12. července 2013

Mnohamiliardový průmysl transplantace lidských orgánů

Když už zde probíráme různou špínu globálního světa, zde další nechutná záležitost z oblasti medicíny: průmysl transplantace lidských orgánů.

Horor: Pacientka se probudila, když se lékaři v NY nemocnici snažili odebrat jí orgány


Mike Adams
11. 7. 2013
Překlad: OrgoNet

Varoval jsem čtenáře Natural News už několikrát v minulých letech, aby nedávali souhlas k dárcovství orgánů! I když byste rádi v dobrotě svého srdce pomohli jiným, temnou pravdou je, že zde v USA lékaři rutinně odebírají orgány živým pacientům.
Zde je další důkaz, pravdivý příběh, který vás šokuje.


Probudila se na operačním stole, kde se jí chystali odebrat orgány …

Žena jménem Coleen Burnsová nedávno otevřela oči a zjistila, že je na operačním stole v nemocnici Syracuse v New Yorku. Rozhlédla se kolem a povšimla si, že je subjektem operace. Ukázalo se, že doktoři byli připraveni odebrat jí orgány a poslat je dalším chirurgům, kteří čekali, aby je transplantovali dalším pacientům. Není to fikce. Bylo to zdokumentováno i ABC News http://abcnews.go.com/Health/patient-wakes-doctors-remove-organs/story?id=19609438 a dalšími zpravodaji. Skutečně se to stalo.

A jak se to stalo? Lékaři ji chybně prohlásili za mrtvou, tím, že lživě prohlásili, že utrpěla „srdeční zástavu“ a „nezvratné poškození mozku“. To jim dalo lékařské oprávnění, aby ji začali řezat, i když srdce ženy ještě bilo.

Když chcete darovat orgány, je v tom háček, o kterém nevíte: Lékaři nebudou čekat, až budete doopravdy mrtví. Alespoň ne podle jakékoli normální definice „smrti“.

Vy si myslíte, že být mrtvý znamená, že vaše srdce nebije, váš mozek nefunguje, a jste bez života. Ale nemocnice – které jakoby náhodou vytvářejí obrovské zisky z obchodu s orgány http://www.naturalnews.com/organs.html k transplantaci – mají silné finanční pohnutky, aby vás prohlásily za „lékařsky mrtvé“ dávno předtím, než jste skutečně bez života.

Ve skutečnosti vás mohou prohlásit za „mrtvé“, i když vaše srdce ještě bije a ještě máte mozkovou aktivitu. A často to dělají. Takto v podstatě probíhá získávání orgánů http://www.naturalnews.com/organ_harvesting.html v Americe: pacienti, kteří jsou na pokraji smrti (ale ne ještě skutečně mrtví), jsou prostě „prohlášeni“ za mrtvé, a pak jsou jim rychle odebrány orgány, což je definitivně zabije.

Je to zločin, který se v Americe odehrává denně, a americké nemocnice jsou znovu a znovu přistihovány při tom, že jsou zapojeny do černého trhu prodeje orgánů. http://www.naturalnews.com/028994_organ_transplants_black_market.html

Je to mnohamiliardový průmysl

Obchod s orgány je mnohamiliardový průmysl. Bohatí lidé po celém světě stále potřebují nové ledviny, nová játra, nová srdce a další části těla.

A hádejte, kdo na těchto transplantacích vydělává? Samozřejmě lékaři, nemocnice a farmaceutické společnosti.

Transplantace orgánů jsou vysoce výnosným průmyslem – zejména proto, že orgány se získávají zdarma. Pacienti, kteří jsou těmito lékaři zabiti, nikdy za své orgány nic nedostanou. Ve skutečnosti „darují“ své nesmírně cenné orgány výdělečnému systému, který na může na orgánech jediného dárce vydělat potenciálně až milióny dolarů.

Takže, pacient je zavražděn pro své orgány, a lékaři zapojení do odebírání a transplantací orgánů bohatnou. Příjemci transplantátů a zdravotní pojišťovny platí obrovské peníze za operace, a výdělky pokračují, protože příjemci orgánů musí poté dlouhodobě brát léky na to, aby jejich tělo neodmítlo orgán, a ceny léků jsou samozřejmě monopolní.

