13. prosince 2010

Chemtrails? Zatloukat a zatloukat.

Pan Kopecký chtěl po odborníkovi vysvětlení chemtrails. Ale asi se jiná odpověď než zatloukání nedala čekat. 
Rosalind Petersonová praví ve svém videu, že aby se s ní někdo bavil o chemtrails, musí používat termín "přetrvávající contrails". Na to "odborníci" musejí slyšet, sami si ten pojem vytvořili. A pak už stačí jen dokázat, že jsou vytvářeny záměrně (:-))), a zeptat se PROČ? KDO? CO? Jak prosté ...

http://free-energy.xf.cz/exotic-weapons/dopis.htm

Věc: chemtrails (geoinženýring)

Kopie: Adam Bartoš (První zprávy), Milan Knob (záhadolog, Chotěboř), Kateřina Amiourová (o.s. Bioranger), OrgoNet, Jiří Wojnar (WM Magazin)

Vážený pane Šafaříku,

přečetl jsem si na stránkách Klubu psychotroniky a UFO několik kritických článků o tzv. konspiračních webech. Mezi kritizovanými tématy jsou i tzv. chemtrails. Nechci se těchto webů zastávat, protože Vaše kritika je částečně oprávněná, ale pokud jde o chemtrails, jsem připraven s Vámi polemizovat. Přeložil jsem několik článků na téma chemtrails, které mě přesvědčily, že toto téma nelze tak snadno smést ze stolu. Jsem pamětník dob, kdy bílé stopy za letadly mizely dost rychle, řádově  během jednotek až desítek sekund (podle povětrnostních podmínek) a nikdy se nestalo, aby na obloze zůstávaly celé hodiny a dokonce vytvářely oblačnost. Rozhodně před rokem 2000 tad y žádné chemtrails nebyly a nevím o tom, že by se za několik let úplně změnila technologie tryskových motorů. Nevím, jak je tomu u Vás, ale mě paměť slouží dosud dobře. Mé překlady článků (+ jeden vlastní) jsou na stránkách Orgonet, FreeGlobe a mém webu, který je věnován disidentům vědy a techniky. Odkazy na články najdete níže:

http://free-energy.xf.cz/exotic-weapons/contrails.pdf
http://free-energy.xf.cz/ekologie/smoking_gun.pdf
http://free-energy.xf.cz/exotic-weapons/wayne.pdf
http://free-energy.xf.cz/exotic-weapons/aluminium.pdf

Tyto a další články najdete také na serveru FreeGlobe v sekci KLIMA:

http://www.freeglobe.cz/default.aspx?CatId=7

Vyberte si jeden nebo více článků, které jsem přeložil nebo napsal a můžete vesele kritizovat a odhalovat bludy. Klidně si k tomu pozvěte věhlasné vědce, Sisyfy, klimatology, meteorology a já nevím, koho ještě a vysvětlete mi, proč ty bílé čáry za letadly dříve mizely a najednou potvory zůstávají na místě a dokonce vytvářejí oblačnost. Dále bych rád věděl, odkud se vzal zvýšený obsah hliníku, baria a dalších kovů v půdě, vodě a ve srážkách, např. v severní Kalifornii u hory Mt. Shasta. Nemusíme však chodit tak daleko, stačí Krušné hory (viz 4.článek na mém webu).
Byl bych rád, kdyby se tyto nejasnosti jednou pro vždy vysvětlily. Obrázků a videí s podivnými čarami na obloze jsou na internetu miliony a nikdo zatím pořádně nevysvětlil, kde se najednou vzaly a co to znamená pro naše zdraví a pro ekosystémy Země. Jestli umíte anglicky, podívejte se na video What in The World Are They Spraying? Pokud neumíte, najděte si někoho, kdo Vám to přeloží. Informace zde uvedené rozhodně stojí za to vidět a slyšet. Najdete ho zde: http://vimeo.com/16219493

Těším se na Vaši odpověď. Všeobecně kritizovat je snadné, nyní ukažte, v čem se autoři těchto článků mýlí a konkrétně v čem matou veřejnost.

