3. srpna 2009

Madonna si najala letadla na rozehnání bouřek

Díky čtenáři za odkaz na článek, ve kterém se píše, že si Madonna pro svůj koncert v Petrohradě 2. 8. 09 najala letadla, která rozháněla hrozící bouřky. Díky horlivým senzacechtivým novinářům se možná dovídáme víc, než bychom měli... Ale u Rusů (a Číňanů) nic nového, ti už mají pověst měničů počasí dávno - viz zde na blogu články o slavnostních přehlídkách, olympijských hrách ... 

http://www.aktuality.sk/clanok/142011/madonne-budu-pomahat-aj-lietadla

Jiný zdroj: http://4evermadonna-madonnaenglish.blogspot.com/2009/08/madonna-in-russia-authorities-will.html

"The Russian authorities were responsible for dispersing the clouds on Sunday in Saint Petersburg (northwest), on the occasion of the concert offered by the singer Madonna, reported on Friday a spokesman for the organizers of the event.
The organizers presented a petition to the special services of the Russian aircraft to disperse the clouds on the day of Madonna's concert in Palace Square in the heart of the former imperial capital, said Marianna Liubina, director of communications for the event, cited by the Ria Novosti agency. Meteorological services provided for the time Sunday night in Saint Petersburg."


Chápu, že někdo pochybuje o nepřetržité kontrole počasí, je fakt těžké si připustit, že nás naše vláda/globální vláda neustále vystavuje klimateroru. Je opravdu těžké představit si takovou šílenost. Chce to čas. Ale o možnostech řízení počasí je tolik nesporných důkazů, včetně nabídek modifikačních firem na internetu, že fakt není o čem pochybovat. A odtud je už jen krůček si připustit, že armáda by jistě neodolala využít skvělé možnosti k neviditelné klimatické válce ... to píšu pro ty, co mi píší něco o fantasmagoriích apod. ...

Mimochodem, jestli je naše vláda/ jsou evropské vlády vydírány klimaterorem, aby sem pustily radary a americké základny, tak pokud si mám vybrat mezi každodenním klimaterorem a radarem, tak si radši volím radar.  A omluvím se Vlastičce a dalším, co to už dávno chtěli zařídit, a nás pár hlupáků ještě proti tomu demonstrovalo ...

3 komentáře:

 1. no nevím myslím že díky radaru by to tu bylo jeste horsi.. ja bych spis volil orgonit po cele republice a hlavne do toho nejak systematicky cb ;) tady ve zlinskem kraji jeste ani jedna z tech bourek neudela vetsi skody, pri nekterych tu nespadla ani kapka... tak nevím

  OdpovědětVymazat
 2. Orgonit a CB po celé republice určitě, ale stíháme to? Snažím se na tomhle blogu, aby se lidi o orgonitu dověděli a začali masívně giftovat, nejen teoretizovat... Tady v jižních Čechách taky bez větších škod, spadlé stromy - jen okrajové oblasti, kde ještě není rozdáno.
  Jedna koule radaru, s tím by si orgonit poradil... Když se porovná, jaká hrůzná zařízení mají jinde ve světě... jsem radši pro špatný mír než jakoukoli válku.

  OdpovědětVymazat
 3. No ja to vidim jinak, priteli.

  Cely duvod pro radar experimentalni sily uprostred civilizace je i po letech debat natolik neuveritelny, ze je nutne vychazet z tech nejcernejsich predstav.
  Ja si myslim, ze duvod bude nejenom spionaz ruskych testovacich zarizeni, ale ze se bude jednat i o nahradu odposlouchavaciho zarizeni Echelon (za Bad Aibling, odkad byli vyhnuseni), a navic si dovedu predstavit, ze uprostred Evropy by se velice dobre hodil pristroj na manipulaci mysleni. A mozna by nam casem prihodili i nejaky ten Haarpik... Jako nezbytnou soucast rozvijejiceho se systemu, to se vi... Ve smlouve jsou veskere, i nevyvinute komponenty osetreny.

  A vsadil bych pravou ruku, ze nebudu daleko od pravdy... To radsi ty bourky a zaplavy...

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.