28. června 2013

Vědci a média už otevřeně propagují manipulace počasí

Ahoj Orgo
je to sice pořád dokola, ale když to někteří pořád, pořád,... nevědí...
přeju pěkný den
veronika

Orgonet: Díky! Dobrý článek. Převzato z Freeglobe. (Díky i všem ostatním, co mě na něj upozornili.)
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/3035-vedci-a-media-uz-otevrene-propaguji-manipulace-pocasi.aspx

Vědci a média už otevřeně propagují manipulace počasí

Autor: Jaroslav Krejčí | Publikováno: 26.6.2013


 |Rozprašování síry z letadel prý pomůže proti globálnímu oteplování. Zdroj: iDnes.cz. A já jsem zrovna před měsícem psal, že jestliže někdy bude nutné oznamovat tyto experimenty s počasím lidem, tak globální oteplování bude první výmluva. No a je to tady!

Já jsem do článku Bordel v počasí (1): Mraky jako ožralé, oblačnost se točí opačně, který jsem vydal v dubnu 2013, mimo jiné napsal:

Je přece zásadní otázka, nakolik vlastně je globální oteplování skutečný problém a do jaké míry výhodný zástupný problém, který se dá využít i k různým cílům, od kauzy s emisními povolenkami až třeba právě po ospravedlnění samotných útoků na zemskou atmosféru. Ostatně, jedním z údajných cílů chemtrails má být kromě účelové manipulace počasí právě i boj proti globálnímu oteplování, kdy uměle vysypané aerosoly v atmosféře mají zabránit slunečním paprskům, aby tolik zahřívaly Zemi.


Ale i kdyby to byla nakrásně pravda, proč to dělají, když GO vlastně nikdy nebylo oficiálně potvrzené a v posledních letech, jak je známo, už podle grafů k žádnému oteplení nedošlo - spíše naopak? V době, kdy je i mimořádně nízká sluneční aktivita a nedochází ani k oteplení, riskuje pár bláznů, že se pro změnu ochladí příliš. Vsadil bych se, že kdyby ta kauza s úpravami počasí praskla, tak výmluva na globální oteplování by byla to první, co by nám vypadlo z telky, z rádia, novin...

Omlouvání těchto experimentů globálním oteplováním je svým způsobem (pro vlády) dobrá promyšlená taktika a lidé, kteří problematiku manipulací počasí sledují, tento krok skutečně mohli s dostatečným předstihem předpovídat.

Celý svět je dlouhá léta zásobovaný strachuplnými teoriemi o velkém globálním oteplování. Ve školách se o tom děti učí, někdy o tom dělají projekty, podniky musí řešit povolenky, lidi mají strach z budoucího počasí (nebo klimatu)... Jsme prostě dobře psychologicky připravováni na to, abychom nakonec manipulace počasí sami schvalovali. Stačí, když se o nebezpečí globálního oteplování bude dlouho mluvit a současně se bude propagovat geoinženýring jako východisko. A přesně o tom je článek na iDnes.cz, na který tímto článkem reaguji! Článek obsahuje přesně tyto dva druhy „informací“: Zaprvé: Globální oteplování nás může zabít. Zadruhé: Vlády a vědci to vyřeší a všechny nás zachrání, když budou přetvářet atmosféru k obrazu svému. Ještě jednou na zmiňovaný článek přidávám odkaz: Kontroverzní plán vědců: zmrazíme Zemi sírou rozprášenou z letadel

Citace z článku:
Stovky letadel vyletí každý rok vysoko do stratosféry. Mají zde za úkol rozprášit miliony tun kyseliny sírové. Malé částečky sirného aerosolu pak odrazí část slunečních paprsků zpět do vesmíru a Země se vyhne hrozbě stoupající teploty. Alespoň na chvíli. Každý rok bude potřeba rozprašování zopakovat. Taková je vize geoinženýringu, cíleného upravování atmosféry na globální úrovni.
Změnit to chce David Keith: "Nevím, jestli se to někdy uskuteční. Ale jsme v nepříjemné situaci a důsledky globálního oteplování nezastavíme pouhým omezením emisí. Podle mne by bylo naprosto šílené tuto cestu neprozkoumat."
"Jediná věc, která nám může v následujících generacích skutečně pomoci, je geoinženýring," je přesvědčen Keith.
Je velice směšné (alespoň z mého pohledu), jak redaktor iDnes.cz v témže článku ještě odkazuje na někdejší článek, vyznívající ostře proti teorii chemtrails. (Blud: Tajná letadla práškují Česko. Lidstvo má být sterilizováno) Idnes nám všem nejdřív před léty tvrdí, kterak je teorie chemtrails nesmyslná, věnuje tomu dohromady alespoň dva články, aby lidi podporující konspirace dostatečně pohanila a znemožnila je. Ale dnes si ráčí nám sami od sebe napsat, že to vlastně zase taková blbost ani blud není... Kdyby iDnes.cz byla osoba, pravděpodobně by právě trpěla rozdvojením osobnosti!

Výše uvedené citace dokazují jedině to, že vlády ten svůj geoinženýring a ničení atmosféry již začínají pomalu, ale jistě propagovat. Necháte se touto propagandou ovlivnit?

