27. dubna 2013

Troposférický ozón čili fotochemický smog z chemtrails

"Letní" počasí několika minulých dnů je samozřejmě také ovlivněno úpravami počasí a klimatu, během nichž klimateroristé nepřestávají zásobovat atmosféru koktejlem nanočástic, takže z čista jasna nám tu v tzv. čistých oblastech vzniká "přízemní ozón" dráždící dýchací cesty a působící další zdravotní obtíže. 
Lidi mají radost, že je konečně hezky (možná trochu moc horko - v ČB včera i předtím 30°C ve stínu), těší se z procházek a zahrádek, a ouvej, děti se rozkašlou. 
Podle doporučení by prý děti v tomto počasí neměly vůbec vycházet, až po 18. hodině. I mě to dráždí ke kašli ... svádím to na pyly, ale nebudou to pyly...

Od Radka, díky!
26.4.2013
Fotochemický smog v Plzeňském kraji: Přízemní ozón ohrožuje hlavně zdraví dětí a chronicky nemocných
Tisková zpráva Centra pro životní prostředí a zdraví


Vzhledem k vysokým koncentracím tzv. přízemního neboli troposférického ozónu vyhlásil dnes Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) smogovou situaci pro Plzeňský kraj. Ozón je indikátorem tzv. letního neboli fotochemického smogu, ke kterému dochází za suchého a slunečné počasí v důsledku znečišťováním ovzduší oxidy dusíku a těkavými organickými látkami. Fotochemický smog tvoří směs ozónu, oxidů dusíku a dalších reaktivních s ložek a patří spolu s prachem k nejzávažnějším problémům znečištění ovzduší v Evropě. V důsledku znečištění ovzduší ozónem předčasně každý rok umírá v Evropě na 20 tisíc lidí a přízemní ozón také vážně poškozuje lesní i zemědělské porosty.


 "Koncentrace ozónu naměřené na některých měřících stanicích zejména v Jihočeském a Plzeňském kraji mohou představovat zdravotní riziko zejména pro děti, starší lidi a nemocné s dýchacími poruchami, např. astmatiky. Ozón může již po několika hodinách působení dráždit dýchací cesty, působit dýchací potíže a poškozovat plíce. Lidé mohou pozorovat překrvení nosní sliznice, dušnost, tlak za hrudní kostí, kašel, dráždění očí, bolesti hlavy, únavu či nespavost. Měli by proto sledovat vývoj koncentrace ozónu ve svém okolí a upravit podle možností své aktivity," uvedl MUDr. Miroslav Šuta, odborný konzultant v oblasti zdravotních a ekologických rizik z Centra pro životní prostředí a zdraví.


###pozn. přečti si, co jsem dal do uvozovek, je to o oblastech považovaných za tzv. zdravé pro bydlení###

"Nejvyšší koncentrace ozónu obvykle nebývají přímo v městských centrech nebo průmyslových zónách, kde se převážně uvolňují znečišťující látky nutné pro vznik ozónu. Velký nadbytek oxidů dusíku zde totiž může tvorbu ozónu potlačovat. Přízemí ozón se může ve vysokých koncentracích často vyskytovat v předměstských nebo ve venkovských oblastech a může být přenášen větrem na vzdálenost až stovek kilometrů."

"Pro ochranu zdraví bych doporučil omezení fyzicky náročných pracovních aktivit nebo sportů, případně jejich přesunutí na brzké ráno či pozdní večer. Množství ozónu v ovzduší se totiž během dne rychle mění v závislosti na intenzitě ultrafialového záření. Děti a starší nebo nemocní lidé mohou také snížit své vystavení ozónu tím, že odpolední hodiny s nejvyššími koncentracemi ozónu přečkají v interiéru, kde bývají podle dostupných výzkumů koncentrace ozónu až o polovinu nižší v porovnání s venkovním ovzduším", uvedl MUDr. Šuta.

### to jsou ty jejich jejich nanosračky, jedny na sluneční clonu a druhý na doplnění ozónu, kerý ty první žerou---
čus r.m.