S pozdravem

Ing. Ladislav Kopecký

Odpověď:

Vážený pane Kopecký,

také já znám Vaše články a tak se nehodlám pouštět do zbytečné a neplodné polemiky.
Pokud jste se až dosud nepoučil z argumentů odborníků, meteorologů, leteckých techniků a nebo jste nenašel vysvětlení tohoto jevu ve svém mozku, já Vám neřeknu nic jiného, než co je všeobecně známo.
Svůj čas hodlám věnovat užitečnějším věcem, než vyvracet někomu stále opakované pitomosti.

S pozdravem

L. Šafařík

Moje reakce na reakci:

Vážený pane Šafaříku,

děkuji Vám za rychlou a stručnou odpověď. To, že nemáte věcné argumenty a jen budete mlžit, jsem čekal. Svůj dopis uveřejním na svém webu a pod něj připojím Vaši odpověď, aby si čtenáři mohli sami udělat úsudek, čí argumenty jsou pádnější a na čí straně je pravda.

S pozdravem

Ladislav Kopecký

13 komentářů:

 1. Napadá mne parafráze na výrok pana Wericha. Nejhorší není srážka s volem, ale s panem Šafaříkem. :-))

  OdpovědětVymazat
 2. z jednoho zdroje se usoudilo.že pan Šafařík je fízl z BIS.

  OdpovědětVymazat
 3. Mne napadá, že horší než srážka s volem, je srážka s Nibiru, a mj. když soudím podle zdroje uvedu jej... a neplácám od boku

  OdpovědětVymazat
 4. mne zas to skorej pripomina STB ty tiez s kazdeho robili vola

  OdpovědětVymazat
 5. z jednoho zdroje se usoudilo.že pan Šafařík je fízl z BIS

  a začínal u Stb,takovádle svině se do nebe nedostane,
  nikdy!

  OdpovědětVymazat
 6. Sice to pod tento článek nepatří: Webkamery ČHMÚ ,13.12.2010, 12.25 až 13.40 hod.Plzeň - Mikulka, otočná kamera. Ta skvrna na slunci je vada kamery?

  OdpovědětVymazat
 7. Takže zatím zbývá pouze si PŘÁT probuzení pana Šafaříka a jemu podobných. A uvědomění si pod čí peřinkou tak sladce zatím spinkají.

  OdpovědětVymazat
 8. Toľko "odbornej" arogancie od odborníka !

  OdpovědětVymazat
 9. Pan Šafařík je jen produkt této společnosti-systému, obyčejný hlupák které potkáváme denně.
  Určitě to znáte, sednete si s kamarády a začnete hovor o chemtrails, nebo 9.11.2001, zdravotnictví, aspartamu atd... a oni vám řeknou že jste magor a tím to pro ně končí. Přestávají se s vámi bavit, nečtou, jen čumí na bednu jak jsou zvyklí odmalička a tupě věří. Pro jejich myšlení to prostě není skousnutelné. KAm se kouknete, tam je mraky Šafaříků...

  OdpovědětVymazat
 10. Ten jeden zdroj by mě zajímal co je zač a kde přišel k tak důvěrné informaci podléhající nejpřísnějšímu utajení s vysokou informační marží. Dnes asi ten žvanil z jednoho zdroje jezdí v luxusní limuzíně po kanárech. Nebo ne?

  OdpovědětVymazat
 11. Pan Šafařík má aspoň rozum, naopak nepochopím jak může někdo s titulem Ing. věřit takovým blbostem a tvrdit takové zhovadilosti jako má pan Kopecký ve svých článcích. Mj.contraily za letadly zůstávali na nebi celé hodiny už i za druhé světové války ale i poté a je tomu tak dodnes pokaždé, když je větší vlhkost v dané hladině atmosféry. I proto jsou často vidět jako sítě v oblasti kolem atmosférických front, argumantace tím, že to souvisí jen s teplotou je dost slabá, stejně jako tvrzení, že vypaření přirozeneé stopy trvá jen max. desítky vteřin.

  OdpovědětVymazat
 12. Anonymní z 10.40, vystihl jste to přesně. Já těm zabedněným teď budu říkat šafaříci.

  OdpovědětVymazat
 13. Hi there, Great info. Does anyone like http://www.noticiasysalud.com/?
  I know where to get it cheap.
  My web site - raspberry ketones

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.