11. května 2011

Několik postřehů - částice, Matthew, energie

Dobrý den,

Posílám fotografii hned dvou letounů, kterým prostě vadilo oko v oblačnosti. Fotografie je z raních hodin soboty 7.5.2011.

K tomu suchému dešti:

Také nevěřím tomu, že jde o nějaký pyl nebo létající chmýří. Ta dáma z Ameriky měla video se zvukem, kde bylo jasně slyšet dopadající částice. Předpokládám, že toto video zvukovou stopou opatřeno nebylo - proto takové dohady. Škoda, že se autor videa nepokusil nebo se mu třeba nepodařilo odebrat vzorky.

K inerviu s Matthewem:

"Temným se podařilo vyprodukovat civilizace s oslabeným imunitním systémem náchylným k veškerým nemocem, s omezenou délkou života, úplnou ztrátou duchovní jasnosti a vážně omezenou kapacitou mozku. Tato rozsáhlá redukce zdraví, délky života, duchovní bdělosti a inteligence ..."

Tento text mě úplně udeřil do očí a do mého 5% fungujícího mozku. Musí to být alespoň částečně pravda, protože  fakt, že mozek funguje jen na několi málo procent je obecně znám. Oproti tomu jsem nikdy neslyšela o jakékoli jiné části těla, která by při plném zdraví byla takto omezena.

K energii z obnovitelných zdrojů:

Oficiálně je nám předkládáno, že výkupní cena energie z obnovitelných zdrojů je natolik vysoká, že významně ovlivňuje cenu elektřiny na domácím trhu a samozřejně ji nemalou měrou zvyšuje.  Předpokládám, že vědec, inženýr nebo jen chytrý člověk, který sestrojil zařízení jako solární panel nebo malou větrnou elektrárnu, chtěl pouze, aby jednotlivé domácnosti měly takové zařízení k dispozici a mohly ušetřit ze svých rodinných rozpočtů alespoň část výdajů na elektřinu. Bohužel byla tato skvělá zařízení a ušlechtilá myšlenka opět zneužita. Ve spárech byrokracie a  chytráků se stala opakem původně zamýšleného. A my jednotlivci se ani neptáme a nepátráme a opět poslušně platíme.

S přátelským pozdravem

Beata Rösslerová

5 komentářů:

 1. Hm, elektrina a vysoké platby, o tom čosi viem, máme celý dom "elektrický". Ále - videla som jednoduché zariadenie /solarventi/, tiež ma udrelo pritom do päťpercentnej hlavy.
  Ono existuje, a či ho využijú iní je mi "fuk" ak nepôjdu proti ľudom. Stále je možnosť využívať ho pre domácnosť. Bo

  OdpovědětVymazat
 2. Zdravim, byvam na dedine. Chemtrails tu nevidat tak casto ako nad velkomestami, vsimol som si ale jednu, mozno, zasadnu vec. Vzdy vecer a rano (pravdepodobne teda aj v noci) vidim ako prelietaju tieto lietadla a zanechavaju zasebou tu stopu, ale bud tam ostanu potom iba prerusene ciary, ktore sa zvacia a zmiznu, alebo tie ciary vidiet po celej dlzke oblohy, ale po cca 3 az 6 minutach uplne zmiznu. Pri prelete normalneho lietadla miznu tie ciary hned zanim. Vidavam aj ciary ktore sa drzia aj viac ako hodinu, ale minimalne. Takze ma napadla vec, preco sa to hned rozplinie, v mojej dedine urcite nikto neoctuje :) Malo by sa to tam drzat a teda mozno ten ocot nefunguje tak, ako si myslite, ale maju vtom nieco preco sa to rozplinie a teda si myslite ze uz vobec nepraskuju a mate cistu oblohu ako ja. Moj nazor...:)

  OdpovědětVymazat
 3. Nevím, zda je to technologií směsi, kterou vypouštějí do ovzduší z těch letadel, nebo zda to může být iniciativou jednotlivců či polotajných skupin občanů, kteří již mají prostředky, jak jim ty chemické mraky a čmouhy rozhánět. Na netu pozoruji určité stopy, vedoucí k těmto lidem, kteří chemtrailsákům maří jejich činnost. Je možná otázkou času, kdy na ně přisluhovači NWO (viz vláda ČR - hned po UssA druhý největší přítel Izraele na světě !!! Proto se tu děje to, co se tu děje !!! Na to nesmíme zapomínat !!!) začnou pomocí represivních složek pořádat hony. Myslím, že černoprdelník ScwanSchwanTrautenberk by byl mezi prvními.

  OdpovědětVymazat
 4. To je tím, že ve tvém Matrixu si ty chemtrails nepřeješ.

  Ti co je nahánějí a věří v ně, tak je také mají. Ti co se podívají na oblohu a přejí si čisto, mají čisto.

  ;)

  OdpovědětVymazat
 5. otázka:u zvířat taky funguje mozek omezeně?

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.