6. června 2013

Žhnoucí moře i mraky: příčinou je haarpové superohřívání

V posledních dnech satelitní snímky NOAA opět často ukazují zvláštní jev, kterému jsme v minulých letech zde říkali "žhnoucí moře".

Je to letní jev, který v loňském srpnu (2012) měl zřejmou souvislost s extrémními vedry.

Žhnoucí skvrny obvykle byly vidět dvě, z jedné a druhé strany pevniny, a současně s nimi se na satelitních snímcích jevila oblačnost nad pevninou mezi těmito žhnoucími skvrnami jako jasně zlatá¨. Pokud bylo jasno, zlatě zářily vodní toky - řeky, jezera.

Pro ilustraci jeden z loňských obrázků se září ve Středozemním moři:


Podrobnosti o pozorování tohoto jevu v článcích:
http://orgo-net.blogspot.cz/2012/08/svitici-more.html
http://orgo-net.blogspot.cz/2012/08/zhnouci-more-2.html
http://orgo-net.blogspot.cz/2012/08/zhnouci-more-3-pecou-nas-haarpem.html

Haarpové superohřívání 

Nedávno zde zveřejněný článek - překlad videa Michelle Hopkinsové o americké akustické zbrani v Jižním Atlantiku nám velmi pravděpodobně dává odpověď na otázku, o co jde.
Není to žádný "odraz Slunce", jak se nám snažili namluvit popírači modifikací počasí, nýbrž jde o tzv. sonickou (akustickou, zvukovou) záři vyvolanou Teslovým vysílačem (myslím, že mu můžeme říkat haarpový, jak jsme zde zvyklí.)

Pro připomenutí zde znovuotiskuji příslušnou část článku Michelle Hopkinsové:


"Ukážu vám ještě něco jiného, co umí udělat tento jihoatlantický kosočtverec, který je řízen hydroakustickým systémem na ostrově Ascension.

Záře z TTA:


Dopad na zem po odrazu od ionosféry:


Vidíte tu záři? To je sonická záře způsobená Teslovým vysílačem v Brazílii. Vychází přímo nahoru a ohřívá mraky. Způsobuje horko v atmosféře a v mracích, a dopadá zase na zem. Je to vlastně odraz od ionosféry. Už jsem o tom mluvila v jiných svých filmech (http://www.youtube.com/watch?v=isG6V7RcF7E). Je to u města Palotina, na východním pobřeží Brazílie. 

A podívejte se, kde se to místo nachází. Na jižní větvi podmořského kabelu akustického systému z ostrova Ascension. Co dělá tato záře, když narazí do ionosféry a je opět odražena na zem? Podívejte se, jak to vypadá na snímcích ze satelitu ISS. Vidíte světlo, které vychází nahoru do atmosféry. Zastaví se v atmosféře, protože bylo odraženo na pevninu nebo na moře. Narazí do atmosféry, rozrazí mraky a odchýlí je z jejich cesty. Jde dál do atmosféry a do země či do moře.


Video: Sonická záře, Palotina, Brazílie, 17. 12. 2012

http://youtu.be/q9LF3Pvk0Q4Pozorování žhnoucího moře 6. 6. 2013

Myslím, že na základě výše uvedeného se právem můžeme domnívat, že "žhnoucí moře", které se vyskytuje na různých místech na několika dnešních snímcích NOAA, vzniká právě tímto způsobem, a že je tímto způsobem prováděno haarpové ohřívání či ionizace či aktivizace atmosféry, pevniny či vody, možná vše najednou.

Snimky NOAA 6. 6. 2012: Na každém z nich vidíte žhnoucí skvrnu. Podle směru, v němž vidíte jasně ozářené "žhnoucí mraky", můžete usuzovat, v kterém moři se nachází druhá žhnoucí skvrna (nevešla se do záběru, ale nepochybně tam je. V minulých letech, dokud toto nacvičovali v menším měřítku, se obě žhnoucí místa vešla do jednoho satelitního záběru.)
Jedna z těch míst je zřejmě místo vysílání sonické radiace, druhé je místo dopadu po odrazu od atmosféry. Mraky či toky mezi nimi jsou rovněž evidentně "žhaveny", a zřejmě i pevnina.

Sledujeme-li na níže uvedeném snímku, kterým směrem se táhne "ožhavená" oblačnost, jevící se jako zlaté tečky, druhá skvrna - místo vysílání či dopadu sonické radiace - bude zřejmě v Černém moři.

