3. listopadu 2010

Běžné denní chemtrails v Ondřejově

Abychom využili možností, které nám poskytují webové kamery ČHMÚ, přinášíme dnes jejich záznam běžných chemtrails nad Ondřejovem. Nic zvláštního tam nehledejme, jde o typické každodenní praktiky. Kliknutím na obrázek se dostanete na webové album, video si mi dělat nechce.
Je tam spousta světelných fleků, což asi taky nic neznamená, jen běžné odrazy ve skle.
Ale je tam jeden, který mě trochu zajímá. Světelný kotouček, který jde obloukem jakoby proti směru pohybu slunce, odprava nahoře doleva dolů. Myslíte, že je to taky jenom flek na skle, nebo něco zajímavějšího?


Chemtrails Ondřejov 3. 11. 2010

6 komentářů:

 1. Skandální krvavé video ekologů nabádá k vraždění dětí. Klimatické hnutí sní o zavedení totalitní diktatury.
  Za špatné počasí mohou čarodějnice. To věděli naši moudří předkové už ve středověku. Proto se dnes musíme zbavit čarodějnic (a lidí, které uhranuly). Ti totiž odmítají snižovat svou uhlíkovou stopu a tím zlovolně způsobují klimatickou změnu.
  SNUFF
  Ochránci přírody natočili krvavé „snuff“ video. S tímto termínem jsme se mohli seznámit ve filmu „8MM“ s Nicolasem Cagem. Jde o druh porna pro extrémní sadisty.
  Video představuje živý sen environmentalistů. Sní o zavedení totalitního režimu, kde občané i děti budou muset povinně skákat, jak klimatická junta píská. A kdo vybočí z řady a odmítne poslouchat jako tupá ovce... ten bude vyřazen z kolektivu a zavražděn.
  Aféra dostala přízvisko Splattergate. „Splatter“ znamená cákanec, zde cákanec krve. A v tomhle videu stříká z dospělých i z dětí více krve než v animovaných pohádkách od Disneyho.
  Autoři říkají, že jim to prý připadlo vtipné.
  Tvůrcem videa je režisér Curtis, spoluautor scének Mr.Beana. Spíše to ale působí, jakoby autorem byl sám Mr.Bean. "Mmm. Mám prý natočit video. Co bych tam tak vrazil? Už vím. Hlavně tam musí být spousta krve. Juchů. Buuum."
  http://www.youtube.com/watch?v=S8nYe06CAvM&feature=player_embedded#!

  OdpovědětVymazat
 2. spíš by mě zajímalo co je na 21.snímku mezi tím zeleným a modrým odrazem(spíše u zeleného)...je tam taková černá čára s načervenalým pozadím

  OdpovědětVymazat
 3. sklo vypada celkem ciste.. tady jde logicky o lom paprsku svetla :) ale jinak dobry hnus..

  OdpovědětVymazat
 4. Bohužel neumím anglicky, tak jen přeposílám adresu
  http://mikephilbin.blogspot.com/2010/10/what-in-world-are-they-spraying-online.html

  OdpovědětVymazat
 5. ...ještě k mému prvnímu komentáři.
  O JEDEN TÝDEN
  http://www.1010global.org/ (naší ekoteroristé zaspali???velmi se divím,že se nepřidala Kateřina "Biomasa" se svou suitou..))
  Video má propagovat kampaň, která se snaží přesvědčit každého, aby do 10 hodin 10.10.2010 snížil své emise CO2 o 10%.
  Nechápu, co bylo smyslem akce. Mohl by mi to prosím někdo vysvětlit?
  Posledních 10 let se neotepluje a objem vodní páry v atmosféře klesl, ačkoliv emise CO2 rostou. Podle všeho tedy vliv CO2 na teploty nestojí za řeč. A vodní pára vliv CO2 neposiluje, nýbrž ignoruje. Bez pomoci vodní páry toho ovšem CO2 moc nezmůže. Proč tedy redukovat emise uhlíku?
  Autoři akce se chlubí, že už účastníci snížili své emise o půl milionu tun CO2. To je jako plivnutí do oceánu. Podle toho, co spočítal Bjorn Lomborg, by nestačilo ani tisíc milionů tun.
  Bjorn píše: „Britská vláda odhaduje, že celkové snížení CO2, které chce do roku 2030 dosáhnout různými opatřeními bude asi 950 – 1100 milionů tun CO2… Tímto britským úsilím by se globální teploty mohly snížit o 0.00038°C za sto let. To odpovídá oddálení globálního oteplování do roku 2100 asi o týden… Británii by to stálo asi 100 miliard liber ročně.”
  Oddálení oteplování o týden.

  Tak si to spočítejte. Tato akce 1010 má na globální oteplování asi takový vliv jako poskakování šamana kolem táborového ohně. Žádný. Navíc veškeré emise, co oni za rok sníží, bohatě vykompenzuje Čína.
  Boj se změnami klimatu: „Héhé hóhó óm óm… nechť velký duch nám sešle dobré počasí… hops hops…“
  Ovšem kdo se k tomuto iracionálnímu rituálnímu křepčení odmítne připojit, tomu má hrozit trest smrti?
  Tak to ale náboženství dělají. Nutí lidi k iracionálním rituálům a diskriminují lidi, kteří se odmítnou podřídit. Má snad islámský zákaz vepřového nějaký rozumný smysl? Nemá. Ale zkuste si uspořádat před mešitou vepřové hody.
  Napadá mne ale, že možná jsem jen špatně pochopil název akce 10:10. DESET let neotepluje, ačkoliv DESET let CO2 stoupá, ale lidé s inteligencí na úrovni DESETI-letého dítěte nepochopí, co to znamená.

  ŘÍMSKÝ KLUB
  Římský klub je tvůrce alarmismu, autor legendárních "Mezí růstu."
  V knize „První globální revoluce“ (1991) ŘK píše: „Jakkoliv rouhavě to může znít, demokracie už nestačí na řešení úkolů, které jsou před námi. Složitost a technická povaha dnešních problémů znamená, že volení zástupci leckdy nedokážou včas přijmout potřebná kompetentní rozhodnutí (s.70)“.
  A vidíte. Je to pravda. Kjótský protokol jako smluvní dohoda demokraticky zvolených vlád nedokázal docílit snížení globálních emnisí. A kodaňská jednání o novém Kjótském protokolu zkrachovala. Demokracie selhala.
  Podle alarmistů a Římského klubu je tedy na čase demokracii opustit a zavést totalitní zřízení. Diktátor lidem vnutí dobro násilím. A kdo se nepodřídí jako poslušná ovce a bude dělat problémy, toho zavřeme nebo zabijeme. Nebo si pro potížisty dojde zelené Gestapo jako v následujícím videu.
  http://www.youtube.com/watch?v=_pSG8c-ePLM&feature=player_embedded#!
  Doufejme, že toto eko-fašo fantazírování zůstane jen okrajovým jevem. Jinak bychom se mohli těšit na nový středověk. Zakázali by letadla (mají velkou uhlíkovou stopu) i maso, nejen vepřové (má velkou uhlíkovou stopu) i Edisonovy žárovky. Aha. Pardon. To už se vlastně stalo.

  Reference:
  Splattergate:http://motls.blogspot.com/2010/10/1010-movement-all-skeptical-kids-and.html
  Násilnický článek Greenpeace: http://wattsupwiththat.com/2010/04/06/damage-control-greenpeace-removes-threats/
  a také http://gp-bc7f8.posterous.com/

  Více o násilnických sklonech ekologistů: http://www.climatedepot.com/a/1096/Execute-Skeptics-Shock-Call-To-Action-At-what-point-do-we-jail-or-execute-global-warming-deniers--Shouldnt-we-start-punishing-them-now

  Lomborg http://www.timesonline.co.uk/tol/comment/columnists/guest_contributors/article4849167.ece

  Tuareg.

  OdpovědětVymazat
 6. Tuareg: Nojo, aktivitu 10.10 (že každý musí snížit o 10% svou uhlíkovou stopu) se mi sem nechtělo ani dávat, tak jsi to udělal za mě :-))) Na tu aktivitu ostatně upozornila zejména právě ona krvavá videa odpůrců této aktivity - nezapojíš se, vybuchneš ... odkazy tam asi někde máš, ale já tomu nechci dělat reklamu, i když je to velmi drsně pravdivé.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.