14. ledna 2016

Mikrovlnné zbraně a pokusy na lidech

Díky čtenáři za následující odkaz.

https://youtu.be/wbWC1xIbnncPublikováno 13. 1. 2016
Dr. Barrie Trower je vědec, fyzik, učitel, odborník na mikrovlnné záření a bývalý agent britské MI5.
Rozhovor o délce 30-ti minut vzniknul v květnu 2012 pro organizaci ICAAT, což je Mezinárodní centrum proti zneužívání tajných technologií (http://www.icaact.org/). Dr. Trower hovoří o mikrovlnných zbraních, mobilních telefonech a kontrole lidské mysli (mind kontrol). Po celém světě dochází k enormnímu nárůstu rakoviny, leukémie, sebevražd a psychických poruch.

O čem se ve videu hovoří:
- používají se mikrovlnné zbraně na pokojné a nenásilné demonstranty?
- můžete pro vládu nepohodlného, ale jinak zdravého člověka nechat umřít na infarkt?
- provádějí se pokusy na lidech bez jejich souhlasu a mohu se potom zbláznit?
- můžete lidi prostřednictvím čipu kontrolovat a řídit ze satelitu?
- probíhá záměrné šíření smrtelných bakterií a virů?
- provádějí se pokusy na těhotných matkách, nenarozených plodech a malých dětech?
- jaký vliv má projekt TETRA na policii?
- kdo falšuje statistiky s rakovinou, je to už epidemie?
- proč na školkách, školách a učilištích vyrůstají antény pro mikrovlnné záření?

Další informace o práci Dr. Trowera a jeho životopis najdete např. zde: http://geopathology-za.wikidot.com/ba...
Zpráva Prof. John R. Goldsmitha, M.D., M.P.H.: http://www.buergerwelle.de/assets/fil...
Navazující informace: Mobilní telefony jsou spojeny s rakovinou, dlouhodobé používání souvisí s Alzheimerem, Parkinsonem, bolením hlavy a podrážděním pokožky: http://www.nwoo.org/2015/08/04/studie...


12 komentářů:

 1. Mikrovlné zbraně,i když utajované,jsou známé,používají se jak pro vymytí mozku,tak pro poškození mozku a buněk a DNA.Nic se však neutají zcela.Taky chemtralis,kdy cisternová letadla USA KC-135R a KC-10 v programu,,Sluneční clony" rozprašují nad náma aerosoly--tyto mimo jiné taky navyšují elektrickou vodivost atmosféry pro HAARP..á řekl bych že tu může být i souvislost(pro většinu lidí zcela záhadný neznámý) CERN a superpokusy ,,vědců" s hmotou a prostorem.Mimochodem podotýkám,že CERN leží na německošvýcarské hranici.Může to být ,,náhoda",ale poblíž se nachází jedno z významných ,,silových míst" v Evropě..A švýcarsko je taky plné ,,záhad",nejen Cernem,ale bankovnictvím,zlatem,neutralitou i nedotknutelnost Hitlerem aj..Vždyť jeden z navrhovatelů ,,sluneční clony"-chemtralis byl i Teller-otec vodíkové bomby v USA.A nikdo mi nenamluví,ani nevyvrátí žádný DEBUNKER(tvůrci zmatků diskusních for)opak,když pamatuju,že před r.2000 nebyly přece žádné čáry i mraky po letadlech..A mikrovlné zbraně sice nevidím okem,ale vidím jejich DUSLEDKY,pokud mám alespoň trochu znalosti z fyziky,fyziky polí,biofyziky ap.Velmi zajímavé jsou i informace o naší DNA a vliv gravitace,které prozrazují náš původ(naše buňky prokazatelně dobře regenerují při snížené gravitaci až o 37 procent,takže začínám více chápat staroslovanské Védy a náš mimozemský původ)A taky to,proč někdo stále ůtočí na Slovany,kdo ůtočí a proč na DNA,včetně promíchávání Ras i současné imigrační invazi,jsou tu souvislosti.

  OdpovědětVymazat
 2. Je to antitransformační teror. Temnáři dobře vědí o probíhající transformaci a chtějí ji znemožnit nebo aspoň oddálit. Co k tomu mj. uvedl mluvčí Resistance Movement (rozhovor Cobra a Untwine 13.10.2015):"Žijeme nyní přesně v bodě obratu mezi nádechem a výdechem, mezi expanzí a kontrakcí galaktického středu. A to je ten nejhlubší důvod, proč nastalo galaktické čištění právě v této části galaxie, kde se usadila temnota a kde žijeme my. Multidimensionální čištění od veškeré temnoty probíhá až do úpného vyčištění, protože nastal čas vesmírného přechodu na vyšší, duchovnější stupeň evoluční spirály a všechno, co s tím nesouzní, musí odejít" (např. do očistných zařízení a do evoluce od počátku).

