25. listopadu 2010

Jsme vidět a slyšet, pokračujme!

Díky čtenáři za příspěvek, viz níže.
Vedle toku státních peněz z kapes obyčejných lidí do kapes vyvolených politiků a jejich známých se projekt CzechGlobe zajisté také řadí mezi mozkovymývací projekty, které předstírají, že pracují pro dobro lidí, a zastírají, že nám v tom počasí vlády nechávají řádně vrtat.

JSME VIDĚT A SLYŠET. POKRAČUJME !

Ukázkovým příkladem toho, jakým způsobem ovládají dnešní "mocipáni" veřejné mínění, je nová zpráva o projektu CzechGlobe.

Zpráva je ohlášena jen pár dnů po tom, co se otázky o geoinženýrství dostaly od zvědavých lidí ke členům parlamentu a jiným "vysoce postaveným" lidem.

Názory, které zaznívají na orgonetu a jeho návštěvnost dělají starosti nejen zástupcům "mocipánů" u nás. Češi jsou skutečně unikátem v uvědomění si problematiky geoinženýrství a chemtrails (v přepočtu na jednooho obyvatele).

Už před pár lety proběhla internetovými médii zpráva o tom, že slovo CHEMTRAILS je na googlu nevyhledávanějším slovem právě v České republice, na druhém místě se umístilo bojovné Řecko.

Množství lidí, kteří se o tuto doslova životně důležitou otázkou u nás zajímají, a kteří jsou již obeznámeni s postřikem planety, dělá mocipánům vrásky.

Je potřeba toto zastavit. Takhle by to nešlo, aby nám občané kladli nepříjemné otázky o tom, že někdo manipuluje s počasím.

Stylem, za který by je pochválil nejeden psycholog, se objevuje snaha umlčet tyto zvědavé lidi v Česku - trikem, který na většinu Čechů vždy zabral - pocit vlastní důležitosti v očích zbytku světa.

Proto teď bude jménem České republiky probíhat tak důležitý výzkum.

Cituji ze zprávy: O výzkum, který potrvá několik let, se zajímají americká NASA a francouzský METEO France.

Vybuzením této falešné národní hrdosti je už částečně zaručeno, že někteří zanechají těch „nesmyslů o geoinženýrství a chemtrails“. My zvědaví lidé si přece musíme uvědomit, že tyto extrémní záplavy, sucha, horka a mrazy v různých částech světa (vše bezprecedentně poprvé za celá staletí) způsobuje jen příroda a my musíme zjistit proč.

Cituji ze zprávy:

"Všichni víme, že povodně byly v Česku vždy, ale pokud tady máme během dvaceti let třikrát stoletou vodu, pocitově vnímáme, že se zvyšuje frekvence klimatických extrémů. Pokud chceme být dobrými správci naší země, je naší povinností se na tyto změny připravit," uvedl šéf projektu profesor Michal Marek.

Připomínám, že existuje spousta dokumentů, které potvrzují proces řízení počasí, samotní američtí geinženýři to také na kameru přiznávají na jejich konferenci z minulého roku.

Stránky CzechGlobe jsou teprve ve výstavbě. Zprávu si předávaly jen česká média, zahraniční stránku (ne české stránky v agličtině) jsem o projektu nenašel žádnou.

Moc rád bych věřil, že má tento projekt čistý úmysl a pokud se mu dostanou důkazy o chemtrails a geoinženýrství- že je taky mezinárodně i u nás zveřejní.

K TOMU MUSÍME DOPOMOCI MY.

My co máme vnímání ještě stále dostatečně jasné, my kteří vytváříme tuto sílu.

Ptejte se dále, předkládejte důkazy, vy co se vyznáte v problematice tlakových výší a níží a víte, že zde něco nepasuje – sbírejte důkazy ; vy co máte možnost – dělejte chemické analýzy sněhu a dešt´ové vody i vzduchu)

Je to jen na nás.

Nyní máme šanci se skutečně zapsat do historie nečím podstatným.

InNatureTrust

10 komentářů:

 1. Áno, mlejt stále dokola, dá to výsledok,veď
  "Stokrát nic umořilo osla".
  :)) bo

  OdpovědětVymazat
 2. Výborně, konečně někdo kdo chce opravdu zjistit pravdu a něco pro to dělá. Vítám takové aktivity jako je CzechGlobe.

  SO

  OdpovědětVymazat
 3. Nátáčejte a archivujte si s datumem pořízení videa s chem. a taky foťte! Nejlíp aby tam bylo jasně vidět,že je to nad vaším domem,městem a obydlenými oblastmi a děje se to dlouhodobě! Tyto důkazy budou potřeba,až se budou podávat hromadné žaloby na vládu USA,NATO a ostatní viníky tohoto bezprecedentního ničení životního prostředí v naší republice a zbytku světa! Oni nám budou,pokud dřív nezbankrotují a to bych byl nejraději,tvrdě platit pořádně vysoké reparace! S tím ať počítají na 100%!