Zdroj: http://www.blisty.cz/art/68281.html

Orgonet: O smogu v Jihočeském kraji: 

http://zpravy.idnes.cz/pozor-na-troposfericky-ozon-dg8-/domaci.aspx?c=A130425_140255_budejovice-zpravy_khr


Trocha teorie - ozonové a UV zpravodajství.
http://www.msscr10.cz/clanky/pocasi/ozonove-a-uv-zpravodajstvi.html21 komentářů:

 1. Odporúčam pozrieť video PROČ SE DEJI ZLÉ VECI - Eckahrt Tolle /GOSCHA TV/

  OdpovědětVymazat
 2. To je humus, clovek sedi doma od podzimu do jara kvuli inverzim a zbytek roku bude zakaz vychazeni kvuli prizemnimu ozonu.
  Jinak ty priznaky plati, vcera bolest hlavy, paleni oci jake jsem nezazil, je mi 30 a vklidu jsem mel na meraku tlaku 88 tepu za minutu, tlak na prsni kosti, strasna unava a do 3h do rana jsem nemohl usnout.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Keď hovoríte o prsnej kosti, tak ja odtiaľ dostávam pnutie, akoby pálenie a to postupuje cez paže, niekedy do záhlavia, tlak aj keď beriem druhý týždeň Gopten /lebo tak usúdili, že musím/ skáče ako bungejumping, budí ma to i v noci... už beriem zľahka i tabletky na
   ukľudnenie. Je fakt, že ma straší každá blbosť, a sny mám zas o nestihnutí čohosi /vlaku,lietadla/ a že som sama, sama bez pomoci okolia. Taká sranda sen : záver bol, že som sa vydala na vlastnú päsť objavovať isté mesto, miesto, a zle som videla. Bolo mi to čudné, potom som siahla do oka vybrala šošovku, a videla som ostro, potom druhú. Usúdila som pri prebudení, že sama musím sundat závoj, čo mi zakrýva pravdivý pohľad na seba, svet. Pokúšam sa. Hi

   Vymazat
  2. Takže se nemýlím, když tu na jihu Čech cítívám ozón. A známí se mi smějí, kde že by se tu vzal ozón. To spíš jsem si prý dal jointa, a mám z toho čichové dozvuky. Prdičky starý babičky !

   Vymazat
 3. Môže proti tomu pomocť ocot, alebo CB?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ocet ani CB nemohou pomoct, když je jasné nebe.

   Vymazat
 4. hmmm... mě několik dní štípají oči a dneska si čočky asi vyndám už teď. strašně mě svrbí oči a asi to taky svádím na pyly. že by tohle?

  OdpovědětVymazat
 5. Proti tomu svinstvu asi nepomůže naprosto nic,taková je úkázková likvidace všeho živého na planetě,pak se strašně diví, že ptactvo padá -z nebe-,ryby plavou po hladině,půda zlikvidovaná.Možná by nepomohla ani žádná petice,žádné žaloby,jim to je naprosto jedno.Mě už je z toho špatně,hlavně bezmocnost.Na levé oko přestávám vidět,večer uléhám s normálním tlakem a po noční invazi sprejařů mám málem tlakoměr nadoraz.
  Můj pes absolutně odmítá delší procházky a pozoruji, žeby byl nejraději už z -čistého prostředí-doma.Asi čistého a zdravého vzduchu se nedočkáme.

  OdpovědětVymazat
 6. Nevím jestli zde dostanu odpověď na svou otázku, ale je zásadní. Chemtrails jsou možné, ale co mi hlava nebere, jak se proti jejich účinkům chrání oni mocní, kteří sprejují?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni mají na detoxikaci těla celé týmy lékařů a dalších odborníků placených z daní daňových poplatníků. Takže co by řešili za problém ?

   Vymazat
 7. Milý Orgonet, ak uznáš za vhodné publikovať tento komentár budem veľmi rada. Vypísala som ho z viacerých videi Kavassilasa. Hľadám odpoveď na viac otázok a ver, že všetko so všetkým dáva zmysel. Aj tvoj blog je fantastický už len tým, že hľadajúci, ak dobre porozmýšľa dozvie sa veľa informácii.

  Spracované z videi George Kavassilas

  Ako je možné, že niektoré z týchto bytosti ktoré tvoria, že sú benevolentné, odcudzujú
  ľudí. Nie je to narušenie slobodnej vôle.

  Pred tým ako to vysvetlím, poviem, že existuje Vyššia súčasť nás samotných, ktorá
  zorchestrovala tento život, ktorý tu teraz máme. Keď o tom pouvažujeme nad tým
  konceptom, tak ty ako Juraj, Marika a t.d., v skutočnosti nemáme slobodnú vôľu. Naše
  ega pokračujú v tom, že si nárokujú slobodnú vôľu mať. Ale ja som nezorchestroval
  tento život, ktorý tu teraz mám. Vyššia časť zo mňa to spravila a ty si súčasťou zo
  mňa, ktorá to tu žije a zažíva.