  OdpovědětVymazat
 3. Orgonet, a čo keby si postoval aj články či videá, kde ľudia nabádajú ostatných ľudí, aby sa zdokonaľovali v "sociálnej dynamike" ? Proste ako sa dostať na takú úroveň, že sa človek nebojí dať do reči s kýmkoľvek (napr. mladý muž sa prihovorí neznámej mladej žene, dá jej kompliment, a je pripravený si s ňou dohodnúť rande, atď), kdekoľvek a dosahovať svoje ciele prostredníctvom komunikácie.
  TO TU ABSOLÚTNE CHÝBA, celé je to tu o :
  1. naháňanie strachu (čo sa deje, alebo "deje" vo svete a ako nás zotročujú a ubližujú nám, ničia nás)
  2. Tvrdenie, že sme dokonalí takí akí sme, a nemusíme sa meniť, že presne takí (vo väčšine prípadoch neschopný kvalitne fungovať v reálnom svete) máme ostať...

  Nie sú tu žiadne PRAKTICKÉ rady na to, ako zmeniť svoj život k lepšiemu.
  Orgonet, ale asi ťa niečo také nezaujíma, preto tu také príspevky nie sú.
  Je to ale tvoja voľba.
  Maj sa fajn.

  Marek & Marek G.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na to jak si zlepšit život musíš přijít ty sám...na každého platí něco jiného :-)

   Vymazat
  2. Není pravda, že zde praktické rady nejsou. Jsou zde mimo jiné rady, jak prohlédnout matrix, jak fungují matrixové manipulace atd, jde o to číst na řádcích i mezi řádky. K čemu je praktická rada muži, jak oslovit ženu, když tento muž podléhá matrixu...

   Vymazat
  3. Ahoj Marek
   ved o tom toto cele je a nemyslim to v zlom ze ludia napriklad aj ty potrebuju navod na zivot . Ludia zabudli zit . Ak ti tieto info nahanaju strach alebo mas zle pocity na orgonete tak to nesleduj a sleduj nieco co ta zaujima . Zacni jednoducho zit nie prezivat a vzdelavaj sa v tom co ta zaujima . Ludom stale diktuju co si obliect ako spravat co konzumovat atd ale riesenie je byt sam sebou a neublizovat vsetkemu okolo ako vela ludi robi. Inak su aj kadejake new age oblbovaky a tam sa pise ako zit zivot atd , alebo ak chces dohladaj nejake informacie o osobnom rozvoji .
   PS: precitaj si co si napisal a pochopis coho sa mas zbavit sam si to tam dal .Mas v sebe strach tak pracuj na tom aby si sa ho zbavil .Zelam vela zdaru .

   asgard

   Vymazat
 4. Všetky tieto technologie nie sú pulzujúce na najvyšších vibráciách - tj. na vibráciách Lásky. Tomu, kto pulzuje vysoko takéto výdobytky drasticky neuškodia. Toto video-rozhovor je natočený pred troma rokmi, až potom začali zreteľne dopadať tieto nové energie sem. Takže už je všetko iné, nie ako on tam hovorí.
  A vôbec, raz sa zapredal, trvalo mu dlho kým povedal pravdu. Nuž jeho karma. Nie moja.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, ved to tu mame cierne na bielom uz 15 rokov, krasne a jednoducho povedane:

   NENECHAME SA OCIPOVAT!
   CHYSTAJU NA NAS ELEKTRONICKY KONCENTRACNY TABOR, V KTOROM KAZDY CLOVEK BUDE POD PRISNOU KONTROLOU.
   SPOLOCNOST SA DALEJ BUDUJE NA ZAKLADE PRINCIPU MAJITELOV OTROKOV, ICH DOZORCOV A OTROKOV
   SVOJ ZIVOT ZATIAL MATE VO VLASTNYCH RUKACH
   andele-svetla

   Vymazat
 5. Ocipovany uz prakticky sme- stacia mobilne telefony.

  OdpovědětVymazat
 6. Barrie Trower, "Bezdrátová společnost" (The Wireless Society), část 1.
  https://www.youtube.com/watch?v=Eapo2Tmtn08

  OdpovědětVymazat
 7. Dá se proti psi zbranim nejak branit?konkrrtne proti "lezeni do hlavy"...???????prosim o kontaktovani...dekuju.alcatel0910@seznam.cz

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.