Kdyby se v následující době více mluvilo o globálním oteplování, nedivte se a nemějte strach globálního oteplování. Kdyby se dělo až příliš mnoho katastrof v počasí, nehledejte hned příčinu v globálním oteplování, ale v lidech! Mějte na paměti, že pár „vyvolenců“ může manipulovat s veřejným míněním. Neskočte na špek této propagandě. Umělé úpravy počasí ničí přirozenost v atmosféře a celou planetu. Je také málo slunce, protože často máme na nebi uměle vytvořené mraky, které ani nemají přirozený vzhled!

Zatímco se globálně již pár let vůbec neotepluje, neustále se hledají nové možnosti, jak planetu uměle ještě víc ochladit. Jsou to šílené a nebezpečné nápady, které mohou mít dalekosáhlé důsledky.

Je známo, že počasí má velký vliv na psychiku i na organismus lidí. O tomto vlivu částečně píše i meteorolog Vladímír Seifert ve své knize „Rozumíme počasí“. Kapitolu o vlivech počasí na člověka si můžete přečíst v mém článku Vladimír Seifert: Vliv počasí na člověka je velký, kde danou kapitolu doslovně cituji.

Kdyby nebylo počasí, neexistovala by ani příroda.

Víte tedy, že počasí má vliv na lidi i na přírodu. A pak se dozvíte, že s tím všudypřítomným elementem přírody, který má na všechno vliv a bez kterého by ani neexistovala na pevnině voda, si hraje člověk. Dozvíte se, že se v tom pravidelně rýpe, pořád něco zkouší a přitom přírodě nikdy do hloubky neporozuměl... Zemi je právě podle výpočtů astronomů 4500000000 let a manipulace počasí ke svému životu opravdu nikdy nepotřebovala!

Lidé by neměli dopustit, aby tyto pokusy s atmosférou pokračovaly. Může totiž jít i o jejich životy, a to v okamžiku, kdy se kvůli úpravám počasí zhroutí klimatický systém. Pak bude tolik katastrof, že nebude třeba ani globální oteplování.

Čtenáři, zamyslete se: Nechcete žít pod zdravým, blankytně modrým nebem? Na planetě, kde počasí neřídí pár „vyvolených“ lidí, ale krásné přírodní cykly a/nebo Bůh? Bolí vás klouby, když přichází změna počasí? Všímáte si, jaký vliv má počasí na přírodu kolem vás? Jaký má vliv na vás? Myslíte si, že pokud se v systémech počasí rýpe člověk, že všemu rozumí a v ničem nemůže chybovat? Jste přesvědčeni, že globální oteplování je až taková hrozba pro svět – a jste si jisti, že dnešní zkorumpované vlády světa by úpravy počasí určitě využily v prospěch lidstva? Existuje vůbec to globální oteplování?

Je možná na místě také se ptát, co by se stalo s počasím, kdyby řízené úpravy ze dne na den po těch letech skončily. Není možné, že pak by se musely až bolestivě vyrovnávat extrémy, které si člověk způsobil sám svými vcelku dlouhodobými zásahy do přírody?

Žijeme zkrátka opravdu v době plné dilemat, které si žádají řešení...
"Kdyby to mělo být jednorázové rozhodnutí, zda ano, nebo ne, tak jsem i já celkem proti," dodává Keith. Ale protože se může začít postupně, myslí si, že nesmíme ztrácet čas. Doufá, že se regulací slunečního záření pomocí síry budou zabývat vědci i politici, aby vznikla rozumná výzkumná platforma, která později umožní uvést experimenty do praxe.
"Ještě nevíme dost na to, abychom mohli začít. Ale podle současných poznatků to vypadá, že musíme tuto možnost brát vážně," zdůrazňuje Keith. "Bylo by zbrklé, kdybychom se jí vyhýbali."
Kurzívou vyznačený text je ještě jedna citace z článku na iDnes.cz, který nás po zesměšnění zastánců konspirací informoval, že manipulace s počasím jsou v dnešní době vlastně normální. Můj komentář k této citaci:

Ať pan Keith zase tolik nelže, že ještě nemůžou začít, když úpravy počasí už dávno probíhají. Nebo – chce někdo říct, že například tlak na OSN kvůli zastavení geoinženýringu je falešný? Zpochybní někdo zprávy od WMO (Světové meteorologické organizace), které o manipulacích počasí otevřeně hovoří? A myslel pan Keith ten stejný projekt s rozprašováním síry, co vymýšlejí na Harvardu, nebo je to zase něco jiného, dalšího? (Nedozierne dôsledky: Vedci chcú do vzduchu rozprášiť tisíce ton chémie!)


21 komentářů:

 1. Sice už trochu působící historicky, film Útěk na horu čarodějnic, kde je téma chemky také.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poučný je třeba starší výborný sci-fi film Loganův útěk(1976), který jakoby prorokoval současné dění !!!

