2. března 2009

Orgonise Africa 2


Dokončení článku
George Ritschla:
Modrá pro Afriku

(Překlad Orgonet)

(Místo všech postupných map dávám pouze jednu velkou, kterou lze kliknutím zvětšít, a na které vše taky uvidíte. Je z července 2008. Pozn. Orgonet)


Ve druhé polovině roku 2005 jsme podnikli výlet do Mozambiku (http://www.orgoniseafrica.com/mozambique1.html) a svůj první "lodní orgonitový útok" - nalodili jsme se na zábavnou plavbu se spoustou většinou opilých lidí a jeli z Durbanu na ostrov Bazaruto v Mozambiku a zpět. Při cestě jsme zanechali ve vodě 300 orgonitových dárků. (To byl počátek našeho projektu "orgonového náhrdelníku" kolem Jižní Afriky, který je nyní rozšířen na délku více než 4000 km ogiftovaných pobřežních vod.
Plánovaný okružní výlet přes Zimbabwe, Mozambik, Malawi, Tanzánii, Kenyu, Ugandu, Burundi a Rwandu skončil naším dočasným uvězněním v Zimbabwe, čímž se cesta poněkud zkrátila. Ale v Malawi jsme se setkali s úžasným dr. Chipangulou, prezidentem Mezinárodního výboru tradičních léčitelů v Malavi, kterému jsme svěřili většinu svého orgonitu a on jej řádně rozdal po celém Malawi, čímž ukončil další umělé sucho hojným deštěm. (www.orgoniseafrica.com/prisoners.html)

Krátká cesta na Zanzibar v prosinci 2006 nám umožnila obdarovat tento ostrov, kde bylo právě nalezeno 400 mrtvých delfínů, pravděpodobně jako výsledek aktivit amerického námořnictva. Též jsme navázali kontakt s naší přítelkyní žijící v Keni, Judy Lubulwa, a mohli jsme provést důkladné obdarování vod v kanálu mezi Dar-Es-Salaam a Zanzibarem. http://www.orgoniseafrica.com/spiceisland.html

V první polovině roku 2007 jsme dokončili poslední opravdu veliké neobdarované místo v Jižní Africe obdarováním Karoo, což je rozsáhlá, téměř neobydlená polopoušť v centrální a jihozápadní části země. (http://www.orgoniseafrica.com/vastinterior.html) Náš plán na pokračování ve vodním orgonovém náhrdelníku - obdarování pobřežních vod ze zábavní lodi - byl neustále mařen podivnými náhodami. Jedna zábavní lodní společnost, kde jsme si již zakoupili plavbu, přestala fungovat. Nákladní loď namibských přátel, kteří nám nabídli plavbu z Kapského Města do Walvis Bay, se za divných okolností potopila. Situace se změnila teprve pořízením vlastního člunu pro plavbu po Zambezi v květnu 2007. Koncem roku 2006 a začátkem 2007 vystrčila obluda umělého sucha opět svou ošklivou hlavu v Zimbabwe a Zambii, a obě tyto země leží na březích velké řeky Zambezi, která teče z Angolských a Zambijských výšin do Indického oceánu v Mozambiku, je to jeden z největších toků v Africe. Sensibilové na ethericwarriors, zejména Carol, identifikovali jezero Kariba jako kritické místo, které je třeba obdarovat, aby byl znovu uvolněn déšť.

Je zajímavé, že Credo Mutwa psal hodně od jezeru Kariba ve své knize "Indaba my children" a označil je jako nejsvětější místo v Africe, které bylo znesvěceno přehrazením řeky a odstraněním duchovního strážce tohoto místa v padesátých letech tehdejší "rhodéskou" koloniální vládou. (http://www.orgoniseafrica.com/zambesi.html)

Člun, který jsem si koupil na výlet po Zambezi, když jsem neměl ještě o plavbě ani ponětí, se musel podrobit závažným vylepšením, než jsem se s ním mohl pustit na moře, a tožéž platilo o mých mořeplaveckých schopnostech. Musel jsem se učit na zkoušky, abych dostal kapitánskou licenci, což zahrnovalo i dosti dobrodružnou plavební výuku ve vysokém příboji Indického oceánu.
Po tom všem jsme začali obdarovávat pobřeží Západního mysu v několika cestách během listopadu a prosince 2007 a ledna a března 2008. Výsledkem toho bylo, že celé pobřeží od Kapského Města k East London je obdarováno. Je to pruh dlouhá asi 1200 km. (http://www.orgoniseafrica.com/Allthatwater3.html)
Koncem ledna jsme se mohli vydat na další plavbu, tentokrát na lodi Royal Mail RMS St. Helena z Kapského Města do Walvis Bay. (http://www.orgoniseafrica.com/cruisade2.html)

Nyní byl bez orgonitu už jen malý pruh mezi East London a Port Edwards, a ten byl nedávno, v prosinci 2008, dokončen při další plavbě z Kapského Města do Durbanu.

V červenci jsme se vydali nahoru do Středního Mozambiku a Malawi obdarovat velké jezero Malawi v jižní částí zlomu v Údolí velké soutěsky, který se táhne odtud až do Libanonu a je pokládán za energetickou páteř Afriky, jak říkají ti, kteří se zabývají zemskými energetickými body.

Výsledky:

Hojný déšť, v kraji zbývá jen velmi málo suchých míst. Významné negativní scénáře se nemohly rozvinout. Žádné masívní sucho ani 10 milionů obětí hladomoru. Samozřejmě program NWO (Nový světový pořádek) ještě pokračuje, ale cítíme, že zaostává za plánem.
Největší úspěch: Prakticky zde již není chemtrailsová aktivita, kromě několika málo sporadických pokusů zabílit naši oblohu na velmi omezených místech.
Už jsme také po několik let neviděli na obloze všude rozšířené HAARPové vzory rybích kostí.
Obloha se jeví živá a plná energie nejméně po 80% času.

Příští expedice

Další velký výlet je plánován na duben, kdy pojedeme po řece Zambezi odshora až dolů a spojíme silný pruh pozitivního orgonu s naším obdarovaným oceánem tak, že vyplníme mezeru mezi deltou Zambezi a ostrovem Bazaruto na moři. Můj věrný malý člun musel udělat místo mírně většímu se dvěma motory kvůli bezpečnosti, protože občas budeme na cestách velmi daleko od civilizace. Vodní cesty, které chceme obdarovat, měří así 1200 km a spolu s cestami po silnici ujedeme asi 5000 km.

Tuto akci můžete podpořit tím, že pojedete s námi a přispějete na náklady (ještě jsou dvě volná místa, kontaktujte mě na georg@orgoniseafrica.com) (Pozn. překladatele: nevím, zda to ještě platí, článek vyšel už v lednu), nebo můžete poslat dar (http://orgoniseafrica.com/shop/inde...ex&cPath=14), anebo prodávejte náš orgonit a zappery (www.orgoniseafrica.com/shop).

Podpoříte-li náš obchod, podpoříte i naše giftovací aktivity.

Georg

1 komentář:

  1. jooo.. ale Vetci prece pisou ze to je NECEKANE :-))
    a VETCI maji dycky pravdu :-)

    http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/313063-pod-vyprahlou-zemi-v-keni-necekane-objevili-miliardy-kubiku-vody.html

    http://www.ethericwarriors.com/

    OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.