22. srpna 2009

Finská lékařka Rauni Kilde svědčí o kontrole vědomí

Přináším přepis videa (neumím otitulkovat) - rozhovor novináře s bývalou finskou ministryní Rauni Kilde. Po deset let se zabývala výzkumem kontroly mysli a napsala o tom knihu (zatím jen finsky a norsky.) Video obsahuje jen základní informace, na youtube je její přednáška pro německou společnost za šíření pravdy, tam je informací více, bohužel asi nebudu mít čas to přeložit.

Pro mě nejvíce šokující informace (ani při mých silně paranoidních sklonech mě to nenapadlo, a mohlo): kdo stojí za nedávnýmí školními masakry ve Finsku: kupodivu Evropská unie, která tak přinutila Finy přijmout zákon na omezení zbraní u civilistů (strataegie Unie: odebrat zbraně civilistům, aby se v případě krize nemohli sami bránit.)

Moc se mi nikdy nezdály zprávy Dona Crofta, otce gifterského hnutí, o jeho neustálém pronásledování, pokusech o vraždu, otrávení, srdeční infarkt atd. ze strany tajných služeb. Teď tomu už dost věřím.

Oprava: Rauni Kilde nebyla ministryní zdravotnictví, to je chybně uvedeno v komentáři na youtube. Myslelí tím asi, že byla šéflékařkou zdravotního výboru Laponska.

http://www.vimeo.com/5375661 (překlad Orgonet)

Interview s bývalou finskou ministryní dr. Rauni-Leenou Kilde o kontrole vědomí

Jo Conrad: Představuji vám dr. Rauni Kilde z Norska.

Rauni-Leena Kilde: Jsem Finka, ale žiji v Norsku.

Conrad: Budete mluvit o kontrole vědomí. Můžete vysvětlit, co to je? Jsou to nějaké technické prostředky?

Kilde: Já myslím, že je to ta nejhorší technologie na světě. Řekla bych, že je horší než atomová bomba, protože přetváří lidi na jiné osobnosti. Jsou to elektromagnetická pole, která mohou být rozšířena kolem vás, jsou to také drogy, které na vás mohou působit, jsou to psychologické zbraně proti civilní populaci, a cílem je mít vás pod kontrolou, jako zombie. A bohužel, plány elity jsou eliminovat dvě třetiny světové populace. Zní to naprosto šíleně, ale je to fakt.

Conrad: Kde jste se poprvé seznámila s touto tématikou. Vím, že mnozí lidé o těchto plánech vůbec nevědí...

Kilde: Zabývala jsem se parapsychologickými vědami, ufologii, a teď kontrolou vědomí. Trvalo mi léta, než jsem pochopila, že vlády plánují likvidaci svých vlastních lidí. Byla jsem na mezinárodních kongresech a setkávala se s lidmi z celého světa, mluvila jsem s astronauty a vědci z celého světa, a postupně se dozvídala věci ... A skutečně vím, že to tak je, protože oni nechtějí, aby se jejich děti a vnoučata staly biologickými roboty pro superpočítače.

Conrad: A co je to za technologie? Jak mohou dělat z lidí zombie?

Kilde. Je to vojenská technika, a proto je udržována v tajnosti. Jsou to technologie, které užívají tajné služby proti nám. Dříve obvykle dalí přístroj do domu nebo bytu, kde si vybrali svůj cíl. Jejich cílem byli různí lidé, zejména osamělé ženy, které nemají podporu rodiny, vybírali si i psychicky nemocné, vězně, vojáky. Ale dnes si vybírají jako cíl kohokoli. Zejména politiky, protože politikové umožňují tento systém, ale, myslím, že nevědí, co umožňují. Vysílají paprsky skrze zdi, ze satelitů, z bílých dodávkových aut, z helikoptér a letadel. Na lidské bytosti to má hrozné účinky.

Conrad: Jsou to nějaké mikrovlny či co?

Kilde: Ano, mimo jiné.

Conrad: Kdybych já byl cílem, mohli by to dělat ze sousedství?

Kilde: Samozřejmě. Nebo zaparkují blízko vás dodávku, nebo z helikoptéry.

