14. dubna 2015

Putin se stal vítězem celosvětového hlasování Magazínu Time o nejvlivnější osobnost


Západ je v šoku: Svět pokládá Putina za "poslední naději"

http://www.whatdoesitmean.com/index1860.htm
April 14, 2015
Sorcha Faal, a její západní přispěvatelé
Překlad: OrgoNet


Presidentský úřad Kremlu (PO) dnes oznámil, že president Putin „šokoval“ západní vlády a jejich propagandistická média tím, že se získal největší počet hlasů v celosvětovém hlasování Magazínu Time o 100 nejvlivnějších osobností světa http://time.com/3820069/time-100-readers-poll-results/Zpravodajství RT News Service ve své zprávě http://rt.com/news/249513-putin-time-poll-russia/ o tomto bezprecedentním selhání masívních propagandistických snah západních vlád a jejich mediálních poskoků o démonizaci Ruska a presidenta Putina uvádí:
„Putin, který se s 6,9% hlasů dělí o 1. místo se zpěvačkou CL korejské skupiny 2NE1, je jediným světovým politikem, který se zařadil mezi prvních 10. Získal si větší pozornost než světové divy pop music: Lady Gaga – 2,6%, Rihanna 1,9%, Taylor Swift 1,8%).
 Vedle Putina se do první desítky z necelebrit dostali pouze dálajláma (1,7%), pákistánská aktivistka Malala Yousafzai (1,6%) a papež František (1,5%).
 President Obama se těsně nedostal do první desítky s 1,4% hlasů, zatímco první dáma Michelle Obamová získala 1,2%. Putinovo vítězství se jeví ještě více neuvěřitelným, když si uvědomíme, že více než polovina hlasů – 57,38% - pocházela ze Spojených Států.“Presidentův mluvčí Dimitrij Peškov ve veřejném komentáři k tomuto historickému uznání globálních mírových snah presidenta Putina také uvedl: „Fakt, že president je jedním z nejpopulárnějších, nejznámějších a nejrespektovanějších politiků ve světě, je zřejmý. Jeho vůdčí postavení bylo zaznamenáno množstvím mediálních prostředků – to je také zřejmý fakt.“ http://tass.ru/en/russia/789185

Jak uvádí zpráva, ještě významnější než jeho světová popularita je oddanost, kterou presidentu Putinovi prokazují občané ruské Otčiny, kteří i přes trvající nezákonné a nespravedlivé sankce uvalené Západem na Ruskou federaci ho podporují z 86% http://edition.cnn.com/2015/02/26/europe/vladimir-putin-popularity/ i v tuto historickou dobu mrtvého bodu, a to pro jeho podporu míru namísto války … a možná to nejlépe vyjádřil on sám slovy: „Někdy člověk musí být osamělý, aby se ukázalo, že má pravdu.“ http://www.brainyquote.com/quotes/authors/v/vladimir_putin.html

Zpráva poznamenává, že president Putin má vskutku pravdu při obhajobě globálního míru, v kontrastu s tím, že Spojené státy a jejich západní spojenci v minulých 14 letech iniciovali prohrané války v Afghanistánu, Iráku, Libyi, Sýrii, Libanonu, Africe, na Ukrajině, a nyní i v Jemenu, přičemž ohrozili životy více než 500 miliónů nevinných lidských bytostí … Tyto války do roku 2011, kdy se přestalo počítat, stály téměř 250 000 životů a 4 trilióny amerických dolarů https://news.brown.edu/articles/2011/06/warcosts .

Zpráva dodává, že přesně ve stejnou dobu, kdy se president Putin snaží zastavit válečné štvaní Západu, USA a EU pokračují ve svém bezprecedentním hromadění masívních vojenských sil kolem hranic Ruské federace http://www.globalresearch.ca/encircling-russia-us-nato-military-bases-in-eastern-europe/15824 , a současně komicky obviňují Putina, že chce znovuvytvořit bývalý Sovětský svaz http://www.euronews.com/2014/03/07/putin-wants-to-rebuild-ussr-with-ukraine-brzezinski/ ... situace je tím směšnější, když je viděna ve světle Putinových vlastních slov: „Každý, kdo nepostrádá Sovětský svaz, nemá srdce. Každý, kdo ho chce zpět, nemá mozek.“ http://www.brainyquote.com/quotes/authors/v/vladimir_putin.html 

Foto: Rusko chce válku. Podívejte se, jak blízko k našim vojenským základnám si dali svou zemi.