Pravda je taková, že vše kolem průmyslu transplantace orgánů je o penězích, a za jakoukoli cenu. Je to o zabíjení pacientů, kteří by možná mohli přežít, kdyby jim nevzali jejich orgány a za milióny dolarů je netransplantovali do jiných pacientů – kteří obvykle po transplantaci přežijí jen několik měsíců. http://www.naturalnews.com/036052_organ_harvesting_kidneys_black_market.html

Transplantované orgány jsou často poškozené nebo nakažené nemocí

Je zde i další malý špinavý trik, který vám transplantační průmysl nikdy neprozradí: orgány, které jsou transplantovány do jiných pacientů, jsou často fatálně poškozeny a plné infekčních nemocí.

Příkladem je výše uvedený případ Coleen Burnsové. Ta se snažila spáchat sebevraždu tím, že si vzala toxickou kombinaci léků na předpis. Podle lékařů byl tento toxický koktejl chemikálií fatální a zabil ji (prohlásili ji za mrtvou).

Ale současně trvali na tom, že její orgány jsou dostatečně zdravé, aby byly transplantovány do jiného pacienta! Proto jí je téměř začali odebírat.

Jinými slovy, i lékaři vědí, že orgány jsou těžce poškozeny toxickým chemickým koktejlem, ale přesto je hodlají transplantovat do jiných pacientů! (To je 100% pravda.)

Ale skutečnost je ještě horší ...

Transplantované orgány jsou často prolezlé hepatitidou, plíživými viry, nemocí šílených krav a dalšími nemocemi.

V transplantačním průmyslu neexistují žádné standardy kvality. Pokud orgán ještě na jakékoli úrovni funguje, je „dost dobrý“, aby byl vlepen do příjemce, i když ho tento orgán ve skutečnosti může zabít. Jedním z důvodů, proč příjemci orgánů tak rychle umírají po přijetí transplantátů, je to, že orgány, které přijali, jsou časovanou bombou nemoci.

Když se vloží do něčího těla například nemocné srdce či ledviny, může náhle nakazit příjemce stovkami a tisíci virů či nemocí přenášených krví, které rychle přemohou oslabený imunitní systém. Antirejekční léky činí to vše ještě horším, protože jejich funkcí je extrémně potlačovat imunitní funkce.

Takže, když tyto nemoci jsou v určitou dobu zavedeny do příjemcova těla, a jejich imunitní systém je podkopán antirejekčními léky, není žádným překvapením, že dojde ke katastrofě, a je to jeden z důvodů, proč mnozí pacienti po přijetí orgánů „dárce“ tak rychle zemřou.

Irácký válečný veterán byl zabit transplantovanými plícemi prolezlými rakovinou

Jako příklad toho, co jsem uvedl výše, v r. 2009 irácký válečný veterán Matthew Millington dostal transplantát plic, který byl prolezlý rychle rostoucí rakovinou http://www.naturalnews.com/027353_organs_health_organ_transplant.html .

Není divu, že do 10 měsíců zemřel. Dali mu transplantující lékaři a chirurgově nějakou náhradu za jejich zfušovaný výkon? Samozřejmě že ne! Transplantované orgány jsou bez záruky, často dostanete nemocný, poškozený či těžce infikovaný orgán, který vás zabije. (A vy za to samozřejmě musíte zaplatit!)

Právě nyní je v USA asi 100 000 lidí čekajících na transplantaci orgánů. Ale v každém daném roce je k dispozici jen zlomek potřebných orgánů, takže lékaři jsou pod intenzívním tlakem, aby 1) odebírali orgány od lidí, kteří ještě nejsou mrtví, a 2) aby používali jakékoli orgány, které seženou, i ty, které jsou prolezlé nemocí.

A opět je tu malé špinavé tajemství, které vám nikdy neřekne žádný lékař. Pokud se na to zeptáte, tak to popře.

Zdravější dárci orgánů „musejí náhle zemřít“

Dalším problémem transplantačního průmyslu je, že zdraví lidé, kteří se starají o své orgány výživou a cvičením, prostě tak často neumírají. Nejpravděpodobnějšími dárci orgánů jsou alkoholici, drogově závislí, obézní a nemocní lidé. Proto jsou nejčastěji k transplantacím dostupné orgány jako např. „ztučnělá“ játra a rakovinné plíce.