Conrad: Anebo ze satelitů...

Kilde: Ano. A jak se můžete chránit před satelitem? To je nemožné.

Conrad: A co jste vy osobně zažila při svém výzkumu? Je to pravděpodobně nebezpečné ....

Kilde: Ano. Zkoumala jsem to deset let, takže jsem byla cílem přes deset let, zabili oba mé rodiče, chtěli mě umlčet, a v únoru zabili mou nejlepší přítelkyni, protože věděla příliš mnoho a dávala mi informace ... Vyhrožovali mi smrtí, byla jsem odvezena do nemocnice v bezvědomí, protože mě otrávili jedem. Říkali: my vás zabijeme taky. A já říkala, no a co, žádná smrt není. Smrt je můj přítel, protože vím, že moje tělo se skládá většinou z vody a drží je pohromadě energie. Takže se pouze dostanete ze svého těla. Někdy se ženy i při porodu dostanou ven ze svého těla. Dívají se na sebe, jak rodí dítě, a pak se vrátí zpátky. Takže když to víte, víte taky, že nemůžete zemřít, protože energie prostě neumírá, pouze mění formu. Mění svou frekvenci. V tom je moje síla. Mohou udělat cokoliv, já nemohu zemřít.

Conrad: Takže vy říkáte: Já nejsem toto tělo, já jsem duše.

Kilde: Ano, tak to je. A když znáte pravdu, kdo jste, jak jste se dostali na tuto planetu, a že jste energie, a samozřejmě jste taky multidimensionální, že můžete být současně v mnoha a mnoha dimenzích, to je pro lidi velmi těžké pochopit, protože my chápeme čas jako lineární, ale tak to nefunguje. Můžete být na jiné planetě, a současně tady. To je vaše energie, ne vaše fyzické tělo.

Conrad: Myslím, že vědci v tomhle dělají nějaký tajný výzkum manipulací času ...

Kilde: Ano, ve Spojených Státech je program Montauk, dělají cestování v čase, a kvůli jejich pokusům zahynulo mnoho mladých chlapců... Ale jsou schopni jít do budoucnosti a do minulosti. A jsou dokonce schopni změnit minulost, což zní naprosto neuvěřitelně.

Conrad: To je velmi nebezpečné, můžou udělat spoustu věcí ...

Kilde: Přesně tak.

Conrad: Vím, že bývalá švédská ministryně zahraničí byla zabita nebo měla nějakou nehodu ... víte něco o tom?

Kilde: Která? Myslíte Annu Lyndt? Ano, byla zabita mladým Jugoslávcem, který byl podle mého názoru zcela mentálně ovládán, aby to udělal. Protože takhle to dělají: naprogramují lidi na zabíjení, vraždy nebo špionáž, a zaměří je na jistou osobu, a je to hrozné. Mladí lidé, kteří jsou v principu normální, jsou stále ozařování paprskem, po celá léta, a to změní jejich osobnost k nenávisti. Můžete změnit všechno, jakoukoli emoci. Když vás někdo miluje, mohou způsobit, aby vás nenáviděl. Takže nechápu, proč nevysílají vibraci lásky, protože mají i tuhle technologii... Frekvenci lásky, abychom se všichni milovali, a to by byl ráj... Ale ne.

Conrad: Ne, to oni nechtějí.

Kilde: Ne, nechtějí. Oni chtějí ovládat, a podle mých pramenů chtějí zlikvidovat střední třídu. Chtějí jenom elitu a třídu otroků. Protože střední třída je nebezpečná, umějí číst a psát, mohou reagovat...

Conrad: A jaké je řešení? Když budou lidé vědět, že nejsou fyzické tělo, ...

Kilde: Nejdůležitější je, aby si toho všeho byli vědomi. Musí se to říkat lidem. Velmi mnozí tomu nevěří, protože je to tak neetické, tak nemorální, je to jako science fiction... Ale pokud to nevíte, pak se stanete obětí. A když to víte, můžete s tím možná něco udělat. A s energií nás všech, pokud ji soustředíme, to ochromí jejich zbraně. Nebudou to moci udělat. Ale nejprve musíme získat lidi, aby to udělali...