   Vymazat
 2. Pokud manipulací počasí kryjí změny na slunci a přílet jeho dvojčete do sluneční soustavy, proč to neřeknou rovnou, že pokud nebudeme stínit zemi všemi možnými způsoby, tak život na povrchu pro lidi končí ?! Podle několika astronomických pozorovatelů se zdá, že přiletivší menší dvojče našeho slunce se usazuje v jeho blízkosti i se svými měsíci a planetkami. Přiletivší objekt údajně způsobuje silnější aktivity slunce a dalších planet Sluneční soustavy. A díky tomu k Zemi směřuje více světelného, tepelného a dalšího záření, což bilanci probíhajících změn, katastrof apod. jenom zhoršuje. Máme se tak připravit na dlouhodobě odlišný způsob života, než který vedeme dosud...asi na tom něco bude, i já pozoruji, že "se něco divného děje"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kde se dají čerpat informace od astronomických pozorovatelů o přiletivších objektech?

   Vymazat
  2. Na netu, jen hledat, hledat a stahovat !

   Vymazat
 3. Samovyvolenec a globální šílenec David Keith v okamžiku kdy říká, že budou někdy v budoucnu lít z velké výšky na přírodu, lidi i zvířata kyselinu sírovou, tak už to se vší pravděpodobnosti již začali dělat. Je pro mne velkou záhadou proč od letošního roku nacházím semtam na rostlinách všeho druhu (od stromů až po plevele) jednotlivé zčernalé, spálené listy. Není to náhodou od kyseliny?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádné sem tam ! Já vidím dnes a denně na své 65 km dlouhé štrece autem chemospálené celá křoviska, plochy trav, na stromech celé větve spáleného listí ! Dokonce se mi stalo po posledních lijácích před několika dny, že mi zrezivěly kovové prvky na kabele včetně přezky. Přesně, jako když je ponořím do mírně žředěné kyseliny ! To nikdy před tím nepamatuji !

   Vymazat
  2. Vy nachádzate zčernalé a spálené listy, ja nič / oblasť V. Krtíša, južné Slovensko./ Je divné to ,že niekde to robia a niekde nie.
   Čo je dôležité, podstatné, pre nich - že by lokalita ?
   Kto číta detektívky vie, že vyšetrovanie kauzy sa nezaobíde bez objasnia motívu.
   A práve ten motív nám zamlžujú - myslím, že to, čo my dedukujeme je bokom od ich zámeru.
   B

   Vymazat
  3. Před 30-40 lety se tohle zcela běžně dělo v Krušných horách, Jizerských horách, částečně i Krkonoších a dalších oblastech. Komíny elektráren a tepláren chrlily do ovzduší tolik kyseliny sírové, že to letadla nemají šanci dohnat, ani kdyby všechna, která létají, místo paliva tankovala jen kyselinu sírovou.

   Vymazat
  4. uprimne receno,mam ten pocit take. ze uz davno zacali sirovat.
   shanejme na ne katusi

   Vymazat
  5. Taky jsem si už všiml, že se zaměřují na určité lokality, a tam více škodí. Proč ale, zůstává nadále otázkou.

   Vymazat
 4. Taky tu mám zčernalé listy. Horní, ty nové na mlaďoučkých stromech a na sazenicích, které jsem vystrčila ven, protože bylo hezky a ono na ně napršelo...

  Je to jakési celé zamotané.

  A co může znamenat toto? http://www.novinky.cz/veda-skoly/305570-nasa-rekrutuje-po-celem-svete-lovce-mraku.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Finta, jak prakticky zadarmo a efektivně monitorovat všímavost a reakce lidí na jejich klimateror !

   Vymazat
 5. Tak je pro ne lepší zabalit decimování populace a roztápění arktidy do krásného pozlátka globálního oteplování a ještě v nás vzbudit pocit že to jsou mesiáši kteří nás ochranují a jde jim o naše blaho. Přitom jde o peníze až v první řadě a ropy je v arktidě víc než dost. Kuba

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To si pište, že udělají dvě věci : 1.uvrhnou svět do neštěstí a chaosu, 2.a pak náhle před nás předstoupí jako naši zachránci. Bodejť by ne, když to mají všechno předem naplánovaný a rozdaná skripta na všech klíčových postech !

   Vymazat
 6. Neviem či sa mám smiať alebo plakať nad výplodmi fantastov oni vedia kolko CO2 bolo v atmosfere pred milionmi rokov poslednom čase tu je jedna mudrosť za druhov.

  http://cc.rsoe.hu/index.php?pageid=news_read&hirid=1070

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nejsou moudrosti, to jsou jen sprosté manipulace, a pak záleží pouze na tom, zda jim to budete baštit třeba i s navijákem :-)

   Vymazat
 7. Dobrý den všem,
  zajímá mě jak se před chemtrails chrání jeho původce?
  Děkuji za odpověd Zuzka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná nijak, pokud je chemtrails součástí původcovo domovské atmosféry !

   Vymazat
 8. Ekofórum (09.06.2013 19:10)
  Na příčinu záplav nemají klimatologové stejné názory. Záplavy nesouvisejí se změnou klimatu,...
  http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2904951

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, takže ty lijáky byly hologramy, a záplavy jsme si vymysleli jako zaujatí odpůrci globálního oteplování...skvělé, ať žije schíza

   Vymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.