Ale dle zprávy západním mocenským elitám nejde o Putinův „mozek“, nýbrž o jejich vlastní lidi, kterým vnucují svou válečnou protiruskou propagandu .. avšak jak ukazuje celosvětové hlasování Magazínu Time, propaganda nezabírá.

Zpráva končí tím, že celý svět vzhlíží k presidentu Putinovi jako k naději na mír, ale jeho největší efekt se projevil tím, že ukázal celé planetě pokrytectví Spojených států, a to v listopadu 2014, kdy Třetí výbor Generálního shromáždění Spojených národů přijal návrh Ruské federace, odsuzující glorifikaci nacistické ideologie a popírání německých válečných zločinů... a USA, Kanada a Ukrajina byly jedinými státy, které hlasovaly proti http://rt.com/news/207899-un-anti-nazism-resolution/April 14, 2015 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.

19 komentářů:

 1. Volili nejvlivnejsi osobu na svete (most influental, jak je psano v clanku pod odkazem), ne nejoblibenejsi..(most popular). Nadpis je mirne zavadejici.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu. V některých verzích článků na toto téma je ale slovo "nejpopulárnější", což se mi zdálo pro ty zpěvačky adekvátnější ... nicméně to opravuji.

   Vymazat
 2. Panu prezidentovi Putinovi gratuluji k triumfálnímu vítězství ! Kéž by si z něj vzali prezidenti eu států příklad.

  dan.

  OdpovědětVymazat
 3. Velmi si to p.PUTIN zasluzi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někde jsem nedávno četl, že Putin je už třetí nebo čtvrtý jeho náhradník (podobnost?, klon?). A že to ten dnešní není ten samý, co byl na začátku po pádu Sojuzu. I Kaddáfí a další V.I.P. osobnosti měly tzv.dvojníky.

   Vymazat
 4. https://www.youtube.com/watch?v=RYxmKXHz2s0&feature=uploademail

  OdpovědětVymazat
 5. - pani Merkelová už by s tým mala prestať :)
  http://krabov.net/uploads/posts/2015-04/1428652869_070.jpg

  - Pán Putin, povedzte, aké je to byť prezidentom najgresiívnejšej krajiny sveta? --- Ja neviem, nie som prezidentom USA
  http://s017.radikal.ru/i431/1504/4a/a2e69c67c7ee.jpg

  OdpovědětVymazat
 6. V pořadí jsou i osoby, o kterých se píše v amerických alternativních zdrojích v souvislosti s tím, že pracují pro temnáře: Jedná se o zpěvačky - lady gaga a minimálně další tři z uvedeného pořadí. Konec konců např. vědec Nikola Tesla upozornil, jakou sílu má zvuk, vibrace, frekvence a další věci... Prostě pro temnáře se pracuje na oblbování davů, zejména mládeže, i zvukem. V amerických zdrojích se hodně psalo i tom, že michelle, co získala 1,2% hlasů, vlastně není žena, ale muž, který v mládí podstoupil příslušnou operaci na změnu pohlaví. Takový člověk, který to chce utajit, je pak ale snadno vydíratelný. Ale takové informace do mediálních ještěřích hlásných trub neproniknou. Cenzura a hlídající oko na to dává pozor:
  http://www.nwoo.org/2015/04/14/outernet-informacni-valka-v-novem-levelu/
  K Putinovi: To je jeden z mála politických vůdců, který se postavil reptiliánským hybridům, odmítl zkorumpování a práci ve prospěch amíkovských fašounů. Proto tito proti němu rozpoutávají nejrůznější útoky, protože jak by mohli něco takového snést. Za Putinem stojí Východní Aliance a Společenství Draků stojící na straně Světla... Už se samé přirozenosti tito pozitivní Drakoniánci stojí hodně vysoko v duchovní vyspělosti a do budoucna z toho vyplynou zásadní věci...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drakoniánci a jiná hado ještěří havěť není vůbec přátelsky nakloněna lidem zde na Zemi. Kdo tvrdí opak, jen oblbuje ostatní, ať vědomě či ne.