  OdpovědětVymazat
 4. Po několika těžkých sprejovacích dnech se na hladině objevil film tak jsme ho otestovali a byl to hliník a barium. Ale po roce a půl shromažďování jsme v tom měli 375 000/miliardu částic hliníku. Je to doslova jed. Můžeme jednoznačně říct, že to co vidíme na obloze přesně zapadá do toho, co je nastíněno v četných patentech a ty látky v zemi zapadají do těch patentů a ty látky tady nebyly před pěti lety. Je to současný fenomén v takovém množství. V některých případech to vzrostlo o 50000 procent během pěti let v případě hliníku z původních 7 částic na miliardu což už tak je mnoho na 50 000 procent během pěti let. V té době jsme viděli hluboké změny.

  Dr. Leonard Thyme, PhD v chemii. Zkontroloval jsem jeho data a on říká, že oxidy hliníku, baria a stroncia změní vaše pH z kyselé půdy jako je tato do neutrální. O tom není sporu.

  A to je přesně to, co jste viděl, že se stalo.

  Dr. Lenny Thyme PhD. Mám doktorát z anorganické chemie z oregonské univerzity, kde jsem pracoval s různými kovy a oxidačními skupenstvími a zveřejnil jsem doktorandskou práci v Brandeis, kde jsem pracoval na stabilizaci oxidačních skupenstvích různých kovů. Cílem je tak nějak přijít na to jak všechno zapadá do dynamické rovnováhy života. Pracoval jsem s Francisem na hoře Shasta a on mi ukázal nějaké analýzy dešťové vody, které souvisely s obsahem hliníku, stroncia a baria v atmosféře takže mi bylo hned jasné, že hlavní jed v těchto chemtrailsech je hliník. Množství, které jsme viděli na hoře Shasta je absolutně, absolutně neakceptovatelné. Když se zaobíráte kovy a biologickými systémy, pak už nehovoříte o tom běžném hliníku, který standardně používáme jako plechovky od sodovek a tak. Takže jakmile se hliník dostane do fáze oxidu hliníku, zformuje se do tvaru plakety ve vašich artériích a uzavře tok života. Když vezmete částice, které nejsou běžnou součástí života a začnete je tam doplňovat, spustí to závažný alarm. Hliník je velmi specificky hnusný k živým systémům. Zabere uzemí a už jej nikdy neopustí, uzavře to tam a hotovo. A tak, jak se hliník celou dobu usazuje, způsobuje závažné neurologické poškození protože končí jako oxid hliníku a ten se usadí a nelze jej jen tak vymýt běžnými systémy.

  ...

  Lencher Falprea

  http://probuzeni.blogspot.com/2010/11/what-in-world-are-they-spraying.html

  OdpovědětVymazat
 5. Milý Orgonete

  nyní hádanka:
  gratuluji ke kterému 1.250.000 již brzy navštívenému skvělému blogu ? :)

  mimochodem ty doufejme zcela "bezpečné" anténky se zdají býti opět vyplé - a to dnes cca od 11hod..

  sv.

  http://137.229.36.30/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi?date=20101125&Bx=on&By=on&Bz=on&submitForm=Update

  OdpovědětVymazat
 6. Nie čo sa deje na Sibíri je to v anglišťine a ked si to dam preložiť goglom tak moc tomu nerozumiem ale asi naozaj sa mení klima na miernejšiu.Ked to je zaujimave tak poprosim o preklad tochto prispevku.

  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/woalert_read.php?glide=CC-20101123-28598-RUS

  OdpovědětVymazat
 7. http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/nebojme-se-ptat44-co-se-deje-s-oblohou/

  ....ledy se hnuiy..)?(

  ...v úctě benekx...

  OdpovědětVymazat
 8. Re: "Mlejt stále dokola" - ale to je přece zbraň těch nahoře! Nic nevysvětlí, nic nerozeberou, jen řeknou, že je to přece nesmysl.
  A hlupáci tomu věří.

  Chci jasné důkazy, že tomu tak není. Pak uvěřím, že nic špatného nedělají.

  OdpovědětVymazat
 9. Mocipáni, vrchnost, zvykli si vládnout, ale oni jsou jen vámi zvolení s l u ž e b n í c i občana !
  Lidi myslete na ten fakt.

  OdpovědětVymazat
 10. To 6.52 :
  Súhlasím s tebou, aj ja chcem dôkazy, takže meliem stále dokola :

  CHCEM DôKAZY, CHCEM DôKAZY, CHCEM DôKAZY... ,

  už súhlasíš ?

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.