11. října 2010

Jak si udělat kýblbustr

Dopis od Jitky V., (už je mu týden, sorry za zpoždění). Přečtěte si o jejím kýblbustru. O mém se píše tady. Jitka i já máme s nimi dobré zkušenosti, a může to být inspirace pro ty, kteří nechtějí /nemohou manipulovat těžkým cloudbustrem z jednoho kusu. Funguje to výborně, hravý orgonit spolupracuje zřejmě  v jakékoli podobě... (ale pozor na tu vyloženě komerční...) 
Jitka do kýblbustru dává vodu, a já mám zas jeden prosypaný hlínou.

Ahojky,
o víkendu jsem vařila pro 18 lidí (včetně mě) na semináři Přírodní stavitelství, který vedl Petr Skořepa u nás v tančírně. Dopadlo to dobře, nikdo si nestěžoval, snažila jsem se, aby to bylo zdravé i chutné.

Dneska jsem si teprve přečetla Tvůj příspěvek "Cloudbuster pro začátečníky" z 27.3.2009 a nestačila jsem se divit. Ani můj první CB nebyl klasický, ale byl to mini CB s jednou trubkou. To byl ale můj záměr: řekla jsem si tenkrát, že velké CB vyrábět nebudu, jelikož mají moc silné účinky (při instalaci klasického CB na Šumavě jsem zažila velmi silné očistné reakce, které mě až trochu poděsily). Od té doby doporučuju předčištění před instalací CB. Vyrobila jsem jej někdy v srpnu 2009. Tehdy jsem též dost experimentovala s délkou trubky.

Později, někdy na jaře, když se začaly objevovat kruhy kolem českých radarů a následně povodně na Moravě, jsem si řekla, že si zkusím vyrobit improvizovaný CB, kde bych velkou masu orgonitu nahradila vodou s orgonitem. Voda podobně jako pryskyřice přitahuje orgon. Měla jsem doma nějaké nařezané měděné trubky, ty mě inspirovaly. Vložila jsem do nich po oboustranném krystalu křišťálu, uzavřela dole čepičkou a vložila do kýble s vodou a orgonity. Nahoře navlékla šablonu, aby trubky držely pozici a první můj "kýblbuster" byl na světě. Netušila jsem, že někdo na jihu Čech měl podobný úsporný nápad, já jsem ale nenavrtala kýbl, vodu jsem tam měla záměrně. Později jsem zjistila, že když vodu vyměním, vymeju kýbl - na dně a na stěnách se vytvořila jakási tmavá vrstvička - tak výkonnost se okamžitě zvýší, konec konců orgon je živá energie, která má ráda, když si jí člověk všímá. Vždy, když jsem poblíž, v duchu mu děkuju za vydatnou pomoc.

Před týdnem jsem díky objednávce vyrobila svůj první "klasický" CB, uvidíme, jak se osvědčí. V dnešní době je ale díky novým technologiím čím dál těžší čistit oblohu, přeložila jsem o tom jeden příspěvek z německého fóra. Zašlu později.

Velmi by mě potěšilo, kdyby víc lidí mělo podobnou chuť experimentovat, kdyby bylo více CB mini a kýblbusterů!

O novoluní v Panně 7.10. se pravděpodobně ještě více ochladí a mraků bude čím dál tím více.

Navzdory podzimnímu matrixovému počasí bych doporučovala udržet si sluníčko v duši a dobrou náladu, kterou nic nezkazí!

Jitka V.

1 komentář:

  1. Achjo... černá usazenina byla pravděpodobně usazená rozpuštěná měď... schválně, kolik vám z těch trubek zbude za rok...kampak se asi podějou?

    OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.