31. ledna 2016

Ruský soud použije proti ukrajinské pilotce Savčenkové „nejpřísněji tajné“ emaily Hillary Clintonové

Ruský soud použije proti ukrajinské pilotce Savčenkové „nejpřísněji tajné“ emaily Hillary Clintonové

http://www.whatdoesitmean.com/index1992.htm
January 30, 2016
“Beyond Top Secret” Hillary Clinton Emails Used In Russian Court Against Ukraine Pilot
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers
Překlad: Orgonet
Odkazy vedou na články v angličtině.


Velmi zajímavá zpráva ruské Federální bezpečnostní služby (FSB) pro Vyšetřovací výbor Ruské federace (SLEDKOM) vztahující se k soudnímu procesu s ukrajinskou „špionkou/teroristkou“ Naděždou Savčenko praví, že soud „by měl/musí“ v trestní fázi připustit „nejpřísněji tajné emaily“ získané ze „zálohovacího zařízení soukromého počítače“, a to nejen kvůli jejich „velmi významné relevanci“, ale také proto, že k jejich „získání“ došlo mimo rámec působnosti Zahraniční výzvědné služby (SVR).Jak uvádí zpráva, Naděžda Ševčenko je bývalá pilotka Ukrajinských leteckých sil, která se v roce 2014 přidala k neonacistickému batalionu Aidar, což je dobrovolnická nezávislá vojenská jednotka Ukrajinského ministerstva obrany, která v současné době bojuje proti ruským separatistickým frakcím na východě země a byla již cílem mnoha vyšetřování pro válečné zločiny.

6. června 2014 dle zprávy Naděžda Savčenko vstoupila tajně z Ukrajiny do Ruska a přihlásila se později u Ruské federační migrační služby (FMS) jako uprchlík, a požádala o vydání ruských identifikačních dokumentů – což bylo schváleno.

17. června 2014 již na ruské půdě a se zákonným vlastnictvím ruských průkazů totožnosti použila Naděžda Savčenko svůj mobilní telefon, aby tajně navedla minometnou palbu svých teroristických spojenců z batalionu Aidar na Ukrajině na silniční zátaras v blízkosti vesnice Metallist v Luhanské lidové republice (LPR), přičemž byli zabiti ruský televizní reportér Vladimir Korneljuk a jeho zvukař Anton Vološin.


Fakta vztahující se k teoristickým činům Naděždy Savčenko a její neonacistická spojení byla během procesu plně prokázána. Právní analytikové FSB ve zprávě uvádějí, že pro „pochopení/úvahy“ soudu při stanovení trestu jsou zásadně důležité „nejpřísněji tajné“ emaily patřící bývalé státní tajemnici Hillary Clintonové, protože se „přímo vztahují“ k příčinám, proč se tato vražedkyně stala známou v rámci nové „cause célèbre“, světové protiruské kampaně. 

Podle analytiků FSB tyto konkrétní emaily získané od bývalé státní tajemnice Hillary Clintonové týkající se Naděždy Savčenko byly napsány americkou asistentkou státního tajemníka pro evropské a eurasijské záležitosti Victorií Nulandovou, která řídila soukromou americkou výzvědnou firmu Stratfor (známou rovněž jako stínová CIA) při svržení ukrajinské zákonné vlády  převratem, který je nazýván "nejočividnějším převratem v historii". 
Tyto emaily mají pro americkou vlády stupeň utajení zvaný SAP (akronym pro Special Access Program – Speciální přístupový program, co je o stupeň vyšší utajení než Top Secret). Zpráva uvádí, že americký pokus, „černý projekt“ podvrátit justici v případě Naděždy Savčenko byl nejen potvrzen, ale rovněž vysvětlen. 

Tyto emaily například ukazují, že po zatčení a uvěznění Naděždy Savčenko za její zločiny v roce 2014 asistentka tajemníka Nulandová zahájila „protikampaň“ západní propagandy, kde vykreslovala tuto neonacistickou teroristku jako statečnou ženu – pilotku, nespravedlivě pronásledovanou Ruskem. Zprávy o nespravedlivém věznění byly v západních médiích non-stop, avšak v médiích, online ani v televizích v USA, Francii, Británii a Německu nevyšla ani jediná zmínka z rozsáhlé zprávy ministra zahraničí Lavrova pro mezinárodní média z 26. ledna.


Nejzajímavější však je, že zpráva FSB podává Vyšetřovacímu výboru informaci, že je legální použít emaily Hillary Clintonové v soudu proti Naděždě Ševčenko, protože metoda, jejíž pomocí byly získány, je mimo jurisdikci SVR.

Je důležité odlišit, že kdyby tyto emaily byly získány od zahraniční vlády (v tomto případě od USA), SVR by je měla v „jedinečném a exkluzívním“ vlastnictví a nikdy by nepřipustila jejich použití v soudním procesu, vzhledem k vysokému stupni utajení, kterému jsou podrobeni.

Avšak protože byly získány ze „soukromého emailového serveru“ Hillary Clintonové, jak uvádějí právní analytikové FBS ve zprávě, jsou tyto emaily považovány za pocházející ze sféry mimo americkou vládní jurisdikci, a tím je lze podle ruského práva legálně použít u soudu v jakékoli záležitosti.Zpráva nezmiňuje, jakým způsobem přesně FSB získala tyto „nejpřísněji tajné“ emaily Hillary Clintonové, ale je důležité poznamenat, že bývalý americký tajemník pro obranu Robert Gates nedávno přiznal, že jsou ve vlastnictví Ruska, a právě včera bylo americké Ministerstvo vnitra nuceno přiznat, že na jejím soukromém mailovém serveru bylo nalezeno 22 „přísně tajných“ emailů, o nichž dříve řekla Američanům, že je smazala.

5 komentářů:

 1. Clintonová i Savčenková se už ani nedají pokládat za ženy. Chybí jim pro ženy typická úcta k lidskému životu. Jednat s nimi jako s chlapem, žádný soucit, ony ho taky nemají.

  OdpovědětVymazat
 2. Omlouvám se, jen technická. Nesedí mi to "nejpřísněji tajné". Podle mě by to mělo být buď "nejpřísněji tajené", nebo "nejpřísněji utajované", ale tak jak to je, mě to bije do očí.

  OdpovědětVymazat
 3. Také viktorii nul. chybí pro ženy typická úcta k lidskému životu.

  OdpovědětVymazat
 4. Prý byli zavražděni i někteří její členové ochranky, protože chtěli vypovídat...
  Jak dlouho ještě...

  OdpovědětVymazat
 5. Ze slov od Básníka Karla Kryla:

  Král klečí před Satanem
  Na žezlo se těší
  A lůza pod platanem
  Radu Moudrých věší
  a zástup kacířů
  se raduje a jásá
  Vždyť prvním z rytířů
  je veličenstvo Kat
  Vždyť prvním z rytířů
  je veličenstvo Kat

  Na rohu ulice
  vrah o morálce káže
  Před vraty věznice
  se procházejí stráže
  Z vojenských pancířů
  vstříc černý nápis hlásá
  že prvním z rytířů
  je veličenstvo Kat
  že prvním z rytířů
  je veličenstvo Kat

  Nad palácem vlády
  ční prapor s gilotinou
  Děti mají rády
  kornouty se zmrzlinou
  Soudcové se na ně zlobili
  Zmrzlináře dětem zabili

  Byl hrozný tento stát
  když musel jsi se dívat
  jak zakázali psát
  a zakázali zpívat
  a bylo jim to málo
  Poručili dětem
  modlit se jak si přálo
  veličenstvo Kat
  modlit se jak si přálo
  veličenstvo Kat

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.