21. října 2010

Světlonoš - 3. sdělení

Je tu další sdělení od Světlonoše.
Pro mě příchod Světlonoše znamená velkou poctu. Je to znamení, že i na tomto virtuálním místě se zřejmě vytváří světlo - a už je ho dokonce dostatek k tomu, abychom si zasloužili vedení z nejhlubšího zdroje.
Naslouchejme mu.


Světlonoš - 3. sdělení, 20. 10. 2010

Zvuk. Jak je důležitý pro náš vzestup? Velmi. Všimli jste si, že i vibrace má svůj zvuk? Prociťujte tento zvuk své vibrace, tyto zvuky svých vibrací. Každá světelná vibrace má jinou barvu, jiný zvuk, jiný vzhled, jinak se dá procítit. Pamatujte, jde o příjemné pocity i příjemné zvuky. Nejde o symfonii či extázi. Nejde o nepříjemné zvuky, nedělejme to, co je nám nepříjemné. Jsme u pocitů - co je pro jednotlivce dobré, to chce jeho srdce, to chce jeho intuice, cítí, že je to pozitivní pro něj i pro druhé. Jde o svobodnou vůli - chci  a ráda/d. Cílem je pomoc - to co pomůže vám, pomůže skrze vás i druhým. Tyto světelné vibrace jsou zvučné i svým posláním, inteligencí, naší ochranou, pamětí, budováním naší budoucnosti, proto meditujme a přijímejme co nejvíce světla, abychom pomáhali  - osvětlovali ostatní lidi, pomáhali láskyplným bytostem, pomáhali matce zemi a odevzdávali svou lásku Bohu/Bohyni jako původnímu stvořiteli.

Mám zdůraznit základy meditace. Tak tedy nejprve se vždy máme čistit, ochránit, uzemnit, vycentrovat, nechat projít energii všemi čakrami, i novými, rozšířit své světelné pole a poslat světlo ostatním jednotlivě, plošně i matce Zemi, teprve potom přichází libovolná meditace, prociťování, kódování, tvoření. Každý dle svých sil, což vždy pocítíte. Nehledejte složitost, balíčky máte v sobě, jen je rozbalte.

Používejte s úctou a spolupracujte s křemeny a kameny, každý má svou sílu ochrany, paměti, moci. Ochrání a vyčistí vám prostor, kruh je mocný nejen na zemi, i ve vesmíru  staví chrámy, knihovny v kruhu. Které si vybrat? Řídíte se citem. Dejte si kámen do čisté, čiré sklenice, postavte na nepřímé slunce, nechte nabít dvě hodiny a pijte, hodně pijte, voda je vodič energie. Pro někoho jsou to základní věci, pro někoho věci nové. Neposuzujte ostatní. Když víte, předejte dál, i to je světlo, neskrývejte se, sviťte.

Mějte na paměti, že pro každého příslušníka světla je přirozené měnit skutečnost, protože má tu schopnost. Je moc důležité, co si vizualizujete, co chcete, je to důležité pro nás pro všechny, pro celý vesmír. Multidimenzionální paměť, nahlédněte do ní a podívejte se, jací jste experti v rekonstrukci/budování reality. Následujte, co vám říká vaše srdce. Jděte ochotně za své hranice. Až si začnete sami sebe vážit, budete k sobě přitahovat příležitosti, jež jsou za vašimi představami. Každý, úplně každý má sílu, moc a svobodu otevřít balíček sám v sobě, v kterém je vše, co zná, potřebuje pro svůj růst, pro naplnění své dohody. 

Poznejte sami sebe. Jak? Aktivujte a otevřete své energetické brány a nechte proudit energii i svými novými čakrami. Nechte zapálit své kódy vědomí, všichni jsme jeden soubor energií. Veďte a tvořte myšlenkové formy zcela pozitivní a ony zapálí kódy v ostatních lidech. Pravá spojovací místa jsou nejen posvátná místa, nejen znalost, jak aktivovat zlato, ale spojovací sílou, silovým místem, kde cítíte energii z těchto míst, je i toto místo – místo, kde čtete, nadáváte, divíte se, opomíjíte, - jsou to i stránky Orgonet. 

Je zapotřebí sdílet, hovořit, předávat, snít a hlavně snít. Snít a uvádět v realitu.Nemyslete si, že jen věci, slova, jež se tváří složitě a tvrdě, jsou hodna napodobování, následování, prožívání. Nechte se vést svým srdcem. Energie dramatu, ego již nejsou zapotřebí, nahraďte je v tom okamžiku bílým zářivým světlem lásky a budou se dít krásné věci vám i druhým. Buďte kouzelníky, mágy svého srdce. Udržujte svou energii ve formě harmonické působnosti a tvořivosti, ne ve formě, jež vás omezuje. Vy/my jsme mistři ve své představě dimenzionality, abychom věděli, co příjde, o čem to kolem nás je. Žádejme a chtějme vidět za běžně projevovanou realitu.

Pokud  jsme někdy unaveni, poslouchejme své tělo. Naše těla a životní síly zažívají únavu, někdy bolest při přeměně, očistě, proto poslouchejte své tělo a srdce, odpočiňte si v daný moment pocitu. Je jen na vás, na vaší síle jednotlivce, jaké své hranice máte, jak daleko a ochotně chcete za své hranice jít. Všichni jsme jednotni, sjednoceni, jak nahoře, tak dole. Hodně síly, světla a harmonie nám všem.

5 komentářů:

 1. Veľmi pekné, milé ...moc.... z každučkého slova je cítiť nesmiernu energiu Lásky, povzbudenia, tieto slová sú skutočným balzamom na dušu. Ďakujem moc ... človeku to dáva nádej, silu ísť ďalej....

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné - ďakujem, bo

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherné a inpirativní.
  Díky!

  OdpovědětVymazat
 4. Mne sa zda ze ste velmi ľpivý"pripútaný" na slova.Staci ze su tie slova milo pekne znejuce a uz mate nadej..Zijete v iluzii.
  Tym nehodnotim clanok samozrejme.

  OdpovědětVymazat
 5. Drahy Svetlonos, dakujem Ti.
  Aj Tebe Orgonet, ze si otvoril branu.
  Dakujem sebe, ze zijem vo svetle.
  Dakujem svetlu, ze nam pripomina nasu dohodu.
  Sme tu, aby sme pozdvihli Stvorenie.
  Davam Vam vsetkym svoju radost, citim Vasu radost.
  Kamen na jaskyni je odvaleny.
  Chcem byt pripraveny.
  Divat sa srdcom, nie ocami.
  Oci mozu klamat a slepota zranuje.  Jen z Vas, co zije od ludi.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.