Conrad: Oni vás mohou kdykoli zabít, ze satelitu, takže vědí, kde jste?

Kilde: Samozřejmě. Teď poslouchají, co říkám. Tak proč to neudělali? Řekla jsem, že zabili mé rodiče. Způsobili mrtvici mé matce a vnitřní krvácení mému otci. A rakovinu, bleskovou rakovinu mé přítelkyni. Myslím, že mě chrání vesmír, protože jsem už tolikrát byla zachráněna ze situací jisté smrti. Energie přijde, aby mě zabila, a zastaví se. Myslím, že se stále snaží to udělat...

Conrad: A jak byste nazvala ty ochránce?

Kilde: Nechci jim dávat jména, jsou to prostě vesmírné síly.

Conrad: A ty vás chrání.

Kilde: Naprosto.

Conrad: A co můžeme udělat, abychom měli takové ochránce?

Kilde: Požádat. Nejdůležitější je požádat. Když požádáte, bude vám dáno.

Conrad: Aha. Takže, to je téma, o kterém lidé nevědí. Jaké máte plány? Napíšete knihu?

Kilde: Mám sebou rukopis knihy, která vyšla už minulý rok ve Finsku, je to finsky a teď se překládá do norštiny. A pak myslím, že si dám dovolenou, protože jsou to těžké informace...

Conrad: Určitě to vydáte i v němčině...

Kilde: Ano. Mé poslední knihy se prodalo už čtvrt milionu, a to je docela dobré,vzhledem k tomu, že jsem lékařka a tohle není můj obor...

Conrad: Takže lidi to zajímá ...

Kilde: Určitě.

Conrad: Jak mohou být lidé manipulováni, přes televizi nebo přes počítače?

Kilde: Také telefonem a rádiem. Protože oni vysílají jisté frekvence pro manipulaci, hlavně v televizi. Já nemám televizi a už ani mobil, protože když jste na jejich seznamu, mohou zvýšit výkon mikrovln 20 000krát a spálit vám mozek. Jisté programy, jako například Pokemoni nebo Teletubbies, jsou programy kontroly myslí pro děti. A to je skutečně hrozné. Podívejte se na internet, tam to uvidíte. To velké vycházející slunce jako autorita, to je symbol. Samé symboly. Když v Japonsku předváděli Pokemony jako hru Nintendo, asi 9000 dětí dostalo epileptický záchvat, protože tam vložili frekvenci pro epileptický záchvat. Mohou tam vložit frekvenci pro rakovinu, pro mrtvici, všechny emocionální frekvence. To je dost úděsné. A lidé to nevědí. Dívají se na televizi jako zombie, a televize je jako hypnotizér. Někdy je obraz světle zelený, místo normální barvy. A v tom okamžiku vysílají paprsky... Takže je lepší jít z cesty.

Conrad: Takže je to poznat?

Kilde: Ano, když víte, na co se dívat.

Conrad: Člověk si myslí, že je to nějaký technický problém ...

Kilde: Ne, to je ten mentální paprsek, který ovlivňuje váš mozek.

Conrad: Víte něco o tom masakru ve škole v Kauhajoki ?

Kilde: Ano, to jsme měli ve Finsku. Je to vždycky z politických důvodů. Hlavní důvod je získat zbraně od civilistů, aby se nemohli bránit, kdyby přišla nějaká krize. Jako ve Finsku: byli jsme jedinou zemí v Evropské unii, která neomezila zákonem zbraně. My máme dlouhou hranici s Ruskem, a medvědi a vlci ji přecházejí, a mnoho mladých mužů od 15 let je loví. Ve Finsku máme o třetinu více zbraní na obyvatele než je světový průměr. A tak jsme řekli ne. A pak přišlo to střílení ve škole (září 2008)... a náš první ministr řekl, omezíme zbraně. A pak přišel první tajemník NATO – Finsko není v NATO, nechceme být ovládáni Američany a tak. Takže jsme to omezili, ale jen trochu. A pak přišlo další střílení ve škole (červenec 2009) a první ministr řekl, tak teď to opravdu omezíme. Takže získali, co chtěli... Vzpomeňte si i na nepálskou královskou rodinu, kdy nepálský princ zabil krále a celou rodinu, a pak se sám zabil. To je takzvané delta programování, aby se sám zabil.