Ideálně by transplantační průmysl nejraději viděl to, jak mladí zdraví lidé přícházejí o život na vojenských cvičeních a automobilových nehodách. To by znamenalo čerstvý přísun zdravých orgánů, které stojí za to transplantovat. V Číně jsou rutinně zatýkáni a vězněni členové Falun Gong: jedí superzdravou stravu a mají tak vysoce kvalitní orgány, že je výhodné je uvěznit jako politické vězně a od nich je získávat.

Praxe zatýkání lidí, jejich věznění a zavraždění kvůli orgánům je daleko rozšířenější než si myslíte. Jak si myslíte, že dostal Steve Jobs tak rychle nová játra, i když na ně čekají tisíce lidí? Koupil je. Anebo si opravdu myslíte, že Steve Jobs stál ve frontě jako všichni ostatní a pak se jako kouzlem objevila játra právě pro něho, mnohem dříve než pro kohokoli jiného?

Předpokládaný souhlas

Na získávání orgánů existuje po celém světě způsob nátlaku, pokud jste vysloveně neřekli ne. Je to zákon zvaný „předpokládaný souhlas“, a existuje jen proto, aby poskytoval čerstvou dodávku lidských orgánů, které generují miliardy dolarů zisku pro nechutný zločinný transplantační průmysl.

V roce 2001 vyšel v British Medical Journal článek, který vysvětluje, že zákon „předpokládaného souhlasu“ http://www.naturalnews.com/presumed_consent.html znamená, že lékař může začít odebírat orgány vaší ženy, vašich dětí či jiných vašich drahých bez toho, aby se požádal členy rodiny o svolení!

Jak se praví v článku:

Předpokládaný souhlas znamená, že pokud zemřelý vysloveně za svého života nevyjádřil přání nebýt dárcem orgánů, pak toto bude chápáno jako souhlas.

Jsou o tom i webové stránky - PresumedConsent.org , kde se používá květnatého jazyka a krásných obrazů, aby se zakryl fakt, že tím jsou lékaři tlačeni k tomu, aby více pacientů prohlašovali za mrtvé a odebírali jejich orgány, tak aby transplantační orgánový průmysl mohl vydělávat každý rok několik miliard dolarů.

Jde vlastně o nucené odebírání orgánů, za účelem podpory prodeje orgánů a transplantačního průmyslu.

Vzpomeňte si na to, až vám nějaký nenápadný člověk ze zdravotnictví podstrčí papír: „Chcete být dárcem orgánů?“

Odpovězte: „Ne, děkuji, raději chci, aby se doktoři snažili udržet mě naživu.“

Nedávejte lékařům záminku, aby vás zabili. I tak zabijí dost pacientů, i když se o to ani nesnaží.

Věřte mi, když říkám: „Žádné darování orgánů. Když opravdu chcete pomoci lidem, naučte je, jak si chránit své orgány, které jim daroval Bůh, syrovými superpotravinami, zdravou výživou, cvičením a zdravým způsobem života.“

Více zde:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3363073/
http://www.naturalnews.com/028497_organ_transplants_kidneys.html
http://www.naturalnews.com/028994_organ_transplants_black_market.html

Spjaté informace:

Organ transplant horrors: Diseased organs routinely implanted into donation recipients
U.S. Hospitals Secretly Promote Black Market Trading of Harvested Organs for Transplants
Animal to human organ transplants come closer after GM pig breakthrough
Former vice president Dick Cheney gets heart transplant from mystery donor
Call for More Doctors to Help End Organ Pillaging by Chinese Regime

18 komentářů:

 1. Na to je teda potřeba hodně silný žaludek a totální absence lidského svědomí... :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže se tu přeci jenom někdo snaží instalovat peklo na Zemi, a čile k tomu využívá nemoc mocných po moci !

   Vymazat
 2. ďakujem za tento článok,je to síce desivé odhalenie ,ale o to viac potrebné pre ľudí a verejnosť...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To znamená před každou operací trvat na písemném prohlášení (nejlépe za účasti nějakého našeho svědka nebo právníka), že své orgány v případě smrti odmítám darovat. Jinak se může stát, že vás zesmrtní na operačním stole "ajncvaj", a nikdo se takové prodejné obchodní vraždy nikdy nedopátrá !

