18. října 2012

Příště ať dostane Nobelovku Monsanto a Frankenstein!

Udělení Nobelovy ceny za mír Evropské unii je nesporně komickou a absurdní záležitostí.
U nás si je troufl kritizovat pouze prezident Václav Klaus, již vyhlášený odpůrce mnoha očividných pitomostí, a samozřejmě za to pochvalu médií nesklidil.

Takhle emotivně rozcupoval letošní udělení ceny za mír známý expert na finance a komentátor Max Keiser v televizi RT. 

RT, Russia Today, je ruskoamerická zpravodajská televize se sídlem v Moskvě, poskytující (téměř) "alternativní" zpravodajství. No, ne tak docela, ale rozhodně pravdivější a zajímavější než ostatní média.

Podle statistik se pozornost Američanů silně přesouvá od CNN, FOX a podobných prolhaných stanic právě na RT. Lze ji sledovat i u nás.

Orgonet


Příště ať dostane Nobelovku Monsanto a Frankenstein!
Max Keiser kritizuje Nobelovu cenu za mír 2012
Přepis videa. (Orgonet)

Hlasatelka:
EU získala cenu za svou roli při sjednocení kontinentu. A zrovna v době, kdy ekonomiky států jsou v krizi. Jak to vysvětlujete?

Max Keiser:
Je to vyzdvižení mašinérie. Je to strojová volba, stroj vybral stroj. EU je technokracie, vláda, ve které vládnou stroje, spojené s bankami, aby co nejlépe vysávaly peníze ze všech občanů EU a posílaly je do Bruselu banksterům, světové bance, centrální bance EU. Je to prostě pocta stroji.

Je to fraška. To už mohli dát Nobelovu cenu za mír Clintonově levé kulce, a bylo by to logičtější, než dát ji technokratickému monstru. To je jako dát cenu Frankensteinovi, za to, že je nejlepší obluda.

Kam tím mířím? Komu tu cenu dají příště, scéně genetických modifikací, za to, že indičtí rolníci páchají po tisících sebevraždy? Dejte ji příští rok Monsantu, tu Nobelovu komedii, nebo ji dejte těm, co rozpoutávají války, banksterům a korporacím.

Hlasatelka:
Maxi, podpoří to nějak ekonomiku EU?

Max Keiser:
Ne, absolutně ne. EU si vytvořila novou superbanku, vzali pravomoci od ICB, dali je do Bruselu, a vytvořili nový pytel na daně, kam půjdou všechny evropské dluhy, aby mohli uložit více omezujících opatření a vyždímat více peněz z občanů. Směr, kterým se ubírá, je absolutně katastrofický.

Myslím, že příští rok by mohli dát Nobelovu cenu za to, že další milióny lidí byly uvrženy do chudoby, že stovky lidí spáchaly sebevraždu. Rozpoutáváte válku, provádíte genocidu, jste maniak? Jděte si pro Nobelovu cenu!

Jak se to srovnává s válkou v Libyi? S podporou ozbrojené opozice v Afghánistánu, v Iráku, v Sýrii?
Já myslím, že ten, kdo by si zasloužil Nobelovu cenu, je Julien Assange. Fakt, že ji nedostal, je součástí té komedie. Nikdo neudělal víc než on pro prosazení míru.
Tak si běžte zpátky k výrobě dynamitu, tam ta komedie začala, jděte a vyrábějte dynamit, a zapomeňte na tuhle cenu za mír.  

17 komentářů:

 1. ani nezdvihnu obočí udivem,když současná mladež,co vláčí zadnici na patách,bude se modně honosit lidským extrementem na vyholené lebce...možná s tím začně avantgardní JXD z Rexlexu---svoboda je svoboda---

  OdpovědětVymazat
 2. I přes to všechno, je Evropa dobrý počin, lidé nakonec budou jednotní i když na jiných principech ale tohle je začátek , státy které proti sobě válčily tisíc let, najednou spolupracují a máme volné hranice, nápad dobrý- provedení horší, ale jak se zpívá ve známé písni : Ať mír dál zůstává s touto krajinou.
  Zloba, závist, zášť, strach a svár,
  ty ať pominou, ať už pominou.
  Teď když tvá ztracená vláda věcí tvých
  zpět se k tobě navrátí, lide, navrátí.
  Modlitba má ta ať promlouvá k srdcím,
  která zloby čas nespálil
  jak květy mráz, jak mráz.