Zde druhá skvrna bude někde u Řecka.
Oblaky - zlaté tečky v 16.19 z bližšího pohledu:


Zde to vypadá na vzdálené Severní moře.

 Taky Severní moře ...

Podobný jev najdete i na snímcích z předchozích dní.

Myslím, že se právem můžeme domnívat, že celá Evropa je denodenně křížem krážem "žhavena" haarpovými zbraněmi, za účelem vytvoření extrémního počasí a rozpouštění arktického ledu.

Není vyloučeno, že toto haarpové žhavení se v noci zobrazuje jako ony "žluté třesky" nad vysokou červeně zobrazenou oblačnosti.6 komentářů:

 1. no, co jeste dodat. snad jen zopakova to co kdysi rekl Albert Einstein:,,Nevim jakymy zbranemi se bude bojova ve 3.sv.valce, ale naprosto jiste vim
  jakymy v te 4. Klackama!!!!!

  pa Mirka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je dost možné :)

   Vymazat
  2. A co se divíte ? Vždyť jeden vysoký nizozemský politik nedávno před kamerami prohlásil, že američané mají v Nizozemí dosud uskladněných 22 jaderných bomb. Kolik jich bude v ostatních členských státech NATO v Evropě se můžeme jen dohadovat. A to se měly všechny v rámci odzbrojení po pádu Železné opony zlikvidovat, deaktivovat. Houby s octem ! Do médií se pro nic netušící ovce naplkaly zase jen "uvěřitelné lži", a vše zůstalo při starém ! Stejně jako s radarem v Brdech, lidé jej v referendu odmítli, odsoudili, a přesto tam byl tajně postaven, a podílí se dokonce na povodních v Čechách !!! Velebnosti, už bych zasejc bl.la ...

   Vymazat
 2. Je to odporné, představa celoglobálního rozprašování, nad hlavami všech lidí planety.
  Ve zprávách si přečteme, či poslechneme to co někdo chce, v obchodě si koupíme převážně to, co je nezdravé. Musíme poslouchat, jak se odhaluje všude zločinnost. Však skutečná pravda zůstává nadále, neřešena, či nezveřejňována. To je ohavnost, dnešního světa - povrchnost, bezohlednost, nezájem, neznalost - tudíž špatné rozhodnutí, ztráta všeho živého kolem.
  Prostě ďáblova práce, v rukou lidí a něco jako globální elita, která to umí nejlépe. Jenže zapomíná, že je tu spousty lidí, jimž by stačilo - žít v normálním světě, kde přirozenost a život, je chráněn. Přirozenost, jenž je tak pevně spjata se vším. Tudíž, vše je spjaté se vším a bude se to v něčem odrážet.
  Zorgan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paradox spočívá v tom, že pokud by řekli všichni lidé satanovi NE, NEZMOHL by na světě VŮBEC NIC !!! To je obrovské tajemství, které se před lidmi tají !!! Veškerá zlá vůle satanova se na Zemi děje zprostředkovaně skrze lidi. On jiný prostředek totiž NEMÁ !!! Proto, pokud nebudeme sloužit, posluhovat zlu, chtíčům, zlé vůli, mamonu atd.atd., nebude mít satan nad námi a nad světem žádnou moc. Vždyť i ve Zjevení sv.Jana stojí, že satana před vhozením do propasti spoutal JEDINÝ ANDĚL !!! Takže si uvědomte, jakou obrovskou sílu a moc satanovi lidstvo svým hříšným a zlým sklonem,skutky, myšlemkami a činy dává !!! Odstřihněme se od něho, a nebude mít moc nad námi a našimi životy !!!

   Vymazat
  2. Myslím že tyhle sračky z bible nejsou vůbec na místě. Uvědom si nejdřív reálný svět a to je svět bez zbytečné a zaslepující víry která lidi vede od počátku hraje pro ty bohaté. A pak by bylo více než vhodné začít už přemýšlet trochu globálně. MY Češi máme super vlastnost a to je LENOST, proto bych byl rád kdyby už z řad mrtvých ryb vykoukl jeden, jenž chce sjednotit naší zem slovem a dobrým skutkem. A čas nám běží. Dnes je možné změnit svět když budou chtít všichni, zítra už může být pozdě....

   Vymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.