31. května 2010

Chemtrails "obtékají" Španělsko

Zajímavý jev: chemtrails obtékající pobřeží Španělska bránily dnes celý den vstupu atlantické oblačnosti na pevninu (kliknutím zvětšíte obrázek). Stojí za to prohlédnout si smyčku, nejlépe eumetsat, jak se to tam táhlo... Muselo jim hodně záležet, aby oblačnost zůstala jen nad mořem.
Ještě jsme neuschli, a už nám meteoparaziti zase chystají povodně, jak právě vyhlásili. Bombardují Evropu ve stejném pravoúhlém schématu blesků jako před předešlými záplavami a čmárají hvězdice z chemtrails (nad Rakouskem, ale mám jen nekvalitní obrázek) - pro vytvoření mimořádně nacucané oblačnosti pomocí nanogelů.
V poledne nad nás natáhli chemtrailsovou mlhovinu, základ pro oblačnost točící se na místě. Na obrázku se právě zahýbá do pravého úhlu (doleva), pak se začala stáčet. Ale zdá se teď večer, že se jim to rozešlo. Uvidíme.
V Austrálii se opět objevily radarové kruhy následované extrémními dešti a kroupami. Zobrazený kruh je z 28. 5., jeho důsledky se teprve očekávají. Ohlášena je extrémní bouře na severním pobřeží.

Věřím, že odporné praktiky klimateroristů a klimaparazitů vyjdou brzy najevo, v rámci všeobceného odhalování pravd, které nás doufám čeká. Nějak to cítím v kostech.

3 komentáře:

  1. Španělsko, že by na schůzi Bilderbergu chtěli hezký počasí? Tak asi testují jak to jde...

    OdpovědětVymazat
  2. Žiji na Moravě, v místě v roce 97 dost postiženém povodněmi, ale ABS nechápu o co jde těm nahoře....když se jim to nepovedlo na 100 pct před týdnem, zkoušejí to zase? a proč proboha? Mají 100000x jiné území na tyto věci, ale proč to dělají zase zde? nebo česká kotlina, potažmo hlavně Morava je trnem v oku? proč? Celý květen, a vidím to i na červen bude deštivý. Zajímavé, jak rosničky z TV ví dny dopředu KDE a KOLIK mm naprší? Milí manipalutáři počasí, z Moravy Vám chceme vzkázat : běžte do prdele !!!

    OdpovědětVymazat
  3. co takto dat do suvislosti dazde eu+us plus unik ropy v mexickom zalive = cena potravin v blizkej buducnosti?

    OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.