2. června 2013

Pránická výživa: Jasmuheen v Praze 21. - 26. 6. 2013

Přednáška Henri Monforta v ČB se mi velmi líbila, akce trvala skoro 4 hodiny ... Henri je pravý šaman a osvícený člověk. 
Oproti pomluvám vypadá velice dobře, typický štíhlý Francouz, má dlouhé vlasy, a to před pránickou výživou už žádné neměl...
I když na pránickou výživu nepomýšlím, pro někoho to může být ta pravá duchovní cesta. Henri se inspiroval před 12 lety právě Australankou Jasmuheen ...
Vážení přátelé,

Obracíme se na Vás touto cestou s pozvánkou a prosbou, zda by bylo možné tuto informaci zveřejnit na Vašich webových stránkách či rozšířit mezi ty, které by podle Vás tato informace zajímala.

S radostí bychom Vás chtěli pozvat na setkání s úžasnou a inspirující ženou, australskou breathariánkou Jasmuheen. Setkání se koná 21.-23.6.2013 (páteční přednáška a víkendový seminář) v Praze.

Jasmuheen žije již přes dvacet let z prány, tedy nezávisle na fyzické stravě a svým životním příběhem inspirovala mnoho dalších, včetně v Čechách známého francouzského breathariána Henri Monforta. Jasmuheen pochází z Austrálie, avšak většinu svého času věnuje cestování po světě a pořádání přednášek a seminářů nejen na téma pránické stravy. Je autorkou mnoha knih a také iniciátorkou vytvoření Embassy of Peace - světové Ambasády míru, jejíž velvyslanci se aktivně podílejí na zlepšování tohoto světa. Její poselství propojuje poznatky jogínské praxe, nejnovějších objevů kvantové fyziky, práci s andělskými energiemi a mnoho dalších praktik, vedoucích k uzdravení na všech úrovních.

V loňském roce navštívila poprvé také ČR, a to s poselstvím ohledně esence Já jsem. K tomuto tématu Jasmuheen říká: "Jednou z nejkrásnějších cest plných vnitřního naplnění, na kterou se duše zakotvená ve sféře duality může vydat, je uvědomění si vlastní esence Já jsem, obnovení spojení s ní a dokonalá jednota s tím, co někteří nazývají Monáda a co jsem já dříve nazývala Božství v nás. S pomocí Jednoty vědomí můžeme cítit a vnímat všudypřítomnost této esence, která je v nás i okolo nás, je součástí samotného přediva stvoření – je totiž základní frekvencí života. Je schopná nás vyživovat nejen fyzicky skrze plynoucí kosmickou mikro-stravu, ale také nás propojit s rytmem vnitřního míru a uspokojení, který nás navždy promění. Její dary jsou nekonečné. Její schopnost milovat, vést, léčit a dokonale nás vyživovat je přirozená a hluboká. Každému je odhalena v pravý čas a pravým způsobem jakmile se s její vibrací srovná proudění energie v nás a kolem nás. Zároveň však od ní nejsme nikdy odděleni, je s námi stále a mění se jen objem, síla nebo jemnost jejího toku. To vše můžeme ovládat pomocí pochopení pravé a řídící podstaty."

I letos bude setkání s ní zajímavé, tématem je zvyšování vibrační úrovně a zvyšování úrovně fungování všech systémů. Jasmuheen vzkazuje: "Rok 2013 přináší úžasné nové energie, přináší mnohem více jednoty a podpory. Nicméně stále existuje mnoho systémů, jak na osobní, tak na globální úrovni, které budou i nadále procházet procesem zjemňování, a to změny jak drobné, tak zásadnější. Na Zemi musí proběhnout ještě mnoho "převíjení", než budou naše systémy fungovat v zájmu nejvyššího dobra nás všech. Zvyšováním úrovně našich osobních systémů ovlivňujeme jak globální, tak vesmírné systémy. V posledních 45 letech jsme svědky procesu rozvoje lidstva a pomocí znalostí o kvantovém poli a mezidimenzionálním propojení se Světelnými bytostmi jsme schopni přinášet jemnější sytémy fungování, které jsou v souladu s vyšším dobrem. V roce 2013 budeme odhalovat, která vylepšení jsou nám nyní dostupná, a poté je budeme aplikovat na naše sociální, ekonomické, environmentální i politické systémy. To vše také zahrnuje náš Pránický program kosmické mikrostravy, podporující jak naše zdraví, tak životní prostředí."

Na seminář i přednášku se můžete přihlásit na emailu jelef.jasmuheen@gmail.com či na tel. číslech 773-672-819 (Viola) a 732-666-909 (Jakub).

Více informací o přednášce a semináři najdete na www.jelef.cz

S Úctou a Pozdravením

Za JELEF

Jakub Lev Fischer a Viola Bělíková

www.jelef.cz

4 komentáře:

  1. Právnickou výživou exekutistánu k pránické dole v dole.

    OdpovědětVymazat
  2. milá Jasmuheen...vitamínky jsou Z dravé...http://www.dsl.sk/article.php?article=14196

    OdpovědětVymazat
  3. "Když australský televizní seriál „60 minut“ vyzval Jarmusheen, aby předvedla, že dokáže žít bez jídla a vody, dohlížející lékař Dr. Beres Wenck zjistil, že po 48 hodinách vykazovala příznaky akutní dehydratace, stresu a vysokého krevního tlaku. Jarmusheen tvrdila, že na vině byl znečištěný vzduch. Třetí den byla převezena do sídla v horách 25 kilometrů od města, kde byla natočena, jak si užívá čerstvý vzduch a řekla, že už jí nich nechybí. Nicméně s přibývající stopáží se zhoršovala její schopnost mluvit, rozšířily se jí zorničky a ztratila přes 6 kilogramů. Po čtyřech dnech přiznala, že zhubla, ale uvedla, že je ji dobře. Doktor Wenck uvedl: Jste silně dehydrovaná, pravděpodobně přes 10%, téměř z 11%.“ Doktor také řekl: „ Její pulz se téměř zdvojnásobil od chvíle, kdy začala. Pokud bude pokračovat, hrozí ji selhání ledvin.“ Její stav se rychle zhoršoval v nezpochybnitelné souvislosti s akutní dehydratací, přestože sama tvrdila opak. Doktor Wenck došel k závěru, že pokračování v experimentu by nevyhnutelně vedlo k její smrti. Filmový štáb s tím souhlasil a natáčení ukončil."

    OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.