   Vymazat
  2. Drakoniánci nemají pozemský původ, jsou odjinud z vesmíru. Ale jako i jiní, řada z nich žije v pozemských tělech. Praví Draci jsou strážci pravdy, čistoty...Ale jak to bylo i mezi jinými druhy bytostí, i u Drakoniánců došlo k rozdělení na ty, kdož zůstali na straně světla a na ty, kdo začali podporovat anomálii temnoty. Praví Drakoniánci se nikdy temnotě nezaprodali
   Pravé Drakoniánce potřebujeme, protože vědí, jak na negativní drakoše, neřkuli na negativní reptoše, kterým jsou od přirozenosti nadřazeni...
   Takže souhrnně řečeno - nejsou všichni drakoniánci stejní, stejně jako nejsou všichni lidi stejní... Mnozí lidé např. dodnes slouží fašounům a z toho nelze usuzovat, že fašounům slouží všichni lidi. Mnozí lidé jsou nositeli světla a hledají pravdu.

   Vymazat
  3. Krátké video s pokusy ukazujícími, jaký vliv má hudba: https://www.youtube.com/watch?v=Q3oItpVa9fs#t=164 (na you tube přes 6 mil. shlédnutí)

   Vymazat
  4. Za Putinem nestojí, jen Východní Aliance, ale LIDI normálně uvažující, chtějící MÍR, sic žijící na západ od Ruska.

   Vymazat
 7. Osobně bych rád reagoval na tento článek slovem,GRATULUJI !
  Nebýt Ruska,bývalého SSSR,nikdo by tu z nás nebyl.Poslední roky však nechápu a rozhodně mne dost rozčiluje neustálý nátlak na Rusko.Přeji Všem hezký den.

  OdpovědětVymazat
 8. Myslím, že jeho úspěch je založený na té nejobyčejnější myšlence, síla pravdy, důvěra v ruský lid a oni věří jemu. Pravda, jsou i v Rusku některé neziskovky a US ambasy, kterým byla dána jasná pravidla... My máme demokracii na tak "vysoké" úrovni (tj. myšlení a morální kredit lidí), že umožníme útoky na historicky prvního a přímou volbou voleného prezidenta, kde kdo se tu roztahuje, huláká... a je vítán. Mafie všech barev očí si rozparcelovaly trosky státu. Nesnášíme se a nedůvěřujeme si navzájem, anžto každá máme máslo na hlavě... kdyby nebylo přeběhlíků z KSČ, tak ODS, ČSSD aj. by byly nejslabšími stranami. Po velkém listopádu najednou nebyl nikdo v KSČ, byly tam tuším 3 mil. lidí... Při velkém listopádu byly na náměstích tisíce lidí, dneska tam nebyl rovněž nikdo... Študáci chodili s tranparenty Havel na hrad, aniž by tušili, co je to za mrchu... Někdo to do nich vrazil a se stejnou ochotou, jiní študáci, jdou si zaházet vajíčkama na kohokoliv, koho jim nevládní organizace určí... Potíže jim nastanou, až na ně dolehne "života tíha" a budou mít vyživovací povinnosti ke svým potomkům. Pokud je, se svými vetchými rodiči, nepřenechají do laskavé péče USPčka...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně!
   Havel by nikdy nerozpoutal peklo lasky nebyt komancu a nikdy by nemohl pokracovat kdyby se to prase nebyl na vyplatni pasce Usacke demokracie sadizmu

   Vymazat
 9. My opravdu v Evropě žijeme takové novodobé Době temna... Přijde mi že snad celý svět krom Evropy si uvědomuje, že nebýt Putin v čere Ruska, tak tu už máme nukleární zimu a splněné sny o postapokaliptické budoucnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že by Měsíc obíhal kolem stejně mrtvé planety... ale nebyl by nikdo, kdo by to zaregistroval. Přeživší v bunkrech by asi litovali, že nedostali přímý zásah... Kampak se nám podělo CENTO, SEATO?

   Vymazat
  2. Za obrázek medvíděte bych autora ocenil, ale čím? Nobelova c. za mír je Barákem Obamou zdiskreditovaná na věčné časy...

   Vymazat
 10. Vladimír Vladimírovič Putin - klasa prezident, pravdivý mierotvorca a štátnik - dokument 3hod.- 45 min Otázky a odpovede - 16.4.2015 ... 49:00 min. hovorí američan John, ktorý má 23 rokov za ženu Rusku o svojich problémoch s chovom dobytka... jeho slová Ja ljublju Rossiu ... https://www.youtube.com/watch?v=hX3kXmahuVE

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.