13. června 2013

Kontaktérky z Telče mají novou reportáž na ČT1

Známé kontaktérky Ilona a Ivana Podhrázské z Telče natočily novou reportáž o svých kontaktech s nepozemšťanem EBE, která byla vysílána na ČT1 3. 6. 2013. Že by média pomalu začínala přijímat fakt, že nejsme sami?


Posílám odkaz na video Youtube,  10 minut.  DVD jsem si nahrála na rekordéru, Je to jen naše reportáž. Vlastnoručně jsem k tomu vytvořila titulky. Dalo mi to docela dost práce, také jsem titulkovala poprvé, tak snad se to povedlo... Nemám s tím zkušenosti. Tak tedy posílám!  Měj  se hezky a ahoj Ilona! Odkaz na video: http://www.youtube.com/watch?v=RWX9voUMSTQ.....


Zveřejněno na youtube 9. 06. 2013
Sestry Ivana a Ilona Podhrázské . Spiritisticko- telepatická komunikace s Humanoidem, mimozemštanem EBE , jménem Olie z planety Elieljí , 39 světelných let a z 12 dimenze. Komunikace s EBEm probíhá již od r. 1993. Ze začátku psal hůře, s chybami česky. Postupem času se EBE Olie stále více zdokonaluje v češtině. Také občas sděluje pro nás cizí slova, kterým nerozumíme a také někdy píše v různých kodech, kody. Sděluje nám odborné informace z oblasti Biologie, Fyziky, Agrosymbolech, Planety... Na Zemi je více mimozemských entit. Je mnoho lidí, kteří mají různé kontakty s mimozemštany a je mnoho lidí, kteří se bojí o tom mluvit před veřejností. My jsme s tím vyšly na světlo, na veřejnost a myslím si, že to je dobře. Je mnoho lidí, kteří nám nevěří a smějí se nám, pomlouvají nás, ale to už tak bývá. Nezavděčíte se všem... Nejsme ve Vesmíru sami, je nad námi Vyšší moc a náhody neexistují. Vše je v programu... Doufám, že se mi časem povede všechny poznatky a informace a sdělení od EBE sepsat do velké knihy.Vím, že mám před sebou ještě kus práce. EBE jednou napsal:" Kontakt nenastává rychle a zbrkle, ale pomalu a uvědoměle, všechno má svůj čas, se kterým se točí planeta, tajemno a celý Vesmír." Třeba i vy máte nějaké zkušenosti.... Můžete mi napsat na : ilona.podhrazska@seznam.czDřívější články na toto téma:
http://orgo-net.blogspot.cz/2012/08/divky-z-telce-komunikuji-s-mimozemstanem.html
http://orgo-net.blogspot.cz/2012/11/divky-z-telce-dalsi-porad-o-ufo.html

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.