   Vymazat
 3. Svine hnus a zase hnus, totalni psychopaticka spolecnost tu vladne. A jim vladne mamon...mamon ktery tenhle svet (rozumej peklo na zemi) uplne a totalne znicil, lidske mravni hodnoty jsou davno pryc. Nechapu jak taci lide mohou v noci spat, ovsem jestli spat vubec chodi... /cry /// Anonsuit

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Něco podobného se děje již delší dobu ! Byl o tom v roce 1979 natočen Němci vynikající film : Kandidáti života a smrti ( http://www.csfd.cz/film/124778-kandidati-zivota-a-smrti/ ). Zde to bylo podle skutečné události, kdy byli vytipovaní lidé unášeni sanitkami, uspáni a z nich orgány vyoperovávány v utajeném podzemí jedné operační kliniky. Dnes se to zřejmě rozlezlo po světě jak rakovina a povýšilo až na odvětví byznysu v mnoha zemích (nejenom v USA!) !!!

   Vymazat
 4. tady v kráteru je automaticky každý nebožtík naporcován hned po smrti...deset deka pohrudnic,bude to patnáct,mohu to tak nechat?Jedině PÍSEMNÉ vyjádření živoucího exempláře,že nechce po smrti TŘI DNY sebou cloumat...platí...Ostatní trpí bolestmi,nebot duch je do tři dnu ještě s tělem propojen...Říkají to Upanišady,Tibetská kniha mrtvých..a kdejaký znalec tamních poměru...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyprávěl mi jeden známý, co dělá na pitevně, že se mu už několikrát stalo, že když vezl na pitevnu mrtvého, vypadal vcelku normálně jako klasický nebožtík. Ale když si ho pak po výkonu odvážel z pitevny, zhrozil se nebožtíkova výrazu ve tváři, jakoby prožíval obrovské utrpení a nezměrnou bolest. Celé tělo bylo napnuté k prasknutí, a vlasy mu zešedivěly. To znamená, že ještě cítil, jak ho řežou, kuchají apod. !!! Ale nemohl se bránit, ani vydat hlásku !!!

   Vymazat
  2. urcite ma co k tomu dodat KARMICKY zakon. oko za oko, zub za zub. tak nedelejme ze sebe nevinatka a nevinme jine. pomsta je ma, pravi Buh.a beda tomu skrze koho pohorseni pochazi.onehdy jsem jela vlakem zady ke smeru jizdy a zrovna krizem prede mnou ml.pan hral na tablete zapas v rinku - krvavy jatka to byli a knoflikama toho druheho mlatil k smrti, nahoda to nebyla!zamer ano,znicit, usmrtit, umlatit k smrti.tak to je opravdu hnus - a ze neskodna hra.

   Vymazat
  3. pro Anonymní 14. července 2013 21:31

   Tak jste mu ten tablet měla zchňapnout a praštit jím prudce o podlahu, a bylo by po jatkách a zabíjení ! Jiná cesta, jak tomu u mnohých mladých zabránit, zřejmě neexistuje. Oni jsou těmi hrami jak zdrogovaní, a jediná šance jak je od drogy odříznout, je zničit ty drogy (hry, tablety apod.)!

   Vymazat
 5. Je to hnus pane fachmaistr. Sám za sebe jsem si to už vyřešil před pár lety. Odmítnul jsem darovat orgány, jakékoliv, stačilo si stáhnout formulář z netu vyplnit, podepsat, podpis nechat ověřit a odeslat na příslušnou adresu. Už se mi nikdo v těle hrabat nebude.
  Robin Guide

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To si jenom myslíš :-))))) ONI nakonec udělají, co si zamanou. Zákony jsou vytvářeny a schvalovány jen pro nás (proti nám!)dole, jestli ti to ještě nedocvaklo !

   Vymazat
  2. Ahoj Robi jaky ne nazev webu na tentto formular? Nechci pitvu ani dat organy...Anna

   Vymazat
 6. chce to nechat neboztika tri dny v klidu a pak teprve zavolat havrany.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, oni budou kvůli vám čekat tři dny, až budou nebožtíkovy orgány nepoužitelné :-))))))))

   Vymazat
 7. A jak je to v CR ?
  Toto je realita z ameriky, vite nekdo jak to mame my tady ? Ja se priznam ze netusim..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tipoval bych, že hnus nemá příliš mnoho náhražek, takže bych to viděl plus mínus podobně :-(

   Vymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.