15. září 2012

Film na víkend: Na počátku bylo světlo

Tip od Alcyona, díky!!

"Úžasný rakouský dokument P.A.Straubingera o breatharianech, lidech žijících bez přijímání fyzické stravy. V dokumentu je několik klinických testů těchto lidí a následné vyjádření vědců, včetně fyziků."

Orgonet:
(Už to tu bylo 12. dubna, ale vzhledem k tomu, že potrava, kterou nás nechávají krmit naši vládcové, je stále méně poživatelná, možná někdo začne uvažovat o jednoduchém řešení (:-)))
Pracnějším řešením pak bude pěstovat si své jídlo sami, anebo si ho alespoň připravovat/vařit/péct sami (:-)))3 komentáře:

 1. začátkem roku 1988 jsem AVANGARTNĚ zaregistroval u České spořitelny SPOROŽIRO,což byl první BEZHOTOVOSTNÍ styk s klientem.Jako tupý blb jsem panáčkoval ČS až do roku 2010,kdy jsem překlusal k FIO,která se PRÝ honosí,že je jediná ČESKÁ banka...Cnostná Livia Klausová,členka správní rady ČS byla jedna aktérka TUNNELINGU ČS,která spadla do naruče Rakušákum.Čili,milí čtenáři,když uvidíte na webu skuhrat majitele,že chce finanční podporu a NEMÁ KONCOVKU 2010 /FIO/NEPOSÍLAT prachy,nebot je v BALÍKU,když v poplatcích podporuje CIZÁKY.....

  OdpovědětVymazat
 2. omlouvám se,zapomněl jsem hodit odkaz http://www.mediafax.cz/ekonomika/4092842-Mnoho-Cechu-si-chybne-mysli-ze-ma-sve-uspory-v-bance-s-ceskym-vlastnikem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...no ak si to Česi myslia Alcyone, tak si o Čechoch myslím svoje. Bed
   Češka žijúca na Slovensku.

   Vymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.