladé ženy ve věku 16-26 let před vznikem rakoviny děložního čípku a bradavicemi na pohlavním ústrojí (condylomata accuminata).
  Tetravalentní vakcína Gardasil/Silgard obsahuje neinfekční virové částice čtyř hlavních typů HPV. Typy 16 a 18 jsou označovány za původce 70 % předrakovinových lézí a zhoubných nádorů čípku, typy 6 a 11 jsou označovány za nejčastější původce vzniku kondylomat. V nabídce je rovněž vakcína firmy GlaxoSmithKline Cervarix, které obsahuje pouze dva typy virů HPV – 16 a 18. Protože se jedná prakticky o jediný typ očkování, který nabízí ochranu před rakovinou, vyvolává tato nabídka veliký zájem lékařů i široké veřejnosti, zejména matek dospívajích dívek.
  Preventivní účinnost pro vznik rakoviny děložního čípku je tak omezená na dva typy HPV. Existuje však 120 kmenů HPV, z nichž 99 je neškodných. Oponenti této vakcinace připomínají, že při potlačení účinků některých virů se jiné se stejnými patologickými důsledky stávají agresivnější a že i očkované ženy do tří let onemocněly jinými typy nádorů děložního čípku. Diane M. Harper uvádí, že i kdyby bylo očkováno víc než 90 % všech sexuálně aktivních žen, rakovinou děložního čípku stejně onemocní sedm ze 100 000. Ostatně, v příbalových letácích všech těchto vakcín se uvádí, že očkování nechrání před všemi typy rakoviny děložního čípku ani nechrání všechny očkované. Doba trvání ochrany po očkování není v současné době známá. Všechny klinické studie zkoumaly pouze vznik předrakovinných lézí. Vznik nádorů a jejich klesající počet nikdy nikdo nestudoval, natož aby ho prokázal.

  OdpovědětVymazat
 3. Když mi bylo asi 16 let (nyní je mi 22), vzala mě máma na tohle očkování. Ptala se lékařů, které považovala za dosti fundované a tak nějak lidštější, všichni jí to doporučovali a tvrdili, že tím rozhodně nic nezkazí. Přesnější informace bohužel neměla (ani já) a reklamy bombardující nás ze všech stran a apelující na matky, aby nebyly lhostejné ke svým dcerám nás obelstily. Tehdy jsem neměla o škodlivosti očkování (toho i obecně) vůbec potuchy. Až teď zpětně mi dochází, že to, co následovalo potom nebyla asi jen náhoda. Navštěvovala jsem tehdy první ročník na střední, vůbec jsem nebývala nemocná a závodně jsem běhala. Pamatuju si jak mě začaly postupně častější bolesti na hrudi a špatné dýchání, přičítala jsem to alergii, i když mi žádnou nezjistili (pro jistotu jsem však měla vdechovat super plicní roztahovák). Taky se mi čím dál častěji začly objevovat návaly spojené s bušením srdce. Kolikrát jsem se v noci vzbudila a nemohla dýhat, že jse vystrašená letěla za našima. Jednou jsme volali i záchranku, protože jsem myslela že mi srdce fakt bouchne. Nechápala jsem co se se mnou děje, připadala jse si jako blázen. Že si ty problémy vymýšlím. Ještě několik zdravotních komplikací se k tomu poté přidalo. Když si teď pročítám ty skutečné studie o této vakcíně, můžu být ráda, že jsem měla jen tyto nenápadné vedlejší účinky. Sice mi zkazily má léta na střední a hlavně mé sportovní výkony a pohodu na duši, kterou jsem do té doby měla, ale věřím, že ten humus z těla dostanu jednou úplně. Aspoň na tom pracuju co se dá!! :) Takže farmaceutickým firmám a těm, co z nás mají pokusné králíky gratuluji, že jim to opět vyšlo a rodičům a slečnám radím, nenechte si tento jed aplikovat. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Украинским школьницам колют опасный бесплодием препарат Гардасил из США   In article 93f7ac67e1
   Доза вакцины Гардасил
   © wikipedia.org
   Родители украинских школьников в панике: Штаты завезли на Украину 42 миллиона доз вакцины Гардасил, якобы защищающей от вируса папилломы человека, который вызывает рак шейки матки.
   Вакцина скандально известна уже несколько лет. Ее колют девочкам с 12 лет и женщинам до 50 лет — то есть в широких границах репродуктивного возраста. Между тем, эффективность вакцины не доказана, и более того, среди медиков существуют серьезные опасения, что применение этого препарата часто ведет к бесплодию.

   Кроме того, согласно исследованиям, проведенным в самих США, вакцина не является эффективной защитой от вируса папилломы: нередко она вообще не работает.

   Однако подобные «мелочи» не остановили США от поставок на Украину 42 миллиона доз Гардасила.

   Надо отметить, что безопасность вакцины Гардасил, которую производит фармацевтическая компания GlaxoSmithKline не подтверждена ни одной серьезной медицинской организацией.

   Медицинское действие препарата сомнительно, известны десятки тысяч случаев разных осложнений от обмороков до бесплодия и десятки летальных исходов.

   Ранее группа врачей заявляла, что вакцина разрабатывалась в рамках преступной программы по ограничению населения планеты. Тестировалась данная вакцина исключительно в «странах третьего мира», и до сих пор безопасность вакцины остается «под большим вопросом

   Vymazat
 4. Украинским школьницам колют опасный бесплодием препарат Гардасил из США  In article 93f7ac67e1
  Доза вакцины Гардасил
  © wikipedia.org
  Родители украинских школьников в панике: Штаты завезли на Украину 42 миллиона доз вакцины Гардасил, якобы защищающей от вируса папилломы человека, который вызывает рак шейки матки.
  Вакцина скандально известна уже несколько лет. Ее колют девочкам с 12 лет и женщинам до 50 лет — то есть в широких границах репродуктивного возраста. Между тем, эффективность вакцины не доказана, и более того, среди медиков существуют серьезные опасения, что применение этого препарата часто ведет к бесплодию.

  Кроме того, согласно исследованиям, проведенным в самих США, вакцина не является эффективной защитой от вируса папилломы: нередко она вообще не работает.

  Однако подобные «мелочи» не остановили США от поставок на Украину 42 миллиона доз Гардасила.

  Надо отметить, что безопасность вакцины Гардасил, которую производит фармацевтическая компания GlaxoSmithKline не подтверждена ни одной серьезной медицинской организацией.

  Медицинское действие препарата сомнительно, известны десятки тысяч случаев разных осложнений от обмороков до бесплодия и десятки летальных исходов.

  Ранее группа врачей заявляла, что вакцина разрабатывалась в рамках преступной программы по ограничению населения планеты. Тестировалась данная вакцина исключительно в «странах третьего мира», и до сих пор безопасность вакцины остается «под большим вопросом

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.