  http://www.bomba.cz/video/marta-kubisova-modlitba-pro-martu/

  Musíme převzít zodpovědnost za naši budoucnost, do našich rukou :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Omlouvám se, nepatří to sem, ale:
  reformy.cz otiskly článek o chemtrails http://www.reformy.cz/zpravy/jak-odhalit-podstatu-chemtrails-co-kdyz-to-jsou-contrails/

  Nevím, co tím článkem chtěl autor přesně říci, je to velmi hrubý výcuc z http://contrailscience.com , kterou my z orgonetu dobře známe :-)))

  Děkuji Orgonetovi za jeho práci.
  Zdravím všechny
  Honza
  Brno

  OdpovědětVymazat
 4. Nevadí, že to letos vyhrála EU. Aspoň si budu lépe pamatovat,že co je oceněné Nobelovkou, nesmí brát člověk vážně

  dan.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak další kravina je Nobelovka pro Juliena Assange, a že udělal hodně pro mír, to těžko. To je právě ta největší loutka a jen trouba nebo další loutka to nevidí, Max Keiser opakovaně ukazuje pro koho skutečně pracuje.

  OdpovědětVymazat
 6. http://www.youtube.com/watch?v=ZZgNXdbO5YE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. najlepsieeee :-) a to sem cech jak poleno :) vi o cem davaj kluci :)

   Vymazat
 7. dokument o mosantu.... dub. slovenstina...

  https://www.youtube.com/watch?v=buwb6TMahW0

  OdpovědětVymazat
 8. Už když vyškrtli jako planetu Pluto, jsem si říkal jestli se dobře vyspali :-)

  OdpovědětVymazat
 9. No, není to tak dávno, co získal v New Yorku jeden umělec-perfomer hlavní cenu za předvedené on-line dílo. Spočívalo v tom, že "umělecky"polil venku schody kečupem a z dálky na ně štěkal...a pak hledejte v avantgardě nějakou logiku, hlavu a patu !

  OdpovědětVymazat
 10. Predseda Nobelovy komise je soucasne generalni sekretar Evropske rady.

  OdpovědětVymazat
 11. Takže Karel Čapek byl vlastně prorok se svým románem Továrna na Absolutno. Tam totalitní režim nutil občany ke klanení se modle - stroji,jakémusi Karburátoru !

  OdpovědětVymazat
 12. pokud by chtěl někdo udělat něco opravdu užitečného, a je schopen vyznat se v programech simulující pohyby vesmírných těles (souhvězdí, mléčné dráhy),
  tak ať zkusí na takové mapě najít to údajné zarovnání roviny mléčné dráhy s naší hvězdou
  jednak jestli je to vůbec možné a kdy by podle astronomických programů mělo k tomu dojít (datum 21.12.2012 nemusí být pravé, bylo získáno výpočty, které nemusí sedět)
  tedy najít v astronomických programech pro výpočty poloh hvězd a mléčné dráhy, zda může dojít k zarovnání roviny mléčné dráhy a slunce, a které datum tomu odpovídá
  a poslu s výsledkem dát i jasný návod, jak to ověřit v konkrétním programu (abychom zase nenaletěli někomu, kdo bude něco tvrdit, a přitom si dělá jen legraci z lidí)
  asi to není pro každého, jen pro ty, co jsouc schopni proniknout do ovládání astronomických programů (program ve smyslu PC software)
  byl by to velký počin k teorii 2012, zatím jsou to totiž jen dohady typu "tvrdí to mayové", "tvrdí to i NASA" apod., ale nikdo už nedodá konkrétní data (pokud to tvrdí NASA, že k takovému zarovnání dojde, musí to být ověřitelné i v astronomických PC programech)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. k zarovnání dojde ale nebude to zarovnání ve smyslu že budou nějaké planety a galaxie v jedné linii , přímce , je to myšleno jinak , astrologické ani astronomické programy nic takového neukazují !

   Ale přes to, se to už děje !!!

   Vymazat
  2. http://www.63plus1.cz/3135/

   Vymazat
 13. Hledejte info také k van Rampuyovi, Barrosovi a dalším Jidášům, co zrazují a kupčí s Evropou...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už se konečně probuď a piš o důležitých věcech ,....

   Vymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.