30. října 2012

Itálie oficiálně spolupracuje s Keshe Foundation


Díky za tip!

ITÁLIE OFICIÁLNĚ POTVRDILA VĚDECKOU SPOLUPRÁCI S "KESHE FOUNDATION" - ZAJÍMÁ SE PŘEDEVŠÍM O VÝVOJ PLAZMOVÉHO REAKTORU A KOSMICKÝ VESMÍRNÝ PROGRAM - VIDEO PREZENTACE S VELMI PODNĚTNÝM PROHLÁŠENÍM AMERICKÝCH PLAZMOVÝCH FYZIKŮ

29.10.12   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal Včera dne 28. 11. se našemu redaktorovi ozvala sekretářka pana M.T. Keshe a zaslala nám velmi zajímavý materiál týkající aktivního vstupu Itálie do spolupráce s "Keshe Foundation" na poli vývoje plazmové technologie, a to především v oblasti kosmického programu při vývoji pohonu kosmického plavidla. V podstatě jde o první přislíbenou účast nějakého západního státu, kdy došlo zároveň i k potvrzení tohoto zájmu a došlo dokonce i k předání důležitých materiálů potřebných pro nastartování vzájemné spolupráce. O několik hodin později pak k nám do redakce došla další informace týkající se poměrně velmi aktuální videoprezentace amerických špičkových plazmových fyziků a jejich reakce na záležitosti kolem objevů dr. M.T. Keshe a aktivit "Keshe Foundation". Video je k dispozici pod reportáží. Je velmi zajímavé a odhaluje celou řadu skutečností, o kterých jsme doposud pouze jen tušili.

Zdroj překladu: http://www.keshefoundation.org/phpbb/viewtopic.php?f=2&t=2884

Podľa princípov prenosu technológií Keshe Foundation každej krajne na svete, sme hrdí že Vám môžeme oznámiť, že národ a vláda Talianska akceptovali prenos technológií vesmírneho programu Keshe Foundation 26.10.2012 o 16hod ako bolo vopred dohodnuté so zástupcami talianskej ambasády v Bruseli v Belgicku, riaditeľ Keshe Foundation pán M.T.Keshe predal zástupcom talianskej vlády, reprezentantovi vedeckého attaché, všetky patenty (verejné a skryté) Keshe Foundation, podklady vesmírneho reaktora, sadu na zloženie reaktora a návrh vesmírnej lode.

Prenos technológií s vládou v Sierra Leone bola vo forme dát uložených na USB kľúči.

Zástupcovia ambasády hneď skontrolovali obsah USB kľúča a potvrdili že patentové súbory a podklady sú na USB kľúči ktorý dostali.

Sedenie bolo nahrávané na video podľa diplomatického protokolu, keďže bolo robené na území Talianska, bude archivované a nebude ukázané verejnosti, kým nebude rozhodnuté inak talianskou ambasádou alebo vládou.

Teraz sa stalo Taliansko prvou európskou krajinou, ktorá akceptovala plný predaj technológií vesmírneho programu Keshe Foundation, ktorý prináša mier a prosperitu krajinám sveta. Vítame vedcov a zástupcov talianskej vlády a národ Talianov vo vesmírnom programe Keshe Foundation.

Ponúkli sme na stretnutí našu plnú expertízu a technickú podporu reprezentantom Talianska, ak sa rozhodnú zavolať do Keshe Foundation.  Tak ako sme sa predtým bavili, dáme všetky krajiny, ktoré vstúpili do vesmírneho programu, čoskoro dokopy, aby si mohli vymieňať know-how a vedomosti na pravidelnom a vedeckom základe.

Chceli by sme poďakovať všetkým talianskym skupinám internetových komunít, ktoré povzbudili ich vládnych reprezentantov zúčastniť sa stretnutia 6.9.2012 v sídle Keshe Foundation pre svetových vládnych ambasádorov a teraz vidíme ovocie Vašej tvrdej práce.

Predaj vedomostí Keshe Foundation krajne Talianska bol zadarmo, tak ako sme to spravili Iránu a Sierra Leone.

Oznámime mená viacerých krajín tak, ako sa stanú časťou vesmírneho programu v nasledujúcich týždňoch.

Vítame národ Talianov v najpokročilejšom vesmírnom programe v súčasnosti, ktorý dovolí tejto krajne dostať ľudí do vesmíru pred koncom roka 2013.

Keshe Foundation víta talianskych vedcov do mierumilovných otvorených priestorov vesmíru a do nášho vesmírneho programu.

V nasledujúcich týždňoch a mesiacoch Vaša krajna a Keshe Foundation určite vyvinú prelomové technológie pre prosperitu Vašej krajiny a ľudstva.


M.T.Keshe
Riaditeľ Keshe Foundation


Mám potvrdené že úradník talianskej ambasády dostal priamo od pána Keshe USB obsahujúce veľa súborov, medzi ktorými bolo možné identifikovať patentové prihlášky a veľa nákresov častí. Bolo mi povedané že súbory sú teraz skúmané na ďalšie spracovanie a rozhodnutie čo s nimi.


Update - Orgonet: 

Dnešní nový post od pana Keshe na stejném fóru (30. 10. 2012) - Vzkaz zástupci italské ambasády: http://www.keshefoundation.org/phpbb/viewtopic.php?p=6082#p6082
Můžete prosím předat italské vládě tento vzkaz? 
Nadace Keshe je připravena do 30 dnů dodat italské vládě první prototyp.
Pokud vaše vláda chce s námi spolupracovat, můžete mít náš nový prototyp okamžitě.
Pokud chcete, řekněte o tom představitelům vaší země a my přijdeme s novým systémem do vaší země a provedeme test společně s vašimi vědci, jak jsme provedli v mé milé vlasti Íránu. Věda nemá již omezení ani hranice, je pro všechny státy, které se k sobě chovají korektně.

Nyní, když je spolupráce s Itálií zahájena, proč ji neprovést u vás doma s vašimi vědci? Jsme zde, abychom se od vás učili.

Prosím zeptejte se své vlády a dejte nám vědět.

M. T. Keshe

------------------------------------------------
Dále bychom chtěli upozornit na velmi zajímavé zhruba čtyřicet minut trvající video, ve kterém vystupuje americký vědec specializující se na fyziku plazmatu, který uvádí celou řadu zcela šokujících informací, ze kterých jasně vyplývá, jak je problematiky neznalá veřejnost záměrně manipulovaná systémem kontrolovanými médii prakticky po celém světě. Z uvedené prezentace vyplývá, že iránští nukleární fyzici jsou na jedné straně systematicky vražděni a na straně druhé jsou iránští jaderní plazmoví fyzici ze strany Američanů žádaní o finanční prpostředky a odbornou pomoc s vývojem americké plazmové technologie. Tyto informace by měly zaznít kolem 34. minuty níže uvedené video prezentace.

Níže uvedené video je záznamem konference, kterou pořádali přední američtí plazmoví fyzikové ze společnosti "E&Y" na Time Square tento měsíc v New Yorku. Ukazuje se, že Američané prostě nemají na vývoj plazmové technologie finanční prostředky, a proto o pomoc žádají Iránce. Najednou slyšíme, že Irán je nejpokročilejší stát na světě, co se týče jaderné plazmové technolgie. (Mám takový dojem, že za celým embargem na jaderný program v Iránu není vůbec potenciální vývoj atomové bomby, ale strach Američanů a jejich západních nohsledů z ir& aacute;nského vývoje plazmové technologie, která by v případě masivního mírového využití silně zkřížila plány západních globalistů. Pozn. J.CH.) Sledujte pozorně informace kolem 39. minuty videoprezentace.

"Keshe Foundation" zároveň upozorňuje na skutečnost, že NASA hrozí ztrátou zaměstnání všem vědcům, kteří by se nějakým způsobem pokoušeli kontaktovat "Keshe Foundation", a dokonce stránky této "Nadace" jsou interně na pracovištích NASA zablokovány. NASA si zřejmě myslí, že její vědci nemají počítače doma nebo nejsou k dispozici například ve veřejných knihovnách. Zároveň "Nadace Keshe" vyzývá ke stažení níže uvedeného videa a jeho šíření tak, aby se dostalo pokud možno k co největšímu množství osob, které tato problematika skutečně zajím&aa cute;.

Bohužel z technických důvodů se redakci Matrixu nepodařilo vyrobit titulky k tomuto snímku (je možné přímo ve videu nastavit alespoň tzv. "technické titulky"). Věnujte pozornost především 28., 33. a 39. minutě avízované prezentace. 

Také upozorňujeme, že dne 5. 11. 2012 redaktor našeho internetového magazínu uskuteční kolem 16. 00 hodinstředoevropského času rozhovor přímo s panem M.T. Keshe. Ten tento rozhovor pro náš internetový magazín exkluzivně přislíbil. Pokud máte na pana M.T. Keshe nějaké dotazy, pak vizte výzvu na titulní stránce našeho magaz&ia cute;nu.

11 komentářů:

 1. bohužel neumím tak anglicky abych tomu souvisle rozuměl,titulky by byli super,děkuji ale za článek! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Chápu taloše, že mají zájem o plazmový reaktor, ale lýtající talíře ??? :-)))))

  Honza
  Brno

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hm Honzo, nie som Italka ale vaše názvoslovie tejto nacie ma uráža. Prosím povenujte sa gramatike..., Ďakujem, v dobrom Be

   Vymazat
 3. když se v Praze začala protrhávat panenská Blanka a miliardy tekly proudem do té díry,tak jsem jízlivě poznamenal,že to je NEJDRAŽŠÍ velodrom na světě.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc Orgonatku za takovéto informace.
   Vždycky mně zvednou náladu a naději na opravdu krásný život všech živých i neživých bytostí :)
   Všechno je živé :)
   Alfa

   Vymazat
 4. Nijak mě nepřekvapuje, že se "kdesi" objevil patent na výstavbu vesmírné lodi.Jsem si jistá, že něco takového už existuje,že pozemské prototypy lodí nám nad hlavami už občas přelétávají.Jako třeba tady:http://www.youtube.com/watch?v=dmpCbftotXw
  nebo tady: http://www.youtube.com/watch?v=aNj9mbQztHI&feature=related

  ..a že spol.Keshe Foundation chce podstoupit vládám protoptyp.Vládám? I kdyby se takový sen o velkovýrobě stal skutečností, pak to opět bude jen k naší škodě! Opravdu,kdy v historii byl dán lidstvu technický pomocník, aby chytráci (naši politikové,spekulanti apod.kasta) na tom královsky nevydělali a na ostatní se nevyzbylo?
  Já tvrdím,že nejdříve se musí zbortit staré,to znamená i "tento čas"(čas vzestupu zla) na Zemi a pak může přijít nová technologie.
  Doufám, že mi bude odpuštěn můj skeptismus vůči takovému sdělení(viz. článek),ale co vím, to dávám.

  dan.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ve vládě docela dobře mohou být lidé, kteří tomu přejí a mají možnost tyhle věci prosadit. Do toho my nevidíme. Když Itálie do toho jde, tak asi je tam někdo, kdo má dostatečný vliv a schopnosti a ví jak na to.

   Změny nepřijdou od vlády, ale mohou začít od osvícených jednotlivců ve vládě.

   Vymazat
  2. A co vliv všudypřítomné chobotnice Kabbaly ? Nemyslím si, že je vhodný čas na předávání technologií 21. či 22.století starým zkorumpovaným systémům. Nadace Keshe je z Íránu,že ? Mohla by to být i jistá lest, past na věčně nenažrané a všeho chtivé hujery v EU, NATO, OSN, USA atd. Pokud dostane nějaká velmoc takovou novou moc, jako jsou technologie od Keshe, může se to zvrhnout k posílení dalších hegemonistických ambicí jejích vládců. Co by bylo v takovém případě defilujícím vítězstvím Íránu ? Rozeštvat západní Atlantickou alinaci mezi sebou, čímž by další globalistická koncentrace vzala za své. Kdo bude mít technologie na bázi kvantové fyziky, vesmírné lodě apod., proč by musel dále sdílet jakékoli společenství jako je např. EU ? A proč by nemohl vystoupit jako nový hegemon v oblasti ? Arabové a Peršané si dobře uvědomují, že se před globalizací mohou zachránit jedině rozeštvaním globálních koalic ! A včerejší přátele postavit proti sobě ! Užívají přesně stejných metod, jako to už více jak 2000 let dělá jeden blízkovýchodní národ, jejichž jména nesmíme vyslovovat !

   Vymazat
  3. Att:Orgonet
   Kéž by jste měl pravdu Vy a ne já! Kéž je někde ve vládě alespoň jedna duše, která má sílu něco ovlivnit!

   dan.

   Vymazat
  4. Tohle je taky dobrej mazec na videu:
   http://www.youtube.com/watch?v=peeQhkJUqLM&feature=related

   Vymazat
 5. a ted něco zcela jiného....v polovině 90let dávali v tv PSI FACTOR...a tam byla epizoda o TMĚ..to je ta galaktická tma,kdy se svítí baterkou a kužel se po metru opře o stěnu TMY...takže toto je ASI prognoza na tři dny takové TEMNOTY....http://www.rahunta.cz/news/zlata-dusicka-29-10-2012/

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.