Conrad: Takže někoho můžete naprogramovat k sebevraždě?

Kilde: Ano, to je delta program. A vždy se musíte ptát: Kdo z toho má prospěch? Kdo za tím stojí? Ve Finsku za tím stojí Evropská unie, protože jsme řekli ano. Komu to prospělo v Nepálu? Královu bratru, protože se pak stal králem. Ale naštěstí už je pryč... A kdo dělá to programování? To je CIA a výzvědné služby všude na světě. A nemorální lékaři, kteří implantovali lidem mikročipy.

Conrad: A ti, co jsou za tím, jsou Ilumináti?

Kilde: Ano, můžete jim říkat tak říkat, když chcete.

Conrad: A ti používají tajné služby a vojsko ...

Kilde: A ti dělají tu špinavou práci.

Conrad: Takže oni mají technologie a my o nich nevíme. Jak jsou pokročilé, podle toho, co o nich víme?

Kilde: Mohou měnit vaše myšlenky, vaše podvědomí, vaše sny, a mohou vás ovlivnit. Jsou velmi pokročilé, pokud víme. V zásadě ale o nich nic nevíme. Ptáte se: jak je tedy můžete dokázat? Jak dokážete tajné vojenské operace? Když se dostanete k nějakým informacím, zejména v USA, protože zpráv o nich proniklo hodně. Takhle se to dá zjistit.

Conrad: Máte nějaké dokumenty ve své knize?

Kilde: Nějaké ano.

Conrad: A je to po celém světě?

Kilde: Všude. I v Asii, hlavně v Japonsku. Dostala jsem dopisy od lidí, kteří byli obětmi kontroly vědomí. Je to všude na světě.

Conrad: Takže, zní to hrozivě, ale říkáte, že řešením je, aby se to lidé po celém světě dověděli, co se děje. A říkáte, že nejsme tímto tělem, nemusíme se obávat jeho ztráty.

Kilde: To je pravda. Musíte mít na mysli, že smrt neexistuje, a že ve vesmíru nejsme sami. To hodně pomáhá, když tohle víte.

Conrad: Myslím, že je to hezké závěrečné slovo. Děkuji vám.

5 komentářů:

 1. Tak toto je velmi cenný článek od někoho kdo VÍ.
  Conrad: A jak byste nazvala ty ochránce?
  Kilde: Nechci jim dávat jména, jsou to prostě vesmírné síly.
  Conrad: A ty vás chrání.
  Klide: Naprosto.
  -přesně tak. Pokud se vědomě rozhodnete nesedět na prdeli a něco začít dělat neboli nějakým způsobem bojovat proti tomuhle bordelu, tak automaticky získáváte speciální ochranku od světlých z vyšších světů. Takže se nebojte. O.

  OdpovědětVymazat
 2. Díky, O., fakt mě těší, že VÍŠ.

  OdpovědětVymazat
 3. Dávno něvěřím jiným, jen sobě, avsak tahle tvrzení se mi zdají velice zajímavá,... přesto se zeptám: A JAK MUZU VEDET ZE TOHLE NENI MANIPULACE?:) ..kdyby to byla pravda musí mít alesponň JEDEN jediný důkaz. hustyparmen@seznam.cz ...

  OdpovědětVymazat
 4. Já tomuto věřím, pani Kilde sama pusobí velice pravdivým dojmem, její tvář vyslovuje pouze lásku a pomoc v té tváři nelze videt neduvěru.Věřím tomu, kéž by všichni lidé si uvědomili, že nás někdo ovládá a tak se musíme obrátit , tam domu, vždyt Bible nás uči, že jsme pouze přichozí na této zemi a vlast svou pouze hledáme!!!!!Je to tak?

  OdpovědětVymazat
 5. Kilde již zemřela ? Jejím rozhovorům věřím, a díky shlédnutí jednoho dlouhého rozhovoru před lety, mi plno věcí v mém životě zapadlo do sebe. Je mi opravdu líto,že již není mezi námi.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.