  To bolo zosnované oveľa Vyšším aspektom mňa samotnej. Akonahle si to uvedomíte
  a uvolnite a dovolíme prepustiť tento život a to čo sme spravili ako Marika,
  a takto, že som sa vzdala Vyššieho Ja. Aspekt zo mňa, ktorý si vybral, aby sem prišiel.
  A vytvoril tento život a všetky skúsenosti, tak aby dosiahol istý výsledok.
  To je spôsob ako sa stanete slobodným. Najprv osloboď sám seba samého vo vnútri
  seba samého. Nemôže nikto milovať pokiaľ nevie milovať seba samého.
  Dovoľ odisť tým, ktorý kontrolujú život okolo seba a tvoj. A nechaj sa unášať riekou
  života. Sadni si a uvažuj.

  KTO SME

  Sme stelesnením bytosti, ktoré predstavujú fragmet Vesmíru.
  Sme bytosti, ktoré sú na ceste uskutočňovania sa. Sú energie v tomto Vesmíre, ktoré
  sa snažia tak dobre ako vedia, aby nám zabránili sa tým stať.
  Z oveľa vyššieho stupňa Podvedomia sa toto všetko odohráva v dokonalom Božskom poriadku.
  Pretože v skutočnosti sme s nimi uzavreli kontakt, aby nám to spravili.
  Je to o porozumení z multidimenzionalnej perspektívy. My máme vyšší aspekt nás
  samotných.
  Tento život, ktorý tu teraz máme zjavne nebol zorganizovaný Marikou, pretože Marika, je osobnosťou tohto vinkarnovaného životného obdobia.
  Čiže ktorá časť zo mňa uskutočnila rozhodnutie na prvom mieste, aby sem prišla?
  Existuje časť za konceptom inkarnovania. A je to súčasť nás, ktorá uskutočnila
  rozhodnutie sa inkarnovať na túto Zem.
  Keď sa znovupripojime k tomuto aspektu seba samého, potom si uvedomíme, že kto
  je skladateľ, hudobník a dirigent týchto životov a všetkých skúsenosti, ktoré tu máme.
  A keď sa začnete k tomuto znovupripojovať už viac nehraté hru o previnení.
  Odstranite sa od konceptu obeti. Začnete preberať zodpovednosť za svoj život.
  V skutotočnosti začnete byť vďačný za každú skúsenosť, ktorú zažívate.
  A pochopíte, že všetky tieto sily negativity a temnosti nám v skutočnosti súžia. Bez
  týchto vyziev, by sme neboli čim sme. Je to dualistická realita. Ak začnete chápať
  všetku tu negativitu okolo vás a potom chápete účel roly života. Potom sa všetko mení.
  Tieto energie už viac nemajú nad Vami kontrolu a moc.
  SME NEKONEČNÝ


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O té svobodné vůli jsem někde četl před lety článek, že nějací italští výzkumníci zkoumali svobodnou vůli člověka. Zvláště je zajímalo, jak a odkud přicházejí impulsy k vědomému rozhodnutí pro to či ono. S překvapením zjistili, že se tento proces neodehrává v mozku, ale MIMO něj. Na přístrojích zaznamenali impulsy vně člověka, které přicházely v milisekundách do jeho hlavy, na základě nichž se aktivovala určitá část mozku, odkud vznikl impuls k vědomé reakci, rozhodnutí apod. Nabyli dojmu, že existuje něco jako nějaké řídící neviditelné energetické centrum, odkud přicházejí impulsy (podněty, příkazy apod.), na záklkadě nichž člověk jedná a rozhoduje se. Navnímané informace 5ti smysly pak zase odcházejí z člověka nevědomými impulsy kamsi zpět do do tohoto řídícího centra. Celé to zřejmě funguje tak, že člověk neustále předává navnímané informace, data, zkušenosti apod. do nějakého řídícího univerzálního centra vesmíru, kde se vše třídí a vyhodnucuje, a zpět se vysílají něco jako výkonné impulsy, jako odpověď na ten předaný sběr dat, informací, zážitků, zkušeností apod. Tím hodlám říci, že vlastně vědomou svobodnou vůli nemáme, aniž si to uvědomujeme. Ty příchozí vnější impulsy naše vědomí bere za své vlastní, a také s k nim tak chováme a je tak chápeme, i když to bude zřejmě podle skutečnosti mylné !

   Vymazat
 8. Potvrdzujem, od nedele 21.4. som mal pocit navratu alergie (mal som ju intenzivnu hlavne v mladosti, posledne 4 roky len slabe priznaky) a v pondelok zacalo prave peklo - cely den bez prestavky palenie a svrbenie oci, nonstop tecuci nos, zachvaty kychania. Co bolo horsie a doteraz som to pri alergii nemal - vzdy navecer a v noci mi stupla teplota, ziadna horucka, ale nikdy som alergiu nemal s teplotou - vzdy len sopel a kychanie + este silna tupa bolest hlavy, ale to pripisujem plnym dutinam.

  OdpovědětVymazat
 9. + v piatok pred minulym vikendom bolo sice celkom pekne pocasie, ale navecer vlhko a vzduch bol mierne "zahmleny", ten pach, ktory som citil na balkone nezabudnem dodnes, stiplavy chemicky... Chemo's asi postupili do dalsieho levelu...

  OdpovědětVymazat
 10. Nástup nového světového řádu nezastavíte. Lidstvo se musí zmenšit, 7 mld lidí je pro planetu Zemi neskutečné PEKLO, tahle planeta může existovat v lásce a v harmonii jedině tehdy, pokud se lidstvo zmenší na optimálních 500 milionů až 1,4 mld

  To, že došlo k přelidnění planety je způsobeno špatnou duchovní kalibrací. A tohle se musí napravit. OVšem nikdo v reálu neumírá, jsme nesmtelné duše a tak pokud zemřeme fyzicky přemístíme se do jiného sektoru ve vesmíru.

  Ale planeta Země je kalibrovaná na až 2 mld lidí, čím víc lidí, tím víc destruktivních energií pro tuto planetu. Harmonii nastolíme jedině tehdy, pokud lidé

  a) se duchovně od základu změní - což díky duchovní zaostalosti oproti jiným planetám nepůjde
  b) odejdou z této planety následkem smrti ( což si někteří právem zaslouží, protože svýma myšlenkama zamořují morfogenetické pole )
  c) emigrací z této planety ( to taky nepůjde, lidský genom není nastaven pro přežití ve vesmíru bez kyslíku )

  Ani já z toho nejsem nadšený, ale světový řád musí fungovat aby tato planeta Země přežila ve vesmíru. K.Hanyl

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pindy, 10 mld. utáhne. Jen se musí změnit způsob distribuce bohatství = odčerpávat ve prospěch několika méně nadhodnoty, aby masy národů nemusely používat ohniště. Čím vyšší životní úrovně společnosti dosáhnou, tím méně stimulů k množení mají. Podívejte na Evropu.
   S absencí sociálního systému je jen jediná záruka jak ve vyšším věku nezemřít v bídě hlady - mít dostatečně vysoký počet dětí.
   Stačí nakopat neoliberální kapitalisty pořádně do řiti a půjde to.
   r.m.

   Vymazat
  2. To není pravda ! Uzavřené umělé Biosféry lze vybudovat na každé pevné planetě nebo měsíci, i kdyby tam atmosféra pro pozemský život nebyla. Jen se to před lidmi dosud úporně tají !

   Vymazat
  3. Některé studie uvádějí, že Země uživí až 50 miliard lidí, ale muselo by se to všechno důkladně řídit a rozdělovat. Pak by něco jako světový dohled nad přerozdělováním zdrojů a produktů byl bezpodmínečně nutný (ne ovšem ve stylu fašistického totalitního nwo !)stejně, jako vesmírný průzkum zdrojů mimo planetu Zemi. Extrémní zvýšení jakékoli civilizace na jejich mateřské planetě zákonitě vede ke kolonizaci okolních obyvatelných nebo zdrojových těles, čímž se z nás mohou stát potencionální vesmírní predátoři ! A to si zřejmě entity okolo nás dobře uvědomují, z čehož mají oprávněné obavy, jak se to s námi bude vyvíjet dále !

   Vymazat
 11. Priznaky ty same, ale nevenujeme prilis moc pozornosti telu a jeho dimenzi? Jsme preci vedomi vazane na telo a tak si pomozme- prodychavejme slunecni pranou bolestiva mista na tele, pijme vodu a jezme syrovou zeleninu plnou prany. Vytahneme se z tela a odlisujme "jeho bolistky" od nas samych. Obratme se o pomoc k tomu co nas presahuje a jenasim stvoritelem jsme jeho detmi, ktere ma rad. nevenujme pozornost tomu co nici telo a jeho svet.Vstupme do jine dimenze!

  OdpovědětVymazat
 12. Naopak: věnujme tomu pozornost, jinak se nic nezmění!!!!! A uvědomte si také, že všechny dimenze jsou tady a teď zde na Zemi kolem nás. Člověk je multidimenzionální bytost a fyzická rovina je jeho důležitou součástí.Žít a uvědomovat si máme všechny dimenze, které jsme schopni podle úrovně svého vývoje a ne, že si níčeho kolem nebudeme všímat. To by bylo naprosto chybné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak by řekla Teal : Dává to smysl ? a já říkám : dává :-)